Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Dramat dzisiejszej nocy! Pobił żonę na śmierć!?

Wydarzenia 01-12-2017 Autor: toza
27
[AKTUALIZACJA] Dramat dzisiejszej nocy! Pobił żonę na śmierć!?

54-letni mężczyzna resztę życia może spędzić za kratkami. Według śledczych, mógł on się dopuść zabójstwa swojej żony. Wskazują na to wstępne wyniki sekcji zwłok. Śledczy mają jeszcze dziś postawić mu zarzuty.

- Prokuratura Rejonowa w Kutnie prowadzi postępowanie w sprawie zabójstwa kobiety, do którego doszło w jednej z miejscowości powiatu kutnowskiego. W związku ze zdarzeniem zatrzymany został 54 – letni mąż kobiety, który jeszcze dziś usłyszy zarzut zbrodni zabójstwa. Czyn ten zagrożony jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Jak wynika z dokonanych ustaleń, w dniu 30 listopada 2017 roku, pod numer WCPR zadzwonił mężczyzna, który poinformował, iż zabił swoją żoną. Kiedy policjanci udali się pod wskazany adres, zastali tam 54 – latka oraz leżące na podłodze w pokoju zwłoki 52 – letniej kobiety, na których widoczne były otarcia i zasinienia – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy prokuratury okręgowej w Łodzi.

Mężczyzna powiedział policjantom, że 28 listopada żona przewróciła się w łazience i mocno uderzyła głową o umywalkę, a dzień później spadła z łóżka. Stwierdził, że obawiał się zadzwonić po pogotowie. Dzisiaj odbyła się sądowo-lekarska sekcja zwłok .

- Jej wstępne wyniki wykazały bardzo rozległe obrażenia, będące konsekwencją zadawania ciosów i silnego uciskania, które doprowadziły do śmierci. Mężczyzna został zatrzymany. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj odbędzie się jego przesłuchanie w kutnowskiej prokuraturze i przedstawiony mu zostanie zarzut zbrodni zabójstwa. Prokurator podejmie także decyzję, co do środków zapobiegawczych – dodaje K. Kopania.

[AKTUALIZACJA]

Jak mówi nam Krzysztof Kopania, sekcja zwłok wykazała rozległe obrażenia wewnętrzne. Mężczyzna najpierw zadzwonił do służb mówiąc, że zabił swoją żonę, a potem, gdy do jego domu przyjechała policja stwierdził, że z jej śmiercią nie ma nic wspólnego, chociaż przyznał się, że ją uderzył. Dziś śledczy z kunowskiej prokuratury postawili mu zarzut zabójstwa. 54-latek nie przyznaje się do winy. Prokuratura wnioskuje o jego tymczasowe, 3-miesięczne aresztowanie. Jutro sąd zdecyduje o tym, czy przychylić się do wniosku śledczych.

komentarze (27)
Dodaj komentarz

Kutno wogóle to jakaś Paranoja wielka jedna Porażka Mojim zdaniem co Impreza powinien byc spokój a co widzę to Leją się to za**** jakies w tym Kutnie jest i będzie powinni każdy Kozak z Kutna wpierdol zostac

Gdzie byli najbliżsi??????????????

Wiecie co znaczy zabić i żyć z tą wiedzą do końca dni swoich? Jak cierpi człowiek który chce żyć i osoba z którą był tyle lat wszystko niszczy nikt nie zasłużył na taką śmierć durne komentarze uświadamiają nas że ludzie bez zrozumienia się wypowiadają to bardzo przykre

Generalnie rzecz ujmując to ch....u....j mnie to obchodzi:-)

moja PIIZZDDAAAAAA

Boże ! miej ją w opiece

Boże miej ja w swojej opiece jest tak samo bez sensu jak Bóg zapłać.

Mogl od niej odejsc a nie ja zabijac

A może dawała **** jak Iwonka Markowa

dobrzelinie

Co z psychole są na świecie

A bylo to w leszczynoptasinakocichgnatowicach.

I wyrwał chwasta , też z chęcią wysłał bym swoją ex w zaświaty emoji

Debilu Ty!!!

Uuu ale mi pojechałeś normalnie zaraz się po chlastam

Powinni cię gnoju namierzyć. Tyle się mówi o przemocy a ciągle są sk.urwy.stny które przemoc propagują.

Ja tych ziejących nienawiścią faszystowskich sk..u..r....wysunie widziałem całe mnóstwo na marszu niepodległości 11listopada i co i nic emoji

Cienki jestes

Znaczy że Ty swoją ex już tam wysłałeś ? 

ABSOLUTNIE!!! Śmierć za śmierć! Może by się bydlak bał!

co ty za gupoty piszesz

S****l pieprzony! Zabić chorą żonę:'(

taka jesteś mądra?

W której gminie?

gdzie to było?

śmierć za śmierć

dla ciebie pustaku!

dodaj komentarz
Czytaj także