Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] [WIDEO, FOTO] Zwłoki w rowie, akcja służb

Wydarzenia 13-11-2017 Autor: toza, ag
10

Policja i straż pożarna interweniują w Pleckiej Dąbrowie, gdzie w jednym z rowów melioracyjnych znaleziono zwłoki mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to jeden z mieszkańców, około 40-letni Jacek A. Więcej informacji podamy wkrótce.

[AKTUALIZACJA]

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy straży pożarnej: JRG PSP Kutno i OSP Żychlin, które brały udział w działaniach zabezpieczających.

O godzinie 12:25 otrzymaliśmy zgłoszenie z policji, że w przydrożnym rowie, w miejscowości Plecka Dąbrowa, przebywa mężczyzna bez oznak życiowych. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca i pomocy w ewakuacji - przetransportowania mężczyzny na brzeg drogi. Z powodu utrudnień technicznych odstąpiono od reanimacji. Po chwili na miejsce przybył zespół ratownictwa medycznego. Lekarz dokonujący oględzin stwierdził zgon mężczyzny - informuje st. kpt. Zdzisław Pęgowski z KP PSP w Kutnie.

Okoliczności śmierci i szczegóły zdarzenia na ten moment nie są znane. Jak informuje st. asp. Edyta Machnik p.o. oficera prasowego KPP Kutno - sprawą zajęła się prokuratura.

Jednak ta sprawę zgonu mężczyzny znalezionego w rowie szybko zakończyła odstępując od swoich czynności.

Po przybyciu na miejsce, w którym znaleziono denata i wstępnych oględzinach, prokuratura zakończyła swoje działania. Powód jak na razie nie jest znany, a ciało zmarłego mężczyzny zostało przekazane jego rodzinie. - dodaje st. asp. Edyta Machnik.

Ciało Jacka A. spoczywało w rowie kilka godzin. Po odnalezieniu mężczyzny, natychmiast powiadomiono odpowiednie służby. Sprawą zajęła się także prokuratura, która ustaliła, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Jak się okazało, nastąpiła ona wskutek niewydolności krążeniowej. Zmarły mężczyzna, jak wynika z opinii rodziny i świadków, miał poważne problemy z alkoholem, co przyczyniło się do wycieńczenia organizmu.

 

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Ludzie są głupi. Ja rozumiem... Można wypić jeden czy dwa kieliszki wódki na imprezie rodzinnej (i to powinno wystarczyć). Jak można upijać się do takiego stanu???

Ktoś tam leżoł w rowie może dostoł...

Wiela sensacyja kazdy musi sie urodzic i umrzec chyba????

Sam Umar czy mu pomogli

Naucz się pisać widać że podstawówki nie skończyłeś analfabeto

Bardzo sympatyczny Pleckowski " stacz" Szkoda chłopaka, kondolencje dla rocziny

to się sprawcy upiecze, skoro szybko zakończyli sprawę i przekazali denata rodzinie

Czyżby osoby trzecie?

"nieudogodnień" polska JENZYK trudna dla redaktorów kci?

Curwaaaa nie tego kilim !

dodaj komentarz
Czytaj także