Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Zaglądamy na place budowy w Kutnie

Wydarzenia 11-09-2019 Autor: ez. Foto: UM Kutno
0

Trwa realizacja dwóch największych w dotychczasowej historii miasta inwestycji: odbudowa Pałacu Saskiego oraz modernizacja Placu Wolności i Rynku Zduńskiego. Poniżej garść informacji o postępach prac na placu budowy Zespołu Pałacu Saskiego w Kutnie. 

W zakresie rewaloryzacji zespołu pałacowego prowadzone są prace związane z restauracją zabytkowych fundamentów pałacu. Na nich zostanie oparta dębowa podwalina, do której zakotwiona zostanie drewniana konstrukcja pałacu.

Wykonawca zakończył prace ziemne, które wiązały się z głębokimi wykopami pod pawilonem ekspozycyjnym.

Obecnie prowadzone są jednocześnie prace żelbetowe związane z budową nowej części zespołu czyli pawilonu ekspozycyjnego oraz łącznika podziemnego.

Roboty budowlane wykonuje Przedsiębiorstwo Budowlane "KROL" Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kłodawie.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także