Rejestracja i logowanie

Nastolatek z poważnym urazem głowy, LPR w akcji

Wydarzenia 17-11-2018 Autor: ez. Foto: poglądowe
11
Nastolatek z poważnym urazem głowy, LPR w akcji

Strażacy z kutnowskiej komendy zostali zadysponowani do wyznaczenia i zabezpieczenia lądowiska śmigłowca pogotowia ratunkowego. LPR został wysłany do miejscowości Ostrowy (gm. Nowe Ostrowy), gdzie doszło do nieszczęśliwego wypadku na boisku. Pomocy potrzebował nastolatek, który doznał poważnego urazu głowy.

Zdarzenie miało miejsce dziś koło południa. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o poważnym w skutkach incydencie, do jakiego doszło podczas gry w piłkę w Ostrowach.

- Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Płocka zostało zadysponowane do 16-letniego chłopca. Podczas gry w piłkę dwaj gracze zderzyli się, w wyniku czego jeden z nich doznał urazu - poinformowała nas rzeczniczka LPR, Kinga Czerwińska.

Stan nastolatka był na tyle poważny, że zamiast karetki pogotowia wysłano śmigłowiec. Strażacy wyznaczyli lądowisko na boisku szkolnym. 16-latka przetransportowano do szpitala do Łodzi.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Napastnik uderzył naszego bramkarza kolanem w klatkę piersiową . Jak administracja nie wie o czym pisze to niech lepiej nie piszą nic

tak było

Atak na bramkarza kolanem i łokciem, "zderzenie się głowami"

A kto to był ktoś z ostrówy

Ci którzy mają komisy samochodowe w Polsce pójdą z torbami muszą szybko pozbyć się tysięcy aut które nadają się tylko na złom znalazły się w Polsce właśnie dlatego bo nie przeszły takich badań na zachodzie Europy. NAWET NOWE SAMOCHODY BEDA MIAŁY PROBLEM Z BADANIAMI TECHNICZNYMI

Nie Nowe Ostrowy tylko ......sorry zapomniałam.

No naprawdę ważne gdzie byli .Chyba wazne jest to że udzielili pomocy.Co niektórzy to narzekają na brak zajęci .Śledząc artykuły i czepiają się błędów. Gdyby stalo sie cis wam jeden i drugi to nie ważne gdzie wazne bylo by to zeby wam ktos pomoc.

CO BYŁO TO BYŁO, ABY Z CHŁOPAKIEM WSZYSTKO BYŁO DOBRZE!

Po 1 .Nogą uderzył w bramkarza z druzyny Ostrów Po2. Nie Nowe Ostrowy tylko Ostrowy

I gowno prawda przeciwnik noga uderzyl w bramkarza druzyny Ostrow

Nie Nowe Ostrowy tylko Ostrowy sami nie wiecie gdzie byliście

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także