Rejestracja i logowanie

[WIDEO] F**k you, czy drapanie się po nosie? Skandal z udziałem "jedynki" PiS z naszego okręgu

Wydarzenia 14-02-2020 Autor: bnp
307
[WIDEO] F**k you, czy drapanie się po nosie? Skandal z udziałem

Zdobyła mandat startując z okręgu sieradzkiego, głośno mówi się o otwarciu w Kutnie jej biura poselskiego, tymczasem wywołała istną burzę z piorunami, od której zagrzmiało w polskim parlamencie. Mowa o Joannie Lichockiej, posłance PiS, która wczoraj pozdrowiła opozycję środkowym palcem. Sama twierdzi z kolei, że... jedynie energicznie drapała się po nosie. Jak było naprawdę? Zobaczcie wideo i sami oceńcie. 

Skandal wybuchł w trakcie dyskusji na temat pieniędzy dla TVP i Polskiego Radia. Sejm odrzucił weto senatu w sprawie przekazania na rzecz mediów publicznych rekompensaty w wysokości 1,95 mld zł (w postaci skarbowych papierów wartościowych), z tytułu utraconych w roku 2020 wpływów z opłat abonamentowych, z przeznaczeniem na realizację misji publicznej. 

Po głosowaniu Joanna Lichocka, będąca członkiem Rady Mediów Narodowych, kilkukrotnie wykonała nieparlamentarny gest w kierunku posłów opozycji. Po chwili "na bok" wziął ją Jarosław Kaczyński, lecz była to już przysłowiowa musztarda po obiedzie. 

Jej zachowanie nie przeszło bez echa. Opozycja domaga się postawienia posłanki PiS przed Komisją Etyki. Lichocka zapewniała, że nie obawia się konfrontacji, gdyż sama nie ma sobie nic do zarzucenia. Przekonywała bowiem, że po prostu drapała się po nosie. 

- Szanowni państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej, to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej, a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl [...] Kochani, drodzy, szanowni - hejt i szczucie POstkomuny faktycznie wylał się na mnie spory. Zwykle jestem odporna, ale bardzo dziękuję za słowa wsparcia. Bardzo się przydają, dziękuję - pisze na Twitterze posłanka Prawa i Sprawiedliwości, 

Odcinanie się od oskarżeń szeroko komentują posłowie opozycji. 

- Przesuwanie palcem pod okiem... Żenada. Występujemy do Komisji Etyki o ukaranie pani poseł - skomentował sprawę Cezary Tomczyk z Platformy Obywatelskiej. 

Ostatecznie, w rozmowie z Faktem, Joanna Lichocka postanowiła przeprosić za swoje zachowanie, stwierdziła przy tym, że... nie miała złych intencji.

 – Mogłam pamiętać, że jesteśmy w trakcie bardzo ostrej kampanii politycznej i wszystko może być wykorzystane przeciwko nam [...] Mimowolnie popełniłam błąd. Jeśli ktoś poczuł się urażony tym gestem, gestem, który nie miał złych intencji, to chciałabym wyrazić ubolewanie i przeprosić – czytamy na łamach Faktu.

A warto dodać, że zachowanie Lichockiej nie jest jedynym tego typu poPiSem w polskim parlamencie. Podobne zdarzenie miało miejsce w lipcu 2016 roku, a jego bohaterem był Piotr Pyzik, który również pokazał opozycji środkowy palec. Wówczas Komisja Etyki udzieliła mu upomnienia, uznając, że naruszył zasadę dbałości o dobre imię sejmu. 

Przypomnijmy, że w wyborach parlamentarnych Joanna Lichocka startowała z okręgu sieradzkiego. Niedawno jej asystentką została kutnowska radna miejska, Ewa Rzymkowska, która w planach ma otwarcie w Kutnie biura poseł Lichockiej. Pisaliśmy o tym tutaj - KLIK. 

Asystentka posłanki nie chciała komentować sprawy. W rozmowie z naszym dziennikarzem przekonuje, że nie wgłębiała się w temat, ponadto nie czuje się uprawniona do podejmowania oceny swojej przełożonej. 

Joanna Lichocka urodziła się 21 listopada 1969 r. w Warszawie. Jest absolwentką polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, odbyła też literackie studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zawodu jest dziennikarką telewizyjną i prasową, współpracowała m.in z Polsatem, TVP, Gazetą Polską, Przyjaciółką, czy Newsweek Polska. Po odejściu w 2010 z TVP zajęła się realizacją filmów dokumentalnych poświęconych Lechowi Kaczyńskiemu. W 2013 r. dołączyła do zespołu Telewizji Republika.

komentarze (307)
Dodaj komentarz

lichocka - na taczki i na gnój

tix - ciebie na gnój gnoju

Ja tak codziennie pozdrawiam totalsów, targowicę itp. a oni się cieszą. Coś w tym musi być.

Jak trzeba być okropnym, obrzydliwym i POdłym aby do kampanii wyborczej wykorzystywać ludzi chorych na raka !!!

Ty etyk, weź jedź do psiowskiego zakopanego, wytarzaj się w śniegu siusiak ci się skurczy i może wówczas do głowy napłynie jakaś refleksja

Etyk - nie życzę ci abyś ty osobiście albo i ktoś z twojej rodziny trafił dajmy na to do Centrum Onkologii w Bydgoszczy przy ul. Romanowskiej 2. Na własne oczy wtedy byś ujrzał ileż to cierpień, głów bez włosów po chemii i trupów przypada tam na 1 m2.

Taaaa drapie sie po nosie i mówi błazny,błazny!!?? Bez wstydu i kultury babsko!!!

Nawet na to określenie to coś nie zasługuje::::::::

17 lutego - 420 lat temu - sadystyczni oprawcy z kościoła rzymsko-katolickiego, z krzyżami Jezusa w ręku i nienawiścią w sercu - SPALILI ŻYWCEM NA STOSIE w Rzymie na placu Campi dei Fiori - GIORDANO BRUNO - niepokornego dominikanina. Czy Giordano został w wiekach późniejszych przez kościół ogłoszony świętym albo błogosławionym a nawet zrehabilitowany – no nie. Przy wynoszeniu na ołtarze kościół rzymsko-katolicki stosuje od wieków swoją logikę i zasadę własnych korzyści tzn. – każdy ukatrupiony z naszej ferajny zostaje świętym. A jeżeli zdarzy się, że to my kogoś skrzywdziliśmy albo i ukatrupiliśmy – to się widocznie temu biedakowi z woli boga po prostu to należało.

Zeby zakończyć już te spory,wyrażę swoją obiektywną opinię.Lemingi z PO od kilku lat,nie potrafią o swojej partii napisać dobrego slowa.Potrafia jedynie atakować,ubliżać i pluć jadem na zwolenników PIS.Lewactwo z kolei kojarzy mi się z chorobą zwaną schizofrenią.Widzą i slyszą co innego niż inni,chociaż obserwują to samo.Zielone ,tęczowe i inne kolorowe ugrupowania to już jest stan umysłu.Ja osobiście jestem za silną,dumną Polską.Przeżyłem komunizm,mam nadzieję ,że przeżyję ten surrealizm.

Hmm..co na to wszystko powiedziałaby Lichcka? Fuck off!

"wyrażę swoją obiektywną opinię" - he, he, typowy polski fan prawicy emoji

gorsze rzeczy robia i jest ok, a tu paluszek tylko, ci POwcy to powinni czasem za swoje zachowanie po papie dostac , co tam paluszki....

oczywiście gorsze rzeczy można robić, ale nie w SEJMIE !!! To już prawdziwy upadek tej izby, no ale co pisuary są jak dżuma

No, tylko paluszek + 2 mld zł na darmową (dla PiS-u) reklamę. Błahostka.

Ależ daliście się nabrać wszyscy, zgodnie zresztą z wolą prezesa.Ten fak to ustawka żebyście bili pianę z jednej i drugiej strony przez dwa tygodnie i nie zauważyli, że tego dnia posłowie ( w tym pisu jednogłośnie,sprawdź jak kutnowscy tuzowie głosowali na stronie sejmowej) sprzedali miliardowe złoża naturalne obcemu kapitałowi, w którym kto zasiada? Kto w miedzi siedzi?Ano sami swoi, min. były minister finansów ale co tam, na Radio Maryja się da i grzechy odkupi, a wy się kłóćcie dalej między sobą kto ma dłuższy palec środkowy.

Może i sprzedaliu, ale z indywidualnych kont OFE, tak jak wasz DONALDEK-ludziom nie zabrali.

"asz>", zapomniałeś dodać o pisowskiej grabieży 15 procent w formie tzw. „opłaty przekształceniowej” przy przeniesieniu środków z OFE do IKE. Realizacja obietnic socjalnych rządu PiS kosztuje, więc gdzieś trzeba Polaków okraść, żeby wcisnąć im iluzję "dawania", prawda?

