Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Niebezpiecznie na Grunwaldzie - osobówka zderzyła się z autobusem

Wydarzenia 12-08-2018 Autor: agKCI
31

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło ok. godziny 16:25 na skrzyżowaniu ulic Władysława Łokietka i Bolesława Chrobrego, gdzie zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy Toyota Avensis z autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Kutnie.

Na miejscu niezwłocznie pojawiła się policja, straż pożarna i pogotowie. 

- Kierujący toyotą nie ustąpił pierwszeństwa autobusowi, a także nie zastosował się do znaku stop, czego skutkiem było zderzenie - informuje sierż. szt. Aneta Kowalska, wz. oficera prasowego KPP w Kutnie.

Poszkodowana została jedna osoba - pasażer osobówki, któremu natychmiast została udzielona pomoc. Kierowcy wyszli ze zdarzenia bez szwanku. Obaj byli trzeźwi.

 

komentarze (31)
Dodaj komentarz

Blok w niczym nie przeszkadza.W tym przypadku brak ustąpienia pierwszeństwa.Gorzej jest jak jakieś auto dojeżdża do skrzyżowania od centrum,wtedy zatrzymujący się na stopie,mają ograniczony widok na lewą stronę spowodowany parkującymi pojazdami.I to jest najbardziej niebezpieczne w tym miejscu.

A Jacuś Siksa nasz autobusowy będzie kandydował do rady powiatu od Debicha? Taki chory na serce, taki biedny, ach jak się żalił, że wielkiej orkiestry nie może zorganizować bo mu lekarz zabronił, a dwulicus jeden na wybory ma siłe. Jesli to się potwierdzi stracę do niego resztki szacunku.

UJ, UJ uj..

Toyota a w sirodku idiota

A czym ty jeździsz?

Idiotą jest osoba, która przy wypowiedzi publicznej pisze w komentarzu 'sirodku'. Nie ma czegoś takiego jak sirodek. W środku, środek. Polecam słownik

"Kto w Kutnie nie był, ten życia nie zna, he he".

Czytelnicy czas zwrócić uwagę na fakt, iż w tym konkretnym miejscu wypadki są częstymi zjawiskami, a może czas pomyśleć o bezpieczeństwie na tym skrzyżowaniu, jest tam tyle dzieci, rowerzystów, pieszych... najwyższy czas zastanowić się choćby nad sygnalizacją, progami zwalniajacymi ... to tak ku przestrodze nas uczestników ruchu drogowego,

Rondo wybudować!!! Albo nauczyć się spoglądać na znaki.

Myślenie nie boli. Progi zwalniające są dla debili, którzy nie stosują się do przepisów prawa drogowego.

i na znaki nie patrzą

Mniej idiotów na drogach i będzie bezpiecznie...

to może niech tam zrobią rondo i niech na tym rondzie nasadzą róż

To jest koło mojego domu. Codziennie po pary razy tędy jeżdżę i tam nie ma sporego ruchu nawet. Wypadki były często, ale to przez głupotę. Raz ktoś w Rossiego się bawił, więc często policja teraz przy warzywniaku stoi. Raz ktoś wymusił pierwszeństwo to znak stop postawili. Kierowca Toyoty musiał widzieć ten autobus, pewnie tak jak ktoś napisał myślał, że zdąży. Jeszcze jedno. Ludzie jak jedziecie z drugiej strony krzyżowania i macie ustąp pierwszeństwa przejazdu oraz skręcacie w lewo to chociaż kierowca z naprzeciwka jedzie prosto i ma znak stop to i tak ma pierwszeństwo. Przestańcie na "bezczela" wymuszać pierwszeństwo.

patologia kutnowska

Chyba nie trzeba specjalnych ustaleń że kierowca osobówki był winny. I nie gadajcie głupot , że nic nie widać, bo jeżdżę tamtedy często i wszystko widać, tylko niektórym się nie chce przystanąć, myślą, że zdążą. Ten wziął nie te okulary, bo źle wymierzy odległość.

Nie można tam lustra postawic na skrzyżowaniu ? jak sie wyjeżdza to chuya widać przez samochody stojące na parkingu obok drogi

Ciekawe jak mu się nie udało zobaczyć tego autobusu, w szczególności, że miał znak stop.

Klimatyzowany byl ?

Poruszam się po kutnie komunikacją miejską i uważam że kutnowscy kierowcy autobusów jeżdżą bardzo dobrze i ostrożnie. Nie pamiętam sytuacji aby to kierowca autobusu spowodował jakiś wypadek. Są to kierowcy zawodowi i oczywistością jest to że wymagamy od nich więcej. Jedźmy chociażby do Warszawy aby zobaczyć co to znaczy brak kultury u kierowców autobusów i ich wymuszenia.

Niech rodzice Ci przypomną o wymuszeniu pierwszeństwa przez kierowcę MZK na skrzyżowaniu JPII i Wyszyńskiego

Zdażyło się.

Kierowcy autobusów i busów powinni też być wzięci pod szkiełko... jeżdżą okropnie...wymuszają pierszeństwo, autobusy w niezbyt dobrym stanie...zawsze myślałam że kierowca zawodowy powinien miec wiďcej kultury...a to porażka

bredzisz!

Z tymi blokami to jaja.Niedługo zasypiam ochnię i bloki postawią.Debile pazerne na kasę.

Po co był potrzebny tam ten blok przez niego kierowcy nic nie widzą

facet nie zastosował się do znaku stop a winny blok? ciekawe.... może jak drzewo będzie stać to trzeba będzie wszystkie przy drodze dla pana wyciąć?

No nie trzeba być chyba geniuszem prawa o ruchu drogowym aby z samych zdjęć wnioskować że Toyota wymusiła pierwszeństwo . Wina kierowcy osobówki jest na 99 %

Jak trwa ustalanie, to czemu juz winicie kierowce osobowki?

Z ustawienia pojazdów wynika sprawstwo, tylko pan redaktor dość niefortunnie to opisał...

Same tragedie w tym Kutnie.

dodaj komentarz
Czytaj także