Rejestracja i logowanie

Wypadek na A-1! Zderzenie z ciężarówką, dwie osoby ranne

Wydarzenia 21-08-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe/archiwum
1
Wypadek na A-1! Zderzenie z ciężarówką, dwie osoby ranne

Dzisiejszy poranek nie należy do najspokojniejszych. Od rana doszło już do dwóch zdarzeń drogowych - pierwsze w Kutnie, drugie na autostradzie A-1 w kierunku Gdańska.

Służby około godz. 9 udały się na 259 km autostrady. Na prawym pasie zderzyły się osobowa Kia i ciężarowe Renault. Dwie pasażerki z osobówki zostały ranne. Na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego, który udziela im pomocy. Ruch jest utrudniony i odbywa się lewym pasem.

Policja apeluje o ostrożność na drogach i dostosowanie prędkości jazdy do warunków, tym bardziej, że nawierzchnia jest śliska po deszczu. Chwila nieuwagi może przynieść poważne konsekwencje.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Ja nie wiem notorycznie są wypadki na tej autostradzie i cały czas w okolicy Kutna, dosłownie co kilka dni coś się dzieje. Ja pier... Taka droga i co chwilę coś... Postawcie może parę radiowozow przy zjazdach to może jakoś to wpłynie na te wypadki bo to już jest naprawdę przesada....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także