Gdy PiS przegra najbliższe wybory, to na pewno znowu doniesie do Brukseli na Polskę, tak jak w 2014 r.

A może tak coś na poparcie swojej tezy?

A konkretnie, o co pytasz?

Konkretnie to pytam gdzie jest lodowka???

Ostatnio, 900 zł taniej w Media-Markt.Jeśli o to pytasz.

I co Państwo z PiS w Kutnie ? Jesteście dumni ? A co na to asystentka Pani poseł Pani radna Ewa Rzymkowska ? Może jakiś komentarz ? Dziękujemy Wam za dofinasowanie szpitali . Chorzy są Wam bardzo wdzięczni !!!!

Nawet jeżeli to faktycznie dotyczyło faka... wobec opozycji, to jest zero w porónaniu z czynami euroosłów KOALICJI OBYWATELSKIEJ, którzy sra... we własne gniazdo dopominając się sankcji finansowych dla POLSKI. Powinni mieć odebrane wszelkie prawa obywatelskie.

Ja uważam że ten palec to za mało. Za te wszystkie świństwa powinno się na tą zaplutą opozycję wypiąć gołą d.... .

TAK BEZ LICENCJI OD lgbt?

żeby pokazać pupę to trzeba jakoś wyglądać, ta pani kiedyś może i tak, ale teraz, lepiej patrzeć na jej palec

Tak, jesteśmy dumni, trzeba się bronić i przestać być grzecznym.

Obawiam się, że betonowemu elektoratowi PiS to się podoba, a temu niebetonowemu nie robi to żadnej różnicy. Smutne to bardzo, ale chyba prawdziwe.

A ja uważam, że trzeba podnieść składki rentowe. Tak nie może być.

No i wypadałoby jeszcze bardziej oskubać przedsiębiorców, żeby w ramach kampanii Dudy można było podwyższyć 500+.

No ale to element kampanii Kidawy, matolku.... emoji emoji emoji

Wybierzcie biedr unia un wam dogodzi oj dogodzi.

17 lutego - 420 lat temu - sadystyczni oprawcy z kościoła rzymsko-katolickiego, z krzyżami Jezusa w ręku, nienawiścią w sercu - SPALILI ŻYWCEM NA STOSIE w Rzymie na placu Campi dei Fiori - GIORDANO BRUNO - niepokornego dominikanina,

Kościół katolicki – to dzisiaj hipokryzja, obłuda, fasadowość, maskarada i nobilitacja prostactwa.

Będziesz świński ryju zdychał to ci się kościół i religia przypomną. Już nie takich ''bochaterów'' widzieliśmy.

Jan - pewnie piszesz o prof. Relidze, ministrze zdrowia w rządzie PiS, który nie życzył sobie aby obłudni i zdeprawowanie samozwańczy pośrednicy pomiędzy bogiem a ludem - mowa o kapłanach , celebrowali pochówek.

Mam nadzieję, że gdy już będę "zdychał" to kościół i religia będą znajdować się tam, gdzie ich miejsce, tzn. w obrębie świątynnych murów, a państwo polskie będzie wolne od ich wpływów.

Sami sobie wychodowaliście żmiję na własnej piersi. Pokaż mi uroczytośc państwową w ostatnich kilku latach z prezydentem miasta albo byłym starostą, na której nie ma księdza... Władza lubi się pokazywać w świetle świec, a ty narzekasz... Musisz się zdecydować - albo ci pasuje obecna władza w mieście albo nie...

Ale jaką państwową? Policja albo straż dostaje nowy samochód i od razu trzeba go pokropić. To jest chore.

Hehehe. Jak to się liberalne lewactwo obraziło o paluszek , jak to się rzuciło na Lichocką aż miło patrzeć. Tylko gdzie była ich czekistowska czujność i wrażliwość gdy było odwrotnie. Gdzie były te podłe fałszywe mordy gdy się działy nie takie rzeczy w sejmie , pod Wawelem , na spędach LGBT , po katastrofie smoleńkiej , w Brukseli itd itp. Ten paluszek to tylko jeden malutki gest za to wszystko bo należy się wam dużo dużo więcej i dużo dużo bardziej.

Brawo, nic ująć, nic dodać.

@ JESTES Z czyli Nikt

Dlaczego nie będę głosować na Dude? Bo pozwolił mi zabrać 15% z OFE, bo służy tylko dla pis-u A nie całego ludu, bo nie chce by wykluczał Nas z UE bo zniszczył trujpodział władzy, bo jest arogancki i nie ma szacunku dla ludzi , bo podpisuję złe ustawy , bo dzieli i skłoca Polaków itd......

Najlepszy prezydent to taki co chodzi naj.....y od rana do wieczora albo robi z siebie pajaca za granicą albo taki co robi i wygląda na idiotę i w kraju i za granicą hehehehe.

Gdyby rządziła opozycja, to nie miał byś, nawet tych 85%.

Po błędach ortograficznych wnioskuję, żeś fanem Komoruskiego emoji

Matyldziu Ty sestes TAK poprawna jak sekretarka Hitlera.Nie czytasz tylko szukasz złej literki.Popraw się Matyldziu.

Prostactwem jest właśnie złośliwe przekręcanie brzmienia i PISowni nazwisk. I to nie w opozycji elektorat składa się w olbrzymiej części z ludzi o mniejszym wykształceniu. Prostactwo i chamstwo to domena rządzących

Po jakiej katastrofie? W trzeciej minucie słychać strzały, jako dowod parówki się tak pięknie rozpękiwały a puszki darły się jak papier. Nie po to Kieszonkowy Dyktatorek wdrapywał się co miesiąc po drabince, co miesiac będąc co raz bliżej prawdy, by takie miernoty pisały o katastrofie. A może Ty jeden z tych, co to sobie zdradziecką mordę wycierał pamięciom sp. Brata, którego mu zamordowaliście? W końcu te miliony na działanie spec komisji nie poszły na marne.

XXXXX masz rację . Walić te zdradzieckie mordy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obiektywnie patrząc na to wszystko, współczuję tym co się pchają do przejęcia rządu. Posprzątanie tego burdelu to będzie wielki wyczyn, ale życzę powodzenia.

Proszę... kolejny sprzedawczyk posowiecki. Polskę nazwyasz burdelem? Pomyliło ci się z matuszką rassiją.

Może nie burdel ale taki pokoik na godziny jak u Banasia. Znasz człowieka? Dobry kumpel twoich idoli.

Z burdelem to mi sie Stefan Ruchaczem zwany kojarzy.... to z kolei zapewne twój idol, co...?

Ja tam wolę Staszka Piętę - pisowski wzór wierności małżeńskiej. Niczego sobie jest też turysta Kuchciński co to żonkę i koleżków bez żadnego trybu woził gulfstreamem na zasadach HEAD, a sam w tym czasie zabawia się z młodocianymi Ukrainkami w Rzeszowie. Najsłabiej wypada (nomen omen) PAD co to nocne rozmówki z leśnym ruch_dłem uskutecznia. Chcesz jeszcze o coś zapytać?

To zapytam jescze o lodówkę - Grzesiek juz się odzywał...?

Hehehehehehe emoji Aż miło poczytać, jak koderastów boli emoji Spokonie - po kolejnych przegranych wyborach znowu zejdziecie do podziemia emoji Buehehehehehehe emoji

DO wszystkich betonów pisowskich- czy wiecie że ceny w sklepach spożywczych w Polsce, są WYŻSZE niż ceny w sklepach w Niemczech.

Tak wygląda Polska Wersja Państwa Dobrobytu - CENY W SPOŻYWCZAKU JAK U JUBILERA.

Ale w którym dokładnie...?

O proszę.... czyżbyś posłuchał rady Komorowskiej - zmienił pracę i wyemigrował ? No brawo. Ale zrób nam przysługę - nie wracaj tutaj.

Ciekawe czy Kingusia wróci? A może tate do niej dołączy?

A jakieś wieści od Kopaczowej z Kanady...?

Tak się składa, że to środowisko polityczne Dudusia buduje, jak twierdzi, w kraju taki dobrobyt, że z UK płynie już do kraju prom za promem wypełniony Polakami, a tymczasem córunia spakowała mandżur. Nie dostrzegasz komiczności tej sytuacji?

Córka długopisa dudy już w emigrowała.

PiS to właśnie jeden wielki nowotwór z przerzutami na całą Polskę dla tego nie chcieli dać na jego leczenie. Gratuluję wyboru pani Ewie, widać jakiej wartości jej przyświecają

Szmata i zwykła ściera

Ale nie w tym miejscu ci sie napisało - Newsy o Kidawie sa w innym dziale - szukaj pod "Humor" emoji

Za to co robią KOD-wcy , za to co robią sprzedawczyki w Brukseli , za popieranie dziadowskiej "KASTY'' i za wiele podobnych rzeczy powinno się opuścić spodnie i wypiąć d.... na tą zas....ą opozycję i tych forumowiczów których nagle ogarnęła amnezja a ich wyprane mózgi straciły pamięć.

