Rejestracja i logowanie

Radny apeluje o nowe pasy - ''mieszkańcy łamią przepisy''

Wydarzenia 04-12-2018 Autor: agKCI
31

Brak przejścia dla pieszych, w miejscu, w którym wielu mieszkańców przemierza jezdnię, zauważył jeden z radnych. Mowa o wyjeździe z ulicy Szaloma Asza przy ul. Podrzecznej. Interpelacja w tej sprawie trafiła już na ręce prezydenta.

 Radny miejski, który w wyborach startował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości - Michał Łucki, złożył interpelację w sprawie utworzenia przejścia dla pieszych na ulicy Szaloma Asza. 

- We wskazanym miejscu będącym równocześnie wyjazdem na ul. Podrzeczną, codziennie wielu mieszkańców przekracza jezdnię, łamiąc przepisy i narażając zdrowie. Stosowne oznakowanie usprawniłoby komunikację, uczyniło ją praktyczną i bezpieczną, wreszcie zgodną z realnymi potrzebami użytkowników - uzasadnia radny.

Co na to magistrat i czy przepisy pozwolą na utworzenie w tym miejscu przejścia? O odpowiedzi poinformujemy.

komentarze (31)
Dodaj komentarz

P jak PISIORY

PAN Ł. - STRAŻAK Aktor Trener Radny i planista Miasta.

W najbliższych wyborach zamierzam zastosować najnowsze osiągnięcia neukowo-techniczne, takie jak pola torsyjne i oddziaływania kwantowe, w celu zmiany mentalności mieszkańców Kutna i wprowadzeniu powszechnego doborobytu. Nikt nie będzie już wtedy pozbawiony pracy, nikt nie będzie musiał pracować fizycznie, wszyscy będą mieli zapewnioną pracę w branżach wymagających wysokich kwalifikacji. Nie będę musiał prowadzić kampanii, żeby zostać wynrany, ponieważ ludzie odruchowo na mnie zagłosują po odpowiednim ukształtowaniu rzeczywistości materialnej i duchowej za pomocą nowoczesnych urządzeń do oddziaływania na odległość.

Pole punktu zerowego, należące do świadomości kwantowej i odwrotnie, wskazuje na zależność od siebie części i zarazem w każdej chwili ich wpływu na całość. Pole mające charakter kwantowy stanowi bezkresną sieć połączeń między istotami ożywionymi a ich środowiskiem. W świecie połączeń ogromne znaczenie ma ludzka świadomość będąca emisją fotonów. Wszystko to, co znamy jako nasz świat, w ostatecznym rozrachunku składa się z tej samej substancji, maleńkich porcji światła (kwantów) wibrujących z różną prędkością. Część światła wibruje tak wolno, że wydaje się skałami i minerałami. Fizycy kwantowi udowodnili, że rozwój świadomości odbywa się nie tyle na drodze ewolucji Darwina, co reinkarnacji myślenia w polu kwantowej świadomości. Wraz z szybkim rozwojem techniki każdy mieszkaniec, każdy obywatel będzie miał założony czytnik kwantowy. Ich produkcja będzie związana z masową produkcją komputerów kwantowych. Wszystkie te zabiegi pozwolą (i zarazem ułatwią) na formowanie nie tylko określonych cech charakteru człowieka, jego myśli, uczuć, czy motywów postępowania, ale i całych zbiorowości społecznych, rozwiązując problem bezrobocia, braku pracy i niskich zarobków.

Proponowałbym rondo.

Kompromitacja

Pis totalna porażka naszego miasta a ten łucki horongiewa totalna za 5 lat pójdzie do biedronia

ZNÓW TO SAMO !!!!! Poprzedni (bez)radni Kutnowscy słyneli z tego , że nic nie robili tylko ciągle interpelacje składali o nowe przejścia dla pieszych . Mamy ich chyba najwięcej w Polsce. Nowa rada i widze , że mamy dokładnie to samo ! Kolejni bezradni prześcigają się w głupich pomysłach zamiast wziąć się do roboty !!!! POMALUJCIE WSZYSTKIE ULICE W PASY !!! Może się wtedy do roboty zabiorą .

On nie widzi parkowania na chodnikach na Kopernika, a widzi przechodzących na Podrzecznej?

Na Rondzie Solidarności znaki pionowe(strzałki) inaczej niż te namalowane na jezdni. Radny, strażacy, milicjanci tego nie widzą? Bo kierowcy w Polsce się śmieją, że w Kutnie jest prawdziwa demokracja:możesz sobie wybrać według których znaków jeździesz.

