Rejestracja i logowanie

Pogoda pokrzyżowała plany. Dziś nie będzie "Kina przy fontannie"

Wydarzenia 16-08-2019 Autor: toza
1
Pogoda pokrzyżowała plany. Dziś nie będzie

Dziś w sercu Kutna w ramach "Kina przy fontannie" miał zostać wyświetlony film "Najlepszy". Niestety, z powodu niesprzyjającej pogody seans odwołano. Za pośrednictwem facebooka poinformował o tym Kutnowski Dom Kultury.

Kutnowski Dom Kultury przygotował jeszcze dwie projekcje filmów w ramach "Kina przy fontannie". Miejmy nadzieję, że aura nie pokrzyżuje planów organizatorom:

  • 23 sierpnia - "I tak Cię kocham"
  • 30 sierpnia - "Green Book"

"I tak Cię kocham” - (komedia rom.) 2017 r. Para zmaga się z dzielącymi ją różnicami kulturowymi, w miarę umacniania się związku.

"Green Book" (dramat, komedia) 2018 r. Drobny cwaniaczek z Bronksu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Pogoda była ok ale najwyraźniej nie chciało im się pracować ...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Uwaga!!! Cisza wyborcza! Od godziny 24:00 w piątek (11.10.2019r) do godziny 21:00 w niedzielę (13.10.2019r) Zakazuje się publikowania postów z sondażami, wynikami. Poparciem dla partii lub kandydatów. Zabrania się również negatywnego wypowiadania o kandydatach, przeciwnikach politycznych. Za agitację polityczną grozi grzywna do 5000zł.
Za publikację sondaży i nieoficjalnych wyników grozi grzywna do 1000 000zł. Prosimy więc o spokój na forum! :)
Czytaj także