Tak trzymać Janie, wreszcie odważna kobita bardzo dobrze zrobiła

Chyba szmata bez honoru

Opuścić spodnie...tyle potrafisz. Pokazać się z najlepszej strony.

Nie rozmawiaj z Janem bo sprowadzi Cie do swojego poziomu rynsztoka i tam pokona doświadczeniem.

Broń Boże opuszczać spodnie, Biedroń tylko czeka

"Jan", piszesz o sprzedawczykach, którzy w Brukseli donosili na Polskę, że niby zostały sfałszowane wybory w 2014 r.? No, tak. Masz rację, to była bezczelność i zdrada. A może, pisząc o dziadowskiej kaście, masz na myśli kibolstwo, którą obóz rządzący, wynosi pod niebiosa, ukazując kiboli jako wzór patriotów, pełnych cnót i wiary? Jeśli tak, to oczywiście - pełna zgoda.

KIBOLE TO ŁAJZY BEZ HONORU

Gdzie były te wszystkie ćwoki z tego forum jak lewackie mendy opluwały przed sejmem św. pamięci Kornela Morawieckiego. Gdzie były świńskie lewackie ryje wasza wrażliwość na krzywdę ludzką. Jesteście szuje podobni do Neumana w myśl zasady ''nasi mogą wszystko , im nie wolno NIC''.

I bardzo dobrze że opluwali, co mieli niby robić?

xxxx, akurat wtedy byłem na poczcie zapłacić abonament TVP, żeby żadnego paska w propagandowych wiadomościach nie przegapić.

Dorzuć do tego potwierdzonko zapłaty abonamentu.

Ja to bym tej podłej fałszywej opozycji pokazał nie paluszek ale pełny ''gest Kozakiewicza''. Na nic innego nie zasługuje. PIS jest do tych chamów za miękki.

Cham to cię zrobił i poziej w odbyt ru..ał tak jak PiS teraz ,ale widać podoba ci się to , lubisz w kakako?

Oho... od razu widać, że mamy do czynienia ze zwolennikiem Biedronia i Owsiaka.

Rodziny pacjentów onkologicznych będą pamiętali. Możesz ich nazywać jak chcesz, ale stało się, Lichcka zachowała się tak jak się zachowała, pieniądze pójdą na tvp s.a. - spólkę prawa handlowego, czerpiacą m.in. zyski z reklam a do tego pobierającą "podatek od posiadania odbiornika" czyli abonament, zamiast na najnowsze terapie lekowe. Rodziny pacjentów onkologicznych nędą pamiętać. Inni też nie powinni pisowi tego zapomnieć.

Najlepsze że ona kit próbowała wcisnąć prezesikowi emoji No tak oszukiwać wodza to głupota. Poziom szamba

Ten fuck pokazuje że kończy się edolardo socjalne. Karmili 1/30 społeczeństwa programem pińcet plus tylko aby móc wszystko podnieść do góry. Podatki, akcyze, ceny w sklepach. Kto zyskuje? Nie ten kto otrzymuje pińcet. Zyskuje tylko i wyłącznie zagraniczny producent, zagraniczna sieć sklepów. Sieci które mają główne działalności w rajach podatkowych. Co stanie się gdy socjal zniknie? Ceny, podatki i akcyzy zostaną, a w portfelu mniej o 500 zł. To smutne że ludzie omamieni groszami, otworzą oczy dopiero mając namacalny dowód tego że dążymy do biedy. Wyższa płaca minimalna? Super. Tylko za 2 lata osoba prosto po szkole w wieku 18 lat bez dnia doświadczenia będzie zarabiać 100 zł mniej niż pracownik z 30-letnim stażu po studiach. Dlaczego? Wzrost minimalnej pensji nie podnosi pozostałych. Znów zyskuje nieliczne grono, kosztem wszystkich. Wyższe minimalne wynagrodzenie? Wyższe wszystko. Naprawdę, obudźcie się bo za kilka lat taniej będzie podetrzeć tyłeczek pieniędzmi niż papierem toaletowym.

Ten ich ,,znakomity wybór" miedzy Życiem a PISpropagandą powinien w części Pisowców dać do myślenia , jeśli choć odrobine myśleć samodzielnie potrafią...Podobno tylko Krowy nie zmieniają poglądów... Oby właśnie wykryty NOWOTWÓR nie był dla nich tym co ich wreszcie przekona.

Wyborco PiSu jesteś chory na raka? Mamy dla ciebie "Gest Lichockiej"!

Módl się żeby ciebie nie dopadł

widocznie si komuś należało

Polska gospodarka się rozwija jak nigdy wcześniej , kupiliśmy już niemieckie linie lotnicze " CONDOR " jeszcze tylko wykupimy fabrykę trabanta i już prawie przegonimy gospodarkę Niemiec :-)

Zgadza się. W końcu pracując na 5.000 zł, dostajesz na konto 2.300. Bo trzeba rozwijać skarbonki bez dna które finansuje cały czas skarb państwa - czyt. podatnik. Poczekajmy na CPK. Już zapowiadają że będzie kosztować 2x więcej, więc do 2022 dobijemy do kwoty 100mld. No ale ważne że będzie zabawka dla władzy w obsadzaniu ziomków i ziomeczków na stanowiskach. Jeszcze nie kupili 1ha ziemi pod ten port, a już Rada zasiada i odbiera pensje po kilkadziesiąt tysięcy na członka. A Ty "Polaku", jedź i odbijaj kartę na zakładzie za 2300 aby Pan i Władca mógł mieć za co przeżyć dostając setki tysięcy rocznie za nic. Za Twój głos dziękują Ci fuckiem, a już niedługo gdy zagłosujesz na Dudełka to Ci wsadzą go w 4 litery bo już będziesz im zbędny.

Chyba nie zrozumiałeś ironii Polaka...

Zapłaciliśmy wszyscy Polacy 2mld zł na TV RZADOWĄ, a co za tym idzie na kampanie wyboczą długopisa dudy.

Pewnie wolałabyś na Tuskową

A drugie tyle wpłynie z OBOWIĄZKOWEGO abonamentu RTV. Więc TVPiS wyjdzie na około 4 mld rocznie. Coś czuję że Kurski przebije Vegetę odnośnie ilości filmów i rocznie będziemy mieli po kilka części Zenka lub nawet wielosezonowy serial...

I koniecznie kontynuację "Smoleńska" lub jego prequel...

Mam nadzieję że będzie druga część Smoleńska i w tym roku lecąc na obchody dostarczą materiału na nią czytaj ruskie ich zestrzelą

Nie jestem ani za tą partią ani za wcześniejszą ale ludziom nigdy nie dogodzi się nawet jak by było jak najlepiej to i tak komuś nie będzie pasowało.

Po pierwsze, najpierw niech będzie "jak najlepiej" - wtedy pogadamy o Twoim wpisie. A po drugie - być może niektórzy ludzie lubią "dogadzanie" w postaci marnotrawienia publicznych pieniędzy, ale zakładam, że jest ich jednak mniejszość.

PKB rośnie jak nogdzi eindziej, obligacje najtańsze od dziesiecioleci, ratingi międzynarodowych agencji na najwyższych poziomach w historii z perspektywami wzrostu, wynagrodzenia rosną jak nigdy dotąd, bezrobocie na najnizszych poziomach od czasów upadku komuny, wpływy do budżetu najwyższe w historii, eksport jak nigdy dotąd, poziom biedy najniższy od lat, deficyt budżetowy prawie zero, a wam, szprzedawczyki wystarczy jeden palec, żebyście darli mordy jak to zwykle macie w zwyczaju.... Kto pierwszy w Brukseli z raportem ten lepszy!

Masz rację, obligacja najtańsze. Wpłacasz 10.000, wyjmujesz 9.000 zł Wynagrodzenia rosną? Dla ludzi bez wykształcenia o 150 zł rocznie. Grono 1.4 miliona polaków pracujących na 17.6 miliona innych. Oczywiście aby nieliczni dostali, płacą wszyscy. Przez 3 lata ceny mieszkań wzrosły średnio o 1.200 zł za m2. Program mieszkanie plus zakładało przez jedną kadencję milion mieszkań w całym kraju, oddano do użytku przez ostatnie 5 lat 800 lokali. Trzeba być naprawdę ślepym imbecylem socjalnym aby nie widzieć że PiS ze swoimi ziomkami z zagranicznych dyskontów i producentów windują ceny produktów. Dziś Wam dają socjalne pieniądze abyście za nie kupowali produkty u zagranicznych którzy w naszym kraju są zwolnieni z podatku dochodowego jak i od nieruchomości za swe markety. 8/10 produktów w sklepach mają inny napis niż "Wyprodukowano w Polsce". Wspieracie zagraniczną gospodarkę za Polskie pieniądze. Coś słaby z Ciebie Polak który widząc marne grosze już dupsko wypina. Podpisz się z imienia i nazwiska, chociaż będę wiedział komu napluć w twarz widząc na ulicy.

