Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Kolizja na Łęczyckiej. Policja ustala okoliczności

Wydarzenia 11-01-2018 Autor: ez Foto: toza
5

Kolejne już zdarzenie drogowe miało miejsce przed godziną 13. Jak widać panujące warunki wyraźnie dają się we znaki kierowcom, bowiem do drugiej dziś kolizji doszło na ul. Łęczyckiej.

Nie wiadomo, z czyjej winy do niej doszło. W kolizji udział brali kierujący samochodem osobowym marki renault oraz kierowca toyoty avensis. Funkcjonariusze pracują na miejscu i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

- Kierowca renault wyjeżdżając z ulicy Matejki na ulicę Łęczycką został uderzony w tył przez samochód marki toyota. Trwają ustalenia mające na celu wyjaśnienie z czyjej winy doszło do zdarzenia - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

[AKTUALIZACJA]

Jak się okazuje, sprawa wyjaśnienia przyczyn kolizji nie jest taka prosta. Spór kierowców, słowo przeciwko słowu, przez co policjanci na miejscu nie są w stanie ustalić okoliczności. Z informacji od oficera prasowego KPP Kutno wynika, że nie obędzie się bez drogi sądowej z racji braku spójności w wypowiedziach kierowców dotyczących tego, z czyjej winy do doszło do zdarzenia.

- Obaj kierowcy byli trzeźwi. Z racji zaistniałej sytuacji nie zostali oni ukarani mandatami karnymi - dodaje E. Machnik.

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Pan z krzywej wypadek spowodował A policja mu dupę liże

Pan z krzywej wypadek spowodował A policja mu dupę łoże.

Kutno: najgorsi kierowcy, niedouczeni policjanci. Czyli kolizja za kolizją.

W TYŁ CZY W BOK - PISMAKI ? 

Auto Grzegorza?

dodaj komentarz
Czytaj także