To to słynne w Polsce rondo, co tam Pietroń zaszczekało?

glupia interpelacja goni glupsza interpelacje !!! co tu sie dzieje ! wezcie sie za jakies sensowne sprawy a nie --->>> wymyslilem iterpelacje ! namaluja kilka paskow i ja zablysne ! to tak nie dziala a co maja powiedziec ludzie ktorzy z bloku do bloku przechodza... z tylu blokow ??? tez pasy jebn...c !!! a jak !!! a ci co z parkingu na Zamenhoffa pod blokiem postawia auto i do banku chca isc ??? trzeba kolejne pasy zeby dostali sie do tych po stronie biedronki potem jeszcze jedne idac wzdluz kolo blokow i juz !!! zrobione !!! Panie radny duzo tych interpelacji przed Panem tyyymanie jeden. tak jak ten drugi sie dobrali z Robsonem tlukiem jakich malo . 

Odwal sie od niego, dietka wpadnie, socjal tak samo za dzieciaków, sto dodatków i ogr żyje jak pączek w maśle.. masakra , o ty drugim magiku nawet nie ma co wspominać , nie zdziwię sie jak zaraz zacznie budować arkę Noego

no taaa... tuman niech na**** przejsc i swiatel co 20m.

Panie Łucki kończ Pan. Wstydu oszczędź. Najpierw sprawdź Pan temat A potem zgłaszaj problem.

Dobrze że nie byłem na wyborach, bo jak miałbym głosować na takiego nieuka to bym chyba musiał dziś opuścić Polskę.

Panie radny z PIS-u ta sama sytuacja jest przy ul. Krótkiej i Zduńskiej. Tam też niech pan walczy o malowanie pasów i Kutno będzie rekordzistą przejśc dla pieszych!!!

Tam przejscia nie powinno być ponieważ jest przejscie w kierunku banku i można wrócić na ten sam chodnik przy światłach obok Bazaru. Ale dla Polaka to jest zagadka nie do rozwiązania!!

Z pasów w pasy autem...i weź wyjedź z tego miejsca.Teraz piesi trochę uważają,jak będą pasy to będą centralnie pod auta wchodzić i ruszysz z jednych pasów to staniesz przed drugimi skręcając w prawo...co za chory pomysł!Dodatkowo auta i tak będą na pasach stały bo przecież widzieć trzeba jeszcze Podrzeczną,żeby wyjechać.Tak,najlepiej wszędzie pasy porobić i chodzić pieszo wtedy bo autem przy tak oświetlonych przejściach i bezmyślności ludzkiej to niedługo będzie strach jeździć z prędkością większą niż 10 km na h.Ograniczona widoczność na Warszawskim,Barlickiego ,Chodkiewicza/Kościuszki/Olimpijska tam pasy na pasach pasami poganiają i jeszcze to magiczne lusterko...może warto pomyśleć np o tym a nie gdzie kolejne pasy narysować.Żenada.

kuuuur.... ale ty glupi/a jestes!!!

Niedawno doszlo tam do potrącenia pewnej pani przez samochód osobowy. I to ona dostała mandat za złamanie przepisów bo przechodziła w miejscu gdzie nie jest do tego wyznaczone ani poziomymi ani pionowymi znakami ... Mandat trafił do kogoś z mojej rodziny więc uważam że pasy tam to dobre rozwiązanie

I prawidłowo bo tam nie ma pasów dla pieszych i kropka!

mandat był niesłuszny, ale nieznajomość prawa szkodzi więć niewinna piesza zapłaciła

Może zamiast pasów mini kapliczka lub pomniczek smoleński w tym miejscu? A tak na poważnie Pan radny chciał po prostu błysnąć i zwrócić na siebie uwgę. Mieszkałem obok tego miejsca prawie 20 lat i nie pamiętam aby doszło tam do potrącenia pieszego. Ale niech będzie dalej kreatywny zobaczymy co wymyśli kolejnym razem

Kolejna interpelacja bez sensu.Kompromitacja. Przechodząc w tym miejscu nikt nie łamie przepisów. "Pieszy" to wyjaśnił.

Dokładnie, takie WAŻNE informacje były i są przekazywane na kursie prawa jazdy. Kodeks drogowy dla radnego pod choinkę.

Najpierw się dowiedz Panie radny a dopiero później pisz pisma . Kompromitacja Panie Łucki .

Z tego co pamiętam z kodeksu drogowego to przechodzenie przez jezdnię na skrzyżowaniu bez wyznaczonego przejścia jest dozwolone, czyli piesi przechodząc przez to skrzyżowanie nie łamią przepisów.

"z tego co pamietam" hahah czyli reszty kodeksu nie pamietasz, to po jaki hoooj jezdzisz skoro nie znasz przepisow? jestes potencjalnym zabójcą jak wynika z twojej wypowiedzi matole

sprzeczne informacje z wypowiedzią P. Kacpra odnośnie mandatu za przechodzenie q tym miejscu

Dokładnie jest tak jak napisałeś, ale kto radnemu zabroni interpelować?Warto zwrócić uwagę na oznakowanie ul. Kopernika, może jakaś interpelacja?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także