Ostatnia promocja w biedronce na schab za 9.99 zł. Kraj pochodzenia: Niemcy. Wychodzi niecałe 2 euro za kilogram, do tego zysk Biedronki, producenta i koszta transportu. I Wy się dziwicie że PiS nie daje na onkologię? Po takim żarciu za kilka lat będziemy wszyscy chorzy na nowotwory. Nie zdziwi mnie gdy ludzie faktycznie wierzą że w tym mięsie jest wszystko cacy i można jeść bez żadnych obaw... Warto nadmienić że skup w Polsce za kg schabu płaci 15 zł. Więc aby dostać dobry, zdrowy i prawdziwy kawałek mięsa trzeba wydać minimum 20/25 zł. Zastanówcie się czy faktycznie warto przyoszczędzić 10 zł aby później nie dostać wsparcia od Państwa gdy zachorujecie na wszelakie nowotwory. Na złagodzenie bólu będziecie mogli TVPis sobie oglądać.

Ślepy, głuchy albo głupi!!!! albo wyznawca pislamu!!!

...ziew....

Inflacja zapier....la zapomniałeś dodać, podwyżki cen prądu, kolejki do lekarzy, mieszkanie +,milion samochodów elektrycznych,zwrot samolotu od ruskich,skłócenie nas z UE - kasa z programów unijnych dobra ale wartości niech se w du..pe włożą(jak tak dalej pójdze to bez paszportu pojedziemy na Węgry i Rosji z Białorusią), w ch..j kasy na rządową szczujnię tvpis oto "sukcesy" pisobolszewi!!!

100 mostów, polskie promy, przekop, 102 km oddanych autostrad. Pasmo sukcesów na arenie międzynarodowej jak ustawa IPN, podatki dla koncernow i hipermarketow, 27:1. Emigracja co raz wieksza to i bezrobocie spada. Poziom ubostwa z arządu PiS rośnie nie spada. Bredzisz jednym słowem.

Sukcesy na arenie miedzynarodowej? Kto zablokował Nord Stream2? Kto zablokował sprzedaż lotniskowców dla Rosji? Kto skutecznie podtrzymuje sankcje przeciwko Rosji? Od kiedy Białoruś zaczeła rozważac import ropy z Polski rewersem przez rurociąg "Przyjaźń" i dlaczego sie pojawiła taka możliwośc? Kto ponownie zjednoczył Grupę Wyszechradzką, z którą obecnie zachodnia Europa musi sie liczyć coraz bardziej? Który z krajów byłego bloku socjalistycznego będzie miał F35? Francuzi z pokorą przychodzą i proszą o wznowienie rozmów w formacie Trójkąta Weimarskiego bo w końcu widza w nas partnera, z którego zdaniem trzeba się liczyć i który ma pieniądze. O jakim 27:1 mówiesz? Przeciez tam nie było żadnego głosowania. Podnóżek Merkelowej miał dalej nim być i nikt nic nie glosował. Co do emigracji - przypomnij mi, kto mówił, że "emigracja to nie tragedia"? Obecny rząd przynamniej mówi, że mu zależy na powrocie Polaków z zagranicy i coś robi, zamiast dawać takie "rady". Podatki dla hipermarketów i koncermów? W końcu!!!! Może nie zauwżłeś, ale jakoś im to nie zaszkodziło - płace w nich rosna jak szalone. Sugeruję mniej tefałenu- rozejrzyj się wokół - może się okazać, że świat wygląda inaczej niż ci cały czas wmawiaja. To raczej ty brejzisz emoji

No kto zablokował nord? Bo chyba nie jest zablokowany tylko kwestia czasu, nie dostali lotniskowców? Zbudują własne. F35?żałosny jesteś, kto będzie nimi latał? Może ci co utracili uprawnienia na f16? To państwo PiS to jedna wielka porażka , mam nadzieję że następne wybory totalnie wyklucza pisorow i wyślą dude i kaczora wraz z resztą na Białoruś wiadomo po co

F35 bez uzbrojenia i z serwisem w Stanach Zjednoczonych. linie lotnicze ale bez tras na których latali! bezrobocie zpada bo ludzi wyjeżdżają i są wykreslani z list w U. P jak się nie podpiszą na okres pół roku!

Tak tak, napisz że to Waszczu i jego kumple z San Escobar zablokowali nord stream czy kupno lotniskowców. F 35 kupiliśmy najdrożej ze wszystkich, bez przetargu i bez offsetu, dolecą za kilka lat. Tymczasem wojska aeromobilne latają starymi mi, bo Wacław ze Świrosławem uwalili caracale. Ile w tym czasie kupiliśmy śmigłowców jakoś nie wspominasz. Pozycja na arenie międzynarodowej jest żadna, nikt już się z nami nie liczy. Nawet Orban dla swoich korzyści nas olewa. Zarobki rosną? Może i tak, ale inflacja rośnje szybciej. Napisz jeszcze coś o sukcesach. Pośmiejemy się.

17 lutego ( 420 lat temu) inkwizytorzy z kościoła katolickiego – m.in. tacy jak współcześni nam - Woźniak , Rzymkowski czy też joanna FACK – YOU lichocka - SPALILI ŻYWCEM NA STOSIE (ok. 1000 m. od placu watykańskiego) - GIORDANO BRUNO - niepokornego dominikanina,

Sami sobie wychodowaliście żmiję na własnej piersi. Pokaż mi uroczytośc państwową w ostatnich kilku latach z prezydentem miasta albo byłym starostą, na której nie ma księdza... Władza lubi się pokazywać w świetle świec, a ty narzekasz... Musisz się zdecydować - albo ci pasuje obecna władza w mieście albo nie...

A co tam panie w polityce? - A no pisowska chuliganeria internetowa wypełzła z nory i straszy ludzi dobrobytem. GUS (choć pod światłym kierownictwem PiS) podaje , że INFLACJA od stycznia 2019 do stycznia 2020 wyniosła zaledwie 4,4% przy planowanej - 2,5% - NIEZŁY ROZRZUT - ale Polska Wersja Państwa Dobrobytu uszczęśliwia nas i zaleca jedynie abyśmy nie zapomnieli KUPOWAĆ i ŻREĆ - bo z tego vatu za to żarcie tak nam dobrze. ALE - każda fikcja ma określony okres przydatności.

Szkoda Twojego pisania, ciemniaków nie przekonasz że "czarne jest czarne" Holecka powiedziała w dzienniku, że żyje się dobrze to tak jest. Tylko dziwnym trafem raz po raz słychać jednego z drugą, jak to użalają się że wszystko drogie, w przychodni kolejka a emeryturka niska. Do głowy im nie przyjdzie, że zgotowali sobie ten los sami, przecież Beatka z Przecieszyna mowiła, że przez ostatnie 8 osiem lat Polcy i Polacy, wina Tuska i w ogóle. Zdają się nke zauważać, że obiecana im w kampani "Polska w ruinie" to właśnie efekt ostatnich 5 lat. Pycha kroczy przed upadkiem, co z taką lubością powtarzają politycy Zjednoczonej Prawicy. Prędzej czy później się to sprawdzi. Biedni tylko Ci wszyscy wkręceni przez tą telewizję, dla niepoznaki zwaną publiczną, gdy dnia pewnego to wszystko upadnie.

A co tam u Stefana zwanego Ruchaczem slychac...?

Zapytaj maliniaka on rozmawia z leśnych ruchadłem.

Wilki spiewali "Małgorzata jeden grzech" widać nie bez powodu. Ale podoba mi się Twój sposób myślenia

Patrzcie panstwo... jak to sie targowica wzburzyla emoji Na zdrowie wam emoji

Brawo!!! W koncu jezyk, ktory kodziarstwo i esbecja zrozumialo!!!

duda – NAS JAK KONSTYTUCJI ZŁAMAĆ CI SIĘ NIE UDA !

joanna FACK YOU- lichocka, ta polityczna narośl rakowa na zdrowej tkance kutnowskiej społeczności , cuchnie nienawiścią jak szambo na oddziale gastrycznym .

PiS powoli zaczyna się zwijać i stopniowo będzie tracił wpływy, a co za tym idzie - władzę. Niestety, swoim następcom zostawi Polskę w prawdziwej ruinie.

janusz! obudz sie! znowu sie zsikales do lozka!

