Rejestracja i logowanie

[AKTUALIACJA] Groźnie na A1 - ucierpiało 2 dorosłych i dziecko

Wydarzenia 03-09-2018 Autor: agKCI Foto: poglądowe
15
[AKTUALIACJA] Groźnie na A1 - ucierpiało 2 dorosłych i dziecko

3 osoby, w tym dziecko, zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego na autostradzie A1 na 260 km w kierunku Gdańska (na wysokości Krzyżanowa). 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, karetkę pogotowia oraz 4 zastępy straży pożarnej.

Ruch w tej chwili prowadzony jest wahadłowo. Prosimy o ostrożność. 

[AKTUALIZACJA]

- Z niewyjaśnionych dotąd przyczyn auto dachowało, w wyniku czego ranne zostały trzy podróżujące nim osoby - informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie. 

Tymi osobami były: 3-letnie dziecko, jego mama i babcia. Matka dziecka była przytomna, została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Łodzi - jej stan jest stabilny, natomiast chłopczyk wraz z babcią trafili do szpitala w Kutnie.

- Chłopiec ma jedynie powierzchowne obrażenia, natomiast kobieta doznała uraz lewej ręki. Ich stan jest stabilny i najprawdopodobniej po obserwacji zostaną oni wypisani do domu - informuje Justyna Sola, rzecznik prasowy kutnowskiego szpitala.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Do kci nie dociera. Gdy jest mowa o policjantacha lub lekarzach to blokują komentarze. A gdy mowa o zwykłych ludziach to nie bo ich w komentarzach można gnebic psychicznie. Jestem ciekawa czy jak ktoś bliski z ich działu zginie lub ucierpi to też pewnie zablokuja. Ludzie weźcie się za to żeby blokowali te komentarze na temat szczególnie wypadków drogowych. Bo ludzie lubią dołożyć a przez to my cierpimy.

Dokładnie tak, cenzurujmy usta i zabraniajmy wolności wypowiedzi! Głosujesz na PiS?

Auto strady i ekspresówki nie dla Polskich kierowców w tym tych nie doświadczonych tzw . niedzielnych kierowców ..

kci 91 Czy ty jesteś taki popierdolony czy takiego tylko udajesz Taki wpis jaki ty dałeś to tylko może dać człowiek bez mózgi oj sorry obraziłem teraz człowieczeństwo taki jak ty to tylko można porównać w pod kategori jako Życiowy Śmieć Palancie rodzina przeżywa dramat a ty palanci piszesz że nie dla polskich niedzielnych kierowców

Powiem Wam tylko tyle. W internecie każdy mocny w gębie. To moja siostra... siostrzenica i jej syn... ****, pomyślcie co piszecie. Jakiś pier..ony busiarz, ktoremu jakiś pierdol..y nabab kazał zapieprzać, prawie zabił moją rodzinę.... ****, zastanówcie się....

Na początku tygodnia jechałem na pomorze.Przez 365 km jazdy widziałem tylko w powiecie Kutnowskim tablice z napisem Uwaga wypadki.Więc pytam kto przyjął autostradę w tak fatalnym stanie. Tu się jedzie jak po muldach w czasie zimy. za Włocławkiem nie ta nawierzchnia.

Dlaczego nikt nie wspomni o używaniu telefonów w czasie jazdy?

Wszyscy jesteście. Tacy ciekawi czy to jest sensacja dla was ze ktos miał wypadek zastanówcie sie co wy wypisujecie

Jeśli w lotnictwie zdarzy się jakiś wypadek, jego przyczyny są wnikliwie analizowane, aby w przyszłości uniknąć zdarzenia. Skoro na wysokości Krzyżanowa co chwilę dochodzi do zdarzeń, to koniecznie trzeba poznać przyczyny tych wypadków. Dachowanie na autostradzie nie jest niczym normalnym i to jest sensacja, tym, bardziej, że jak już pisałam, coś za dużo tam wypadków, nie wiązałabym wszystkich zdarzeń tylko i wyłącznie z winą kierowców. Inna sprawa wyobraź sobie, że jedziesz autem na autostradzie, jesteś umówiona na spotkanie, następuje takie zdarzenie, którego jesteś świadkiem... po pierwsze obraz to mało przyjemny, po drugie z pewnością bardzo stresujący, po trzecie stoisz w korku i jesteś spóźniona... takie sytuacje mają wpływ na życie ludzi, nie tylko tych z wypadku, ale i na innych uczestników ruchu. Jak by nie patrzeć, dziwi mnie fakt, że Ciebie dziwi, że ktoś się dziwi i jest ciekaw sprawy...

tak to jest jak sie ma przepisy ruchu drogowego w d... a ty anno idz sei utop raz a skutecznie i nie zabieraj czasu innym swoimi rzygowinami

Miejsca przeklęte-odcinek drogi na wysokości Krzyżanowa to temat na cały program.

O której godzinie to się stało?

Wypadek na autostradzie? Jak to się stało, ktoś nie ustąpił pierwszeństwa, ktoś wyjechał z boku? A może 'czołówka'?

... Anna , a może odwiedź psychiatrę ,może uda Ci się jeszcze jakoś pomóc !!!

Mamy właściwie prostą drogę, co jaiś czas wzniesienie, delikatny zakręt, wszyscy jadą w jednym kierunku, brak skrzyżowań... Wypadek może być spowodowany praktycznie tylko i wyłączenie przez bardzo ale to bardzo poważny błąd któregoś z uczestników ruchu czyli: nagła zmiana pasa bez kierunkowskazu i spojrzenia w lusterko, trzymanie się na zderzaku, nagłe hamowanie, zaśnięcie... Są jeszcze usterki techniczne, typu: pęknięta opona... Co było powodem tego zdarzenia??

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także