Rejestracja i logowanie

Nielegalny imigrant w Kutnie! Zatrzymała go straż graniczna

Wydarzenia 16-01-2020 Autor: bnp Foto: poglądowe/straż graniczna
18

Trzech cudzoziemców przebywających nielegalnie na terenie województwa łódzkiego ujawnili funkcjonariusze Straży Granicznej. Do jednego z zatrzymań doszło w Kutnie. 

W ubiegły czwartek (9 stycznia) funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Łodzi przeprowadzili kontrole legalności pobytu cudzoziemców. Wykazała ona, że na terenie naszego województwa bezprawnie przebywa trzech obywateli obcych państw.

   Do ujawnienia nielegalnie przebywających cudzoziemców doszło Błaszkach (pow. sieradzki), Łodzi oraz Kutnie. Zatrzymane osoby to odpowiednio obywatele: Tunezji, Bangladeszu i Pakistanu.

- Pakistańczyk zatrzymany w Kutnie nie posiadał wymaganego dokumentu pobytowego, dlatego też funkcjonariusze wszczęli wobec niego postępowanie administracyjne w kierunku zobowiązania do powrotu - informuje Straż Graniczna.

Z kolei Tunezyjczyk oraz Bengalczyk nie opuścili terytorium RP po wykorzystaniu dopuszczalnego okresu pobytowego. Obydwaj zostali zobowiązani do powrotu z zakazem ponownego wjazdu na teren Polski i innych państw obszaru Schengen na czas określony w decyzji.

komentarze (18)
Dodaj komentarz

Piszcie email anonimowo do straży granicznej jak macie podejrzenia co do legalności pobytu jakiegoś cudzoziemca

Jest ich tak dużo jak Polaków w Anglii . 

Do szamba z tym dziadostwem.

Zaraz dostaniemy od nich w pierdol bo mają przewagę liczebna rozumiem niech sobie tam będą ale jakieś limity to powinny być to samo dzieje się co we Włoszech policja boi się interweniować bo jest za dużo ich

Ciemnogród!!! Tak jakby inni ludzie nic nie czuli,nie mieli swoich myśli, lęków. Myślę , że te osoby, które uważają się za coś lepszego posiadają niską samoocenę i nie wychylają swojej głowy dalej niż ich własny dom!!!

To dopiero wyczyn. Co czwarty ukrainiec siedzi tu na ''krzywy ryj'' i jest ok.

Zostali zobowiązani... Tzn. jak zechcą to wyjadą jak nie to polskie władze mogą ich pocałować...

Cieszę się, że nasi bracia już nie tylko z Europy Wschodniej, ale także z Azji Środkowej przyjeżdżają pracowac do Kutna. To pozytywnie świadczy o naszym rozwoju gospodarczym.

A ja będę się cieszył jak ci te bracia wyruch... twoja stara wtedy będzie dobrze świadczyło o atrakcyjności kobiet w Kutnie

jak zrobią to dobrze to czemu nie?

Zamknij piz...e

Mało że ich za dużo to jeszcze jak się panosza

Już zapomnieliśmy jak Polacy wyjeżdżali na saksy do roboty.

Czysta się odedzwala

Bo to jeden jest w Kutnie....

Wypad z tymi brudasami.

Wystarczy ze się umyjesz i nie musisz wypadać. Bądź dla siebie wyrozumiala.

Popieram Ola za dużo już ich w Kutnie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także