Czy to będzie z PO czy z PiS - u to tylko są ludzie i każdy ma prawo coś głupiego zrobić. Ale M. Kidawa Błońska to już cios poniżej pasa co zrobiła,pomyliła rocznicę z kampanią. Nie chcę takiego prezydenta bo wredna i fałszywa pokazała w kościele znak pokoju

Jak sie z obory wyszło i poszło na salony to takie skutki.....bez obrazy dla krówek..

To nie prawda że ta pani pokazała gest o który wszyscy ją podejrzewają!!! Ona tylko jak każdy troglodyta oglądała co wykopała w nosie!!!

Nie głosowałęm na tę Lichocką, jednak jest mi wstyd, iż z mojego okręgu wyborczego dostała się do sejmu. Jak można pokazać faka ludzim chorym, bo tak to odebrałem osobiście, może za mocno. Po politykach taki fakulec to spływa, tylko to wykorzystają ale normalnych ludzi obraża i żadne przepraszam nie wystarczy. Przeznaczyć pieniądze na propagandę czy walkę z rakiem - to trzeba być ........... aby wybrać to pierwsze. Gdzie są posłowie PiS z naszego okręgu ? 

Zobacz jaką mamy podzieloną społeczność.Spójrz na oceny tego co żeśmy napisali.Zobacz jak wielu popiera tą Pispropagande a nierozumie że może już jutro bedą Wyli z bezradności jak dowiedzą się że mają raka w sobie lub u swoich najbliższych.

Wam jest zawsze za wszystko i wszystkich wstyd. Tylko nie za siebie. Sprzedawczyki!

Komu Wam, mnie osobiście, to tylko moje odczucie. Nigdy nie popierałem żadnej partii w pełni, mogę wymienić do złego, według mnie, zrobiła PO, PSL, PiS i wszystkie inne partie, mogę także wymienić rzeczy dobre - niewiele. Jestem zdania, iż każda partia robi dobrze dla siebie, dla swoich ludzi a daleko w tyle jest społeczeństwo.

Wiecie jak działa uszczuplanie VAT'u w realiach? Od 12 lat prowadziłem restauracje. Milionów nie było, biedy również. Zatrudniałem 9 osób, każdemu żyło się dobrze. Nie ważne kto był u władzy, zawsze sprawy administracyjne i urzędowe były zmorą dla przedsiębiorcy ale płacąc terminowo, przyjmując kontrole etc. każdy żył spokojnie. Do momentu gdy pojawił się PiS ze swym socjalem. Skąd brać pieniądze? Ano od tych co go zarabiają. Jak najszybciej zniszczyć przedsiębiorcę w gastronomii? Stworzyć przepisy które nie mają konkretnych wytycznych i każdy US w Polsce może różnie je interpretować jak im się tylko wymarzy. Dziś bagietka z czosnkiem ma podatek 8%, jutro 23%. Wystarczy kontrola dla której prawo nie działa wstecz i za okres 12 lat płacisz zaległy podatek. Ich nie interesuje nic, masz płacić zaległość + odsetki + karę. Pamiętaj, idąc do restauracji na obiad według PiS jesteś w fabryce jedzenia a właściciel jest producentem. W chwili gdy odbierasz obiad od kelnera, restauracja oferuje usługę. Reasumując na obiad 15 zł obecnie będą przypadać 3 podatki. Jak płacić za obiad 18 zł zamiast 15? Opodatkować VAT'em jeden produkt na maksymalną kwotę. Pamiętajmy, przedsiębiorca wysokie ceny i podatki odbija sobie na klientach. To nie on traci, jedynie klient. Przedsiębiorce niszą kary które według np. US w Kutnie są inaczej interpretowane niż w US w Płocku. Wolno im tak? Oczywiście. Obecnie były przedsiębiorca który zatrudniał 9 osób, regularnie odprowadzał podatki i składki które szły w kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie ma dług umowny z US na kwotę 190 tysięcy i na sumieniu 9 osób które straciły pracę. No ale najważniejsze że bombelki dostały na nowe markowe ciuszki z których wyrosną za kilka miesięcy. Nic nie trwa wiecznie, cieszmy się tym co mamy obecnie bo jutro już tego może nie być, również programów socjalnych. Dziś jeszcze Wasz stać mając dodatkowe fundusze z socjali. Gdy znikną pieniądze z takich pińcet plusów, to ceny w sklepach nie zmaleją. Taka mała uwaga, może ktoś weźmie do serduszka.

Podobno są jeszcze grupy fanów socjali którzy uważają że uszczuplenie vatu to zapobieganie wyprowadzaniem bo się naoglądali Vegety o mafii paliwowej. W rzeczywistości za to bekną Ci którzy całe życie byli na prawie lecz przez milion zmian w podatkach ktoś coś zapomniał i staje się nagle przestępcą na miarę mafii. W tych czasach najlepiej zarabiać najniższą, brać socjal i się nie wychylać bo Cię dojadą z każdej strony. Smutne, bo prawdziwe...

Mam nadzieję, że oddziały onkologiczne odpowiednio potraktują wyborców PiS, gdy ci się tam zgłoszą w potrzebie.

Proponuję lekarzom onkologom powoływać się na klauzulę sumienia.

Wsadz sobie swoje rady w .....

...tam gdzie Lichocka wsadzi Kurduplowi swój palec.

...tam gdzie Jachira może pana majstra w d....ę pocalować.

I zapłaciliśmy wszyscy Polacy za kampanie wyborczą DŁUGOPISA DUDY.

czy ona zerwała się z muzeum czarownic ? wiek jej nie służy...ohyda

Czytając niektóre komentarze, nie sposób odróżnić normalnego polaka, od betonu pisowskiego który słucha TV RZĄDOWEJ, jak diabła w sukience na ambonie. A mianowicie -że opozycja skarży się na rząd w Unia europejskiej. Jak można takie bzdury pieprzyć, w dzisiejszych czasach każdy kraj, ma swoje media w innym kraju i wszyscy wiedzą o wszystkim.

Jakie media polskie są w Niemczech? Bo w Polskę jest niemiecki Onet,wp, fakt kolorowe pisma . A jaka Polska gazeta jest za Odrą?

Dodatki rodzinne - Niemcy Zasiłki dla bezrobotnych - Niemcy Zasiłki chorobowe - Niemcy Emerytury - Niemcy Inne świadczenia - Niemcy INFORMACJE O NIEMCZECH Biura podróży Dojazd do Niemiec Poznaj Niemcy Warto zobaczyć Życie w Niemczech Pogoda Mieszkanie i hotele Polskie sklepy Polska prasa Restauracje i bary Tłumaczenia Polskie parafie Ambasady i konsulaty Mienie przesiedleńcze NEWSLETTER Dopisz się do naszej listy newsletterowej aby otrzymywać cykliczne mailingi z branży. Twój adres W Niemczech ukazuje się conajmniej kilkanaście polskich gazet: Kurier Polski (kurierpolski.com.pl) Rynek Moje Miasto Kurier Berliński Samo życie (samo-zycie.de) Angora (angora-online.de) Tematy Polskie Piast (piast.purespace.de) Fakty (fakty.de) Info& tips (info-tips.de) Zanim zaczniesz kłamać i manipulować upewnij się, że nikt Cię nie sprawdzi.

oj jak szybko ludziska zapomnieli jak tęsknią za rządami PO zacytuję ich guru 'TERAZ TO PALIWO MOŻE KOSZTOWAĆ I 7 ZŁ ' a umowy śmieciowe ,zamykanie stoczni,sprzedaż za bezcen zakładów najdroższy gaz w europie no i brak emerytur o socjalu nie wspomnę BO PININDZY NIMA a jeszcze najwyższa kasta i jej niezawisłe ? sądy polak jednak lubi być dymany i wydymany tego życzę zwolennikom tej tz demokratycznej opozycji

Nigdy paliwo nie kosztowało 7 zł. Najwyższe ceny za litr sięgały kwoty 6.08 zł w chwili gdy cena baryłki ropy wynosiła 139 dolarów. Obecnie cena za litr na stacjach to średnio w woj. łódzkim wynosi 5.04 zł przy cenie baryłki ropy 57.3 dolara. Obecnie jest 2.5x tańsza ropa niż była 8 lat temu, mimo to płacimy jedynie 1 zł mniej. Za czasów PiS , im tańsza ropa na rynku tym droższe paliwo na stacjach. Niestety, oficjalnych danych nie oszukasz jak bardzo byś był wpatrzony w PiS, tak jesteś łupiony. Aż strach pomyśleć co by było gdyby za czasów obecnej władzy baryłka ropy stała za prawie 140 dolarów. Za litr byśmy płacili pewnie lekko ponad 13 zł. Jedno tankowanie Passeratti by wozić bombelka i pińcet plusa by nie było... emoji

A ja życzę zwolennikom PiS-u znajomości podstawowych zasad języka ojczystego, w mowie i w piśmie.

,,Poseł"Lichocka nadaje się do ..pini polonia .Mam na myśli jako pracownik. hi hi

To nie jako surowiec?

Takie tempe, a "poprawianie włoska" w mig zrozumieli.

to co pokazala poslanka to sie tyczylo tylko do tego co skamle do ue o ukaranie nas polakow

Nie nas Polaków tylko pisowskiego rządu łamiacego prawo. Pisuar to nie Polska. Dla przypomnienia: traktat lizboński podpisał nie kto inny jak zimny Leszek - brat Karakana Mściwego. Odnosząc się jeszcze do omawianego gestu, o jeden paluszek za daleko. Tym gestem pisizm przegrał wszystkie kolejne wybory.

jaki skandal. skandalem jest donoszenie na własny kraj i obywateli. który inny kraj tak robi, choć ma prawdziwe kłopoty. opozycja ,która każdego dnia promuje tych ,którzy pracują dla nich ,obrażając tych, którzy mają prawo mieć inne zdanie niż warszawka i to jest dobre .kandydatka na Prezydenta mojego kraju ,mająca przodków, którzy tworzyli nasze państwo po 120 letnim niebycie na mapach świata ,gdzie jej przodek 100 lat temu w tym samym miejscu był na takiej uroczystości, pozwoliła na takie chamskie zachowania.choć jestem z prowincji ,jak mówi o nas opozycja to mam umiejętność czytania i słuchania ze zrozumieniem. takie prostactwo jakie reprezentuje opozycja i chamstwo zasługuje na taki gest .Brawo.

Masz rację skandalem było po wypadku smoleńskim donoszenie na Polskę przez Pisowcow na własny kraj. Ci zaprzańcy nie mieli i nie mają za grosz wstydu. Niestety katoprawica tak jak kiedyś przystapila do Tardgowicy dziś również łamie Konstytucję. Wtedy robił z nimi porzadek Kościuszko.

Żeby kulturalnie ocenić PiS i jej posłankę, trzeba sięgnąć do najgłębszych pokładów dyplomacji. Nie jestem fanem i życzę wam żeby Ci ludzie jak najszybciej trafili tam gdzie ich miejsce. Więzienie, praca nie wymagająca uczciwości i myślenia

A "nasz" poseł rzymkowski (nadwaga w stopniu umiarkowanym) , który mentalnie w pis był od początku (kukiz 15 to tylko trampolina ) co na to? Wcielił się w obrońcę i na rozkaz guru klepie brednie, próbując bagatelizować całe wydarzenie. Gratulacje celebryto. Wstydzę się za niego. Już nigdy mojego głosu nie dostanie. Tak bardzo się pomyliłem.

Pan poseł zbiera podpisy.

jeszcze wielgusowej będzie wsadzała w odbyt? ej posłowie tej partii co jest z wami w naszym okręgu? jak nie posłanka co wącha własne guwno to jakiś tadek czopek co w tą rączke całuje albo farbowany lis co go posuwają no nie same zboki.

Brawo Pani posłanko!. Jeszcze Wielgus tak pokazać i Tym zbokom z lewicy.

He, he, klasyczny wyborca PiS-u. Tuz intelektu.

Pokazać zdjęcie budki jak wita się z Hitlerem

Jak na razie to władza stosuje nazistowskie poglądy. Hitler też tępił ludzi chorych i starych - w końcu tacy ludzie nie są ekonomicznie opłacalni dla kraju, więc po co? Pomyśl człowieku zanim cokolwiek publicznie powiesz. Naprawdę, bardzo żałuję że na takich portalach nie ma obowiązku weryfikacji kont z imienia i nazwiska - chociaż bym wiedział komu napluć w twarz na ulicy.

Zamiast przekazać pieniądze na onkologię PiS przekazał pieniądze na propagandę w TVP. Ps. Lichocka to zwykła pisowska szmata ! 

A co mózg Ci szwankuje to nie oddział onkologii

Zgłaszam Cię za ubliźanie szmaty poszukaj w swoim domu .jeśli jeszcze go masz , a wyzwiska to chyba masz bliźszych w rodzinie nie musimy takiego ciemniaka bez rozumu czytać.

Nie strasz nie strasz bo głupio będzie jak nic ci z tego zgłoszenia nie wyjdzie . Musisz się po prostu pogodzić z tym że Lichocka , Woźniak i Rzymkowski to zwykłe sprzedajne pisowskie kur...wy i tyle w temacie.

PO i TSUE będzie dyktował, którym palcem można się drapać.

Praworządnie, to tym samym co Biedroń.

Pokażcie zdjęcie jak Budka pokazuje "pięć piw".

A jak w Pucku zachowywali się ludzie dorośli wstyd na takie g....o patrzeć.

Przypomnij sobie jak pislamiści zachowali się w rocznicę Powstania Warszawskiego i nie tylko!

UWAGA!! Pod postem pani Rzymkowskiej na Facebboku wstawiłam komentarz ze zdjęciem pani Lichockiej. Brzmiało to mniej więcej tak: "Aż mnie mdli jak pisowcy liżą się wzajemnie. Zero kompetencji, logicznego myślenia i przyzwoitości. O tych pisowskich karierach będą kiedyć powstawać prace na uniwersytetach. Poniżej prezentuję zdjęcie pani idolki, Joanny Lichockiej i serdecznie pozdrawiam." Efekt? Zablokowała mnie po 15 sekundach emoji Hahahahahaha. Srają bezczelne kreatury po gaciach!!!! Oceńcie sami.

Z tymi blokadami na fb to masz całkowitą rację ,jeżeli jest coś nie po ich myśli to od razu blok Mimo to miłego dnia. Pozdr.

Oceniam i mój wniosek jest taki paulinko jesteś niemądrą dziewczynką i chyba chodzisz do dziesiony. A teraz jak się czujesz?. Fajnie.

I miała rację na idiotów szkoda szmaty.

Tak ją przywitamy w Kutnie, asystentkę też!!!

Karma wraca więc pewnie pierwsza i ostatnia kadencja tej pani

Za mało wiesz ta Pani to juź któryś raz jest posłem i jest w tym dobra i broni takich jak Ty. Po już by wszystko wyprzedało i może mieszkał byś już w śląskie.

Niedoczekanie lemingów.

Zwykle po pochwalam takiego zachowania, ale wobec tych ludzi i w wykonaniu Pani Lichockiej, popieram, to im się należy.

Walnij się w durny łeb!

Tak, to im się należy.

Nie wiem kto jest autorem hejtu,ale jest tak skonstruowany,że ciemnota z PO wierzy,iż pieniądze naTVP,są zamiast tych na onkologię.Rozprzestrzenianie takiej fałszywki,to już szczyt obłudy i chamstwa.Nie dziwię się reakcji p.poseł, a wręcz popieram w zachowaniu.

Ludzie po prostu rozumieją, że pieniądze darowane ułomnej TVP i kłamcy Kurskiemu na propagandę w publicznej telewizji to pieniądze zmarnowane. Równie dobrze mogli by je spalić w piecu

Idź się wyrzygać swoim PiSem

kurcze ona faktycznie wsadziła sobie tego palca w odbyt i się upaja. pfffu. a oni jak się witają między sobą to całują się po rękach. no to kto teraz ją pocałuje w tą rękę? bo ja to bym się zastanawiał czy nie brzydził bym się wogóle tylko podać jej ręki.pffffu zbiera mi się na wymioty. a może lubią kłaść sobie w odbyt a potem podawać do całuska. no nie nie mogę

Zero jesteś naprawdę ZERO. Pozdrawiam

Sądzisz PO Śmiszkach? Jesteś w mylnym błendzie.

Z tego wynika że w po to nie ludzie

Była dyplomacja teraz jest obora. Z przykrością to piszę , ale taka prawda . Zmarł papierz to kibole się wymieniali szalikami , a teraz Polak drugiemu Polakowi pluje w twarz WSTYD!

Co było?dyplomacja?kiedy?

Dwa pòłdupki to jedna **** a dwa pógłupki to jeden peoski szarańcza

Uwiąż kudły w kite jak ci wchodzą w ślepia pisowska szmato, albo ogól łeb na łyso

Pani poseł użyła języka migowego zrozumiałego dla tej zdziczałej opozycji.Widać,że wreszcie coś do nich dotarło.Brawo p.poseł.Tylko taki język miłości ma szanse powodzenia.

Jak w spocie jednego z kandydatów pojawiły sie zdjecia brzozy i animowany papierowy samolocik to choć nic nie było powiedziane wprost, co niektórych strasznie d.upy zabolały i zaczęło się wycie, że jak tak można. Lichocka pokazała tylko swój brak kultury i oby karma do niej wrociła. Przy okazji jej najbliższej wizyty w Kutnie mieszkańcy też powinni ją pozdrowić środkowym palcem.

