Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Wypadek w centrum Kutna. Jedna osoba w szpitalu

Wydarzenia 15-04-2018 Autor: jej
30

Do groźnie wyglądającego wydarzenia doszło ok. godz. 20:30 na skrzyżowaniu ulic w centrum Kutna, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu dotarło do policji o godz. 20:34. Na skrzyżowaniu ulic Staszica i Kościuszki zderzyły się dwa samochody osobowe: Toyota Auris i Volksvagen Passat.

- Jedna z osób źle się poczuła i została hospitalizowana. Prawdopodobnie doznała urazu nogi, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje dyżurny KPP w Kutnie.

[AKTUALIZACJA]

Uczestnikami zdarzenia byli 34-letni kierowca volkswagena passata oraz kierująca toyotą kobieta. Mężczyzna skręcając w ul. Staszica przejechał na czerwonym świetle, co doprowadziło do kolizji.

- Mężczyzna skręcając z ul. Kościuszki w ul. Staszica nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej wskutek czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierowcy byli trzeźwi, zdarzenie zakończyło się na ukaraniu kierowcy mandatem - informuje st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Lekkich obrażeń w postaci urazu nogi doznała kierująca toyotą kobieta. Zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa.

komentarze (30)
Dodaj komentarz

BZDURA! Passat nie skręcał, tylko jechał na wprost! Siła uderzenia skierowała go w stronę Staszica!

Kci jaka prasa taka a szkoda języka na to kci

Ten portal to juz bagnisko!

poziom komentarzy jest zaskakująco wysoki , widzę sami geniusze przed monitorami siedzą...brak słów. Do redakcji , powinniście zacząć weryfikować komentarze ...

Gratuluje szacownemu portalowi PPIIZZDDAAAAAAAAAAA

Gratuluje szacownemu portalowi utrzymywania tych "wybitnie inteligentnych" komentarzy. Niesłychanie wysoki poziom tolerujecie.

twoja mama to twuj tata

Madzia ,dawno cię nie było.

sorry duzo pracy

Krótko po zderzeniu z obu samochodów wyskoczyli pasażerowie i wydzierali się na siebie! Krzyczeli: "to my mieliśmy zielone"... Na szczęście świadek z czarnego autka, które czasie wypadku stało na czerwonym, pozostał na miejscu, i zeznał policjantom jak było...

zesralem sie!!!!

W tym miejscu powinno być rondo!

W rucham cie

w **** twojej powino byc rondo!

Tam juz jest, wjedziesz jako jeden z samochodzików?

tam tylko tiry hahahhahahahazhaha

debile na drogach

lizzzeee jaja i worek

PIS to dziaddyyyy!!!!!

robie darmowe lody w biedronce!!!!!

kkuurrwwaaa jjebbaaannnaaa mac sukaaaaaa

Pewnie- KIEROWCA Z BOŻEJ ŁASKI I WYŚWIĘCONA!!!!

kierowca to polak a polak to debil i nie potrafi

Taki wypadek to skutek bezmyślności na skrzyżowaniu które posiada sygnalizację świetlną . