Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Nocna akcja pod Kutnem. Strażacy gasili... drzewo

Wydarzenia 16-08-2019 Autor: toza
5

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Śleszynie informują o działaniach do których zostali zadysponowani wczoraj późnym wieczorem.

Wczoraj ok. godz. 22.20 w Śleszynie zawyła syrena. O wszystkim za pośrednictwem facebooka informują druhowie z tamtejszej OSP.

- Okazało się, że doszło do pożaru drzewa w naszej miejscowości. Po dojechaniu na miejsce, szybko ugasiliśmy ogień, jednak drzewo stwarzało dalej zagrożenie, gdyż osłabione przez pożar mogło się obalić. Po konsultacji z dyspozytorem PSP Kutno drzewo zostało ścięte. Po około godzinie wróciliśmy do bazy - mówią strażacy z OSP Śleszyn.

W akcji brała udział tylko jednostka ze Śleszyna.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

A pod Krośniewicami sterta słomy się spaliła

Jakie to województwo ??

Łódzkie

Jakim trzeba być s... synem żeby podpalić niewinne drzewo...

Samozapłon ???

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Uwaga!!! Cisza wyborcza! Od godziny 24:00 w piątek (11.10.2019r) do godziny 21:00 w niedzielę (13.10.2019r) Zakazuje się publikowania postów z sondażami, wynikami. Poparciem dla partii lub kandydatów. Zabrania się również negatywnego wypowiadania o kandydatach, przeciwnikach politycznych. Za agitację polityczną grozi grzywna do 5000zł.
Za publikację sondaży i nieoficjalnych wyników grozi grzywna do 1000 000zł. Prosimy więc o spokój na forum! :)
Czytaj także