Użyła języka charakterystycznego dla wsioków z czworaków takich jak ty. Więc reasumując...żadna z niej Pani.

Posłanka wyklęta tylko stadion jej się pomylił.

Mam prośbę udostępnijcie wystąpienie w Sejmie posłanki z Lewicy naszej kutnianki. Na pewno wielu będzie dumnych, a wiele osób będzie mogło się wypowiedzieć jak Kutno jest godnie reprezentowane

Przestań, polską rzeczywistość przedstawiła jak trzecią wojnę światową, po prostu histeria i przesada, nie ma do czego wracać.

PiSowska galicyjska ciemnota z lepianek wlazła na salony więc czego się Wy Polacy spodziewaliście?

a kim ty sam jesteś. arystokratą z pod budki z piwem, czy bezrobotnym wyciągającym z MOPS zapomogi .a może twoi przodkowie to chłopi pańszczyżniani ,a tobie słoma z butów wystaje. a tak naprawdę to jesteś żle wychowany.

S nawet tu widać że jesteś peowską szarańczą gorzej idiota

Polak katolik...bosze...

Niestety sami sobie zgotowaliśmy ten los. Więc teraz w razie choroby nowotworowej pacjenci będą częściej umierać, bez dostępu do leczenia. Od 2021 zabiorą 500+ a ceny jakie naniósł ten program pozostaną, badz poszybują w górę. Może wtedy się obudzimy, a może nie.

To czemu ta peowska szarańcza pcha się do koryta

Bo za dużo jest już pisowskich świni przy korycie rozumiesz idioto

Czy był ten gest czy nie,to drugorzędna dzisiaj sprawa.To co od wielu lat dzieje się w przestrzeni publicznej od dawna przekroczyło wszelkie granice.Dzisiaj trzeba sobie zadać pytania kiedy i kto pierwszy przekraczał te granice i dlaczego.Czas się cofnąć do kadencji prezydenta ś.p. Lecha Kaczyńskiego.Materiałów prasowych i medialnych aż nadto i "bohaterów" .Manipulacja,socjotechnika,pomówienie ,obraza,kłamstwo zastąpiły normalną debatę w przestrzeni publicznej.Jak długo?

Czemu ci peowcy tacy zdziczeni

Bo tylko Ci najbardziej zdziczeń i utaplani w gównie maja najlepsze miejsca przy korycie emoji.

Brawo Pani Joanno to się należy tej zaklamanej sforze

Brawo, a później udać głupią, nawet jakoś przeprosić, tak jak oni to robią.Brawo pani Joanno, za odwagę i cynizm.Rozumiem i jestem za.

Pisowskiej !

to wszystko na co ją stać.

Ale o co Wam chodzi z tą onkologią. Przecież PiS przeznaczył te prawie 2 mld zł na nowotwór emoji

Wszystkie komentarze trafione w 10 tylko niestety jakie ugrupowanie wygrało W KUTNIE i OKOLICY WYBORY ??? Wiec na drugi raz wszyscy zamiast komentarze pisać do urn za.......dalac by dalej patola i chamstwo nami nie rzadzilo, inaczej sie nie pozbieramy po kolejnych 5 latach PiSuarowego prezydenta emoji Pozdrowionka emoji

Ja chodze na wybory, ale idą tam też emeryci (niestety ciągle zwiększająca się część populacji), którzy zwykle nie korzystają z Internetu, tylko oglądają TVP, więc nie wiedzą, co się dzieje naprawdę. To zwykle nie ich wina - w tym wieku już osłabione zdolności poznawcze, łatwowierność, naiwna wiara, że to, co w TV, musi być prawdą. I stąd taki wynik pisu.

już za chwilę i ty będziesz emerytem - oby też cię obrzucono takimi epitetami. A gdzie ci młodsi "mądrzejsi"? Głosować im się nie chce i nie maja pojęcia na kogo bo po co umysł obciążać, zobaczysz jak będą na twoją emeryturę zasuwali !

Znaczy opozycja powinna mniej w TV więcej w obwodach uświadamiać możne jedna babcia z drugim dziadkiem zrozumieją jak wnuczka przyszłości marnują swoimi decyzjamiemoji

Dlaczego asystentka nie ma na ten temat zdania -czyżby nie przyszły wytyczne

Asystentka Lichockiej totalnie się ośmieszyła. Mało jej stanowisk?! Czym się chciała poPISać....? A teraz nawet wypowiedzieć na ten temat się nie potrafi . Zero poziomu

Co zazdrościsz .Mogłaś do szkoły z....Ć i się wyuczyć jak asystenta. Jesteś bardzo prymitywna teraz za późno . To boli więc nie Obrabiaj innych. Fajnie komuś przykleić łatkę. Spójrz w lustro.

Od kiedy asystentka ma prawo mieć głos? Robi co jej karze Pan i koniec.

Lichocka szmato sama się " fuck off " !!!

nie ma większego tyrana, niż z chama zrobić pana

Jakoś już mnie to nie dziwi. Pani poseł profesor Krystyna Pawłowicz wcinająca sałatkę na sali plenarnej sejmu podczas obrad (ciekawe, czy na swoich wykładach pozwalała na takie zachowanie studentom), pani poseł Elżbieta Kruk bełkocząca pod wpływem, że umie "coś tam coś tam", no i legendarne już "spieprzaj dziadu" świętej pamięci najświętszego profesora Lecha Kaczyńskiego sprzed lat. Ale cóż - plebs i tak będzie klaskał

A tobie plepsie żal. **** ściska.

To wciąż dla was za mało.Hipokryci, i niby tacy delikatni, peowskie prostactwo.

szkoda ciepłego moczu na wszystkich tej kategorii razem wziętych , jak przegrają będą siedzieć w pasiaki a tak sie nimi zajmą odpowiednio

Jeśli ktoś pokaże jej taki gest, zawsze może tłumaczyć, że muchę odganiał, czyż nie?

Prostacka jak cały PiS. Bez kompetencji, bez kutury, za to z chamstwem i Bogiem na ustach. Pani Rzymkowska jest zapewne dumna ze swojej idolki. Pierd...nąłbym się w głowę sam z siebie, gdybym głosował na kogoś takiego. Dno i 100 metrów mułu.

nie ma większego tyrana, niż z chama zrobić pana

I tu się zgadzam , tyrani komuniści to teraz wielkie pany, kradli od wojny, jednak majątkami chamstwa nie przykryją.

Piotrowicz, Kryże, Jasiński - kwiat PiS. Do tego kolesie od Zalewskiej i już jest komplet. Jak to mawiał Jojo: komunisci i złodzieje. A teraz się pisobolszewiku zapluj, że to nie prawda a wszystko wina Tuska. A tymczasem inflacja najwieksza od lat...

Tym palcem niech sobie w du..e pogrzebie, co za prostacka baba, tylko paplanie gębą dobrze jej wychodzi, zero kultury i obycia, taka PIS-wska baba, jak większość kto to na to głosował?,

PIS I PO to jedno zło !

A co na to jej asystentka Pani radna Ewa Rzymkowska !!!???

Taka inteligentna ????, że nawet wypowiedzieć się nie potrafi ????

Pewnie to samo. W końcu się od niej uczy emoji

Pani Lichocka z rzezaczki można się wyleczyć nie trzeba do tego palca no ale niech pani przekona jeszcze prezesa

Ale was peowska niemoc zrzera

słownik sobie kup pisuarze

Polski język, trudny język

Spokojnie to PiS. Pewnie niedługo będą - w ramach "dobrej zmiany" - zmieniać również słowniki języka polskiego tak, żeby dopasować język do własnego poziomu.

Program słownik+ emoji lecz po co im wyedukowany wyborca? Mądra osoba na nich nie zagłosuje. Jedynie ciemna masa za pieniądze się sprzedaje

Prawda jest taka, że inteligentni, wykształceni i mądrzy ludzie nigdy nie poprą PiS. Popierają ich tylko Ci co dali się omamić 500+ i 13 emeryturką. Ludzie nie dajcie się kupić za kilka,, stówę,, bo drożyzna taką, że w rzeczywistości to i tak macie mniej pieniędzy w portfelu.

I ty niby jesteś ten inteligentny?

Spie.....j grosza nie biorę, nie jestem emerytem i zagłosuje na PIS, niech gonią cholote.

Otwórz oczy. Oni jeśli kogoś pogonią to tylko po to aby zająć jego miejsce robić jeszcze gorzej. Afera za afera. Ambergold przy Getbanku i Skokach to Pikuś.

Ale z rozumem coś nie tak, troszkę się pomieszało.....

Tobie, oczywiście.

