Rejestracja i logowanie

Zmiany w zarządzie szpitala - powołano nowego dyrektora

Wydarzenia 10-08-2018 Autor: agKCI Foto: archiwum
10
Zmiany w zarządzie szpitala - powołano nowego dyrektora

11 lipca z zarządem szpitala pożegnał się jeden z jego członków - Maciej Nerowski. Na jego miejsce powołany został nowy dyrektor do spraw administracyjno-finansowych.

Maciej Nerowski został powołany do zarządu KSS Sp. z o.o. 14 września 2016 r. i od tamtego czasu był odpowiedzialny m.in. za finanse. 11 lipca 2018 r. złożył rezygnację z funkcji.

- Moja decyzja ma wyłącznie charakter osobisty podyktowany względami rodzinnymi - mówi Maciej Nerowski

Po rezygnacji powołano dyrektora do spraw administracyjno-finansowych. Został nim Tomasz Stachera.

- Nowy dyrektor spełniał wszelkiego rodzaju wymagania formalne w zakresie kontrolowania finansów, dlatego został powołany na to stanowisko - informuje Justyna Sola, rzecznik prasowy kutnowskiego szpitala.

Spółka powoła także prokurentów, którzy zajmują się reprezentacją spółki podczas dokonywania przez jej zarząd czynności prawnych. Zostaną nimi dotychczasowa dyrektor ds. pielęgniarstwa Irena Dałek oraz Kamil Krzewicki.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Jest to przykre to co się obecnie dzieje w szpitalu, jak czytam te informacje to wydaje mi się, że rządzącym tylko zależy na kasie a nie na dobrej jakości opieki nad naszymi rodzinami, tylko się układają. Szkoda bo inni będą się rozwijać a my niestety zwijać.

Kiedy wreszcie ten szpital stanie na nogi. Juz się nawet czytać nie chce o tym szpitalu. Pojechałam z mama na wózku inwalidzkim aby zrobić prześwitlenie kończyn dolnych, a pan który pracuje przy Rtg mówi aby mama wstała i się położyła . Litośći ! śmiać się czy płakać. A mama niechodząca.

akurat RTG nie należy do szpitala - jest od dawna prywatne

Niebawem pani S.W. czyli żona czy partnerka prezesa zostanie w starostwie podinspektorem od skarg na szpital. Ta bezstronność w załatwianiu skarg będzie taka jakie są te śmieszne konkursy w starostwie!

Dlaczego szpital w Kutnie nie świadczy usług medycznych dla dzieci? Chore jest, aby z ręką w gipsie jechać do Łodzi. Jakie miasto taki szpital. Może w końcu ktoś to zmieni.

Brak jest specjalistów od np. Chirurgii dziecięcej... Kardiologii dziecięcej.... Mamy tylko ogólny oddzial pediatryczny.. Kiedyś nie było az takiej różnicy..a teraz czepiamy sie szczegółów

Mnożą się jak pączki na tych stanowiskach. Debicha trzeba wymienić.

Ciekawe ile odprawy dostał??

P. Dałek jak myśli tak robi czyli powoli hehehehe.

Ale jaja !!!!!!!!!!! Na nowe stanowiska powołano ludzi którzy na dotychczasowych się nie sprawdzili. Stało się to w myśl zasady ''mierny , bierny ale wierny''. Oj biedny ten szpital.Tym co decydowali o takim wyborze chyba upał na mózg uderzył.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także