Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Samochód wypadł z drogi. Dwie osoby nie żyją!

Wydarzenia 19-04-2019 Autor: ksz, toza Foto: toza
21

Dziś wczesnym rankiem w miejscowości Miłosna (gm. Krośniewice) doszło do podwójnie tragicznego wypadku. Dostawczy bus wypadł z drogi i roztrzaskał się na drzewie. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Na miejscu trwa akcja służb, mająca ustalić, co dokładnie się wydarzyło. Ruch odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]

Sprawę wypadku badają kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy. Do zdarzenia doszło na DK 91 w okolicach miejscowości Miłosna. Policja niestety potwierdza, że zginęły dwie osoby.

- 19 kwietnia 2019 roku ok. godz. 05.17 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na Drodze Krajowej 91. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem mercedes sprinter jadąc w kierunku Łodzi z nie wiadomych na chwilę obecną przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo - mówi asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

W wyniku odniesionych obrażeń zmarło dwóch mężczyzn w wieku 53 i 34 lat podróżujących tym samochodem. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

- Apelujemy do wszystkich kierowców o  ostrożność i rozwagę za kierownicą. Bezpieczeństwo na drogach zależy w dużej mierze od tych, którzy się po nich poruszają - dodaje E. Machnik.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Wyrazy współczucia, bardzo proszę o kontakt rodzinę zmarłych Panów Andrzeja i Huberta, w ważnej sprawie, jolanta_wasilewska@o2.pl

A dokładnie z jakiej miejscowości byli zmarli Panowie z Mercedesa Sprintera, jeśli ktoś wie to proszę o informację.

okolice puław, woj lubeskie

Z jakiej miejscowości byli ci mężczyźni?

I kolejny wypadek. I tez na prostej drodze. Przed chwilą pogotowie pędziło. I to.niejedno. co to się dzieje...

Wyrazy współczucia dla rodziny. Prosta droga, coś nie zadziałało.

Czy ktoś zwrócił uwagę że jest to przerobiony Anglik. Taki sam wypadek był kilka lat temu w Sójkach na drodze do Gąbina. Tam też przerobiony Sprinter z Anglika uderzył w drzewo na prostej drodze i też zginął kierowca. Nie chcę snuć domysłów ale Policja powinna zbadać to dokładniej.

a po czym topoznales ze to anglik byl ?

nie twórz sensacji, na miejscu był biegly, a poza tym człowiek po prostu zasnął za kierownicą

Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!

Proponuję "Szefowi" tego portalu zastanowić się co pisze - widać, że boisz się krytyki - próbujesz zastraszyć ludzi, którzy chcą cokolwiek komentować... ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie komentować, tylko hejtować. I bardzo dobrze, bo czas najwyższy z tym skończyć.

Boże jaka tragedia. Ogromne wyrazy współczucia dla rodzin emoji

Bo nasi funkcionarjusze. Lapia rowerzystow. Na wsiach zamiast pilnowac gl drog.oastatnio po trzy radjowozy na zadupiach.lapia premie

Mieszkam w tej miejscowości gdzie zdarzył się ten wypadek słyszałam syreny wyglądam przez okno a tam taka tragedia koszmar co tam się wydarzyło ogromne współczucia dla rodziny tych panów

hEJ EKU21nv7 kutno 182075063 paulia

wyrazy współczucia dla rodzin tych panow. straszna tragedia...

Tam jest idealnie prosta ,szeroka droga.Pogoda wspaniała.Można tylko snuć domysły.

A co - chcesz wywołać jakieś domysły - słabo... A czy na prostej drodze nie zdarzają się wypadki ??? Chyba nie posiadasz prawa jazdy skoro takie bzdury piszesz... !!!

Prawo Jazdy mam i jeżdze ciągle od 26 lat.Mój domysł to używanie telefonów w czasie jazdy,zwłaszcza SMSy.

To nie myśl bo Ci to nie wychodzi...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także