No właśnie chodzi o to, żeby ta ciemna masa w końcu wypowiadała się zgodnie z zasadami języka polskiego emoji

A to SZAMBO!!!

i takie coś jest posłem, jak tu nie gardzić tym towarzystwem pislamskim!!!

PiS przekazał blisko 2 mld zł z publicznych pieniędzy na własną telewizję propagandową, która przemieli je na ciężkostrawną propisowską papkę, wyrzygiwaną zwrotnie z ekranów tv i radia. Nie skupiajmy się na środkowym palcu Lichockiej, bo to pikuś. Tym głosowaniem środkowy palec pokazał Polakom cały PiS wraz z sygnatariuszem jego decyzji w pałacu prezydenckim.

No i bardzo dobrze.

A przecież mogła powiedzieć, że podrapała tylną dziurkę i chciała powąchać palec... To byłoby bardziej prawdopodobne niż to, co ona gada. Czyż nie?

Gnój mowisz o sobie

capi od ciebie!!!

Jedni się rodzą w kulturalnej rodzinie, drudzy w patologicznej. Natury nie oszukasz, nawet gdy ładnie mówisz podczas wywiadów by zyskać krzyżyk.

Mam pytanie do wyborców, którzy głosowali jako suweren właśnie na tą panią; Jak Wy teraz czujecie się, gdy Wasza wybranka do Parlamentu tak się zachowała? Nie pytam już o pieniądze, które dostaną media publiczne....

Ja ją popieram, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie ( tu mam na myśli Puck).

gnój zagłosował na gnój o mamy gówniany parlament

I gownianą opozycję.

Powinna pokazać peowcom obie ręce z tym samym palcem

A ty swoje palce wsadzić sobie w mózg i w nim pozwalają zwoje debilny wyborców pisiorow

Coś ci napiszę betonie pisowski, czy opozycja to tylko peowce w parlamencie. Już przesiąkłeś tv reżimową.

Jestem ciekaw jak to pokażą W TV RZĄDOWEJ, zwanej dla nie poznaki tv publiczna.

Tam nie pokazują takich! Tam jest wszystko ok! Pięknie! A teraz jak dostali prawie 2 mld to będzie propaganda!

napiszą, że pokazała na aspiranta Kulsona

Napluć takiej w twarz to za mało...

Mimowolnie pokazała fak_ co za chamstwo i ten uśmiech na tej nalanej modzie .wyborcy PIS jesteście tacy sami

Miało być MORDA --- MORDA morda nie napisze ŚWINIA bo obraże zwierzę

Czekam aż PiSiory zaczną krzyczeć aby wyłączyć komentowanie, bo w końcu bardzo niewygodny temat dla nich emoji lecz sami złego słowa powiedzieć NIE MOGĄ bo bierą pińcet plusy, hue hue.

Hańba by tak fałszować rzeczywistość, a ludzie głupcy wierzą w stop klatkę. Trudno zobaczyć film z całego zdarzenia.

Widziałem i film z całego zdarzenia (ale całego, a nie kilku sekund) był jeszcze dosadniejszy. Pokazywała "ptaka" kilka razy i w pewnej chwili nawet wstała, żeby palec był dobrze widoczny.

Mistrzowie w fałszowaniu rzeczywistości otrzymali właśnie prezent od społeczeństwa (którego nikt o zdanie nie pytał) w wysokości prawie 2 mld zł.

Głupcy wierzyli gdy na nich głosowali. Teraz mają kwintesencję swych kandydatów w skrócie. Patologia pełną gębą. Wstyd i hańba dla takich osób jak ów Pani która zachowuje się gorzej niż Mietek z bramy który nie dostał złotówki na dyktę...

I te wszystkie pisiory z dzierżymordą kaczyńskim na czele, chodzą do kościoła, modlą się w mediach rządowych, pokazują swoim wyborcom jacy oni święci. Kryją się za parawanem Boga, jak te diabły w sukienkach w kościele,I ROBIĄ CO CHCĄ I SIĘ NIE BOJĄ. -- Popatrzę dzisiaj na TV RZĄDOWĄ.

Przecież w kościele zawsze tak było, od Borgiów począwszy, chociaż i nie oni to zapoczątkowali. Tak jest w każdej instytucji niedemokratycznej, o sztywnej hierarchii, w której silniejsi znęcają się nad słabszymi. Tym bardziej nie dziwi to skoligacenie pisu z klerem - podobny totalitarny światopogląd pod pozorem "dobra" i "dobrej" zmiany.

Z okazji walentynek nie ten paluch sobie wsadzi w ....inne oko

Zamiast fałszować prawdę byście wstawili film jak to naprawdę wyglądało

TVP prawdę pokazało

Już się PiSiory zapatrzone w socjal zlatują

odebrali pincet + i teraz się będą tu pruli jak stara koronka

"Xxx", fałszowania prawdy szukaj w telewizji, której twoi idole dali lekką ręką prawie 2 mld zł.

No i bardzo dobrze, po to są pieniądze, aby je wydawać, a nie kraść.

Na jednym obrazku pokazane gdzie ma PiS swoich wyborców. Najważniejsze aby dostali to co chcą, reszta ich nie interesuje. Żeby naród nie płakał, zaklejają im mordy resztkami spod stołu w postaci programów socjalnych. Z gwardią patologii nikt nie wygra, oni jak żule w bramie - za kilka groszy są w stanie wszystko zrobić.

Tych parę groszy dostają zgodnie z prawem, nie biorą 50 ciu zł.na stacjach benzynowych.

Druga pawłowicz, tylko jeszcze gorsza. Prymitywna propagandzistka dla upośledzonego umysłowo elektroratu, szuja, kanalia, gnida, pisowska sługuska, podnóżek kaczyńskiego. Pewnie na kolanach ciągnęłaby co tydzień druta kaczyńskiemu, gdyby ów nie był gejem.

Od 2 miesięcy tu juź nic nie pisze po tym jak kci wykasowało moje komentarze.

Więc jak to jest...moje komentarze kci kasuje,ale jak ktoś podpisuje się moim nickiem to jest ok.może ktoś z kci pisze tutaj moim nickiem.nie mam zamiaru udzielać się na kci.

Ktoś się widzę wybiela ze swych słów. Jak nie trawię pisiorców tak poszedłem po całej bandzie i w kraju "wolności słowa" możesz beknąć :o

Taka druga Krysia P.

Jest lepsza od Krysi bo jeszcze bossowi powiedziała że w oku grzebała

Oglądajcie TVP za 1,95 mld przerobią ten gest na poparcie dla swojego kandydata na prezydenta

Robimy pikietę pod biurem poselskim? Jaki termin Wam pasuje?

szkoda czasu wystarczy wytłumaczyć babcią dlaczego ich synowie i wnukowie nie będą mieli należytej opieki onkologicznej

Zdemenciałe babcie i dziadki i tak nie ogarną. Nie używają Internetu, są wpatrzone w TVP i wsłuchane w Radio Maryja, a tam płynie jedynie słuszny przekaz, że na onkologię nie ma, bo Tusk, bo Opozycja, bo Unia Europejska zabrała, be geje ukradli na organizację parady.

A Ty nie doczekasz tych lat co twoja i moją babcia bo jesteś za głupi. A plujesz na wszystkich bo jesteś ułomny i bezsilny taki jesteś kozak. Słaby zawsze krzyczy

ale sraka ..............

Mamy piękny czas początku XXI wieku w Polsce - czas k..rew i złodziei. Możesz być szują i sku...elem, matkoj..bcą i mordercą, zwykłym chamem , burdelowym tatką i komunistyczną świnią, damskim bokserem albo pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym dupcynglem jeśli jesteś NASZ, SWÓJ, PISOWSKI, PREZESOWSKI Odwrócimy Alika ogonem i będziesz świętym, a z twojego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE (jak powiedział sam NACZELNIK PAŃSTWA) - i ch..., że inni mówią inaczej. Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na NASZE PISOWSKIE konta. Udowodnimy ci że konformizm i wierność to to samo i że się opłaca. To nie są bluzgi ,… Ja SUWEREN po prostu wami pisiorami rzygam.

Czy to preambuła do statutu PIS? Kwintesencja partii i jej członków (w znaczeniu fallicznym)!

O! Monika zmieniła narracje swoich komentarzy. Czyżby w końcu znalazła partnera?

Każdy z nas ma kogoś w rodzinie kogo kochał a już go niema bo onkologia jest niedofinasowana i leczy starymi nieskutecznymi lekami których już nikt nie używa PiS wyraźnie ma nas właśnie tam gdzie pokazała pani poseł. DZIĘKUJEMY PANIE KACZYŃSKI

Teraz będzie okazja by nie zmarnować głosu w wyborach

W **** niech sobie ten palec wsadzi potarla sobie oko ,takie bajki to niech sobie daruję tfu tfu bez wstydem baba

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także