Rejestracja i logowanie

Zamkną ulicę w centrum. Utrudnienia potrwają 3 tygodnie

Wydarzenia 20-09-2019 Autor: ez.
6
Zamkną ulicę w centrum. Utrudnienia potrwają 3 tygodnie

W związku z pracami kanalizacyjnymi, które będą przeprowadzane od najbliższego poniedziałku, jedna z ulic w centrum miasta zostanie zamknięta dla ruchu.

Jak poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutno, w dniach 23 września -11 października wykonywane będą prace związane z kanalizacją sanitarną oraz deszczową w ulicy Miłej. w związku z tym odcinek drogi od ul. Podrzecznej do Teatralnej zostanie zamknięty na okres około 3 tygodni. Wjazd będzie udostępniony jedynie dla pojazdów budowy oraz docelowych dojazdów do posesji.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Co wy z tym skateparkiem jakaś mania przesladowcza

Może Redakcja miałaby możliwość się dowiedzieć, co z budową skateparku, który mieszkańcy większością głosów wybrali w budżecie obywatelskim. Po interwencji pewnego radnego., któremu skatepark przeszkadzał, sprawa budowy się rozmyła. W dodatku w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia wśród radnych - zarówno opozycyjnych jak i koalicyjnych. Mimo wysyłanych do nich próśb żaden nie chce złożyć interpelacji w sprawie skateparku. Panie prezydencie Burzyński, jest pan beznadziejny. Organizuje pan głosowanie w budżecie obywatelskim a potem nie realizuje projektów.

To sobie pobuduj jak ci tak potrzebny!

Znowu ten sam wpis. Nuda

A co, "Z" umoczony w rozmycie? Jaja sobie robią z tym budżetem, generator głosów wyborczych sobie z tego, co niektórzy zrobili. Sikora naobiecywał przejść, w kościele występował, zachwalał inwestycję, a przejść jak nie było tak i nie ma - wielka ściema, by zyskać głosy przed wyborami. Ciekawe skąd oni biorą dane do oszacowania wartości i możliwości technicznych tych inwestycji, to się zaczyna robić obrzydliwe.

Brawo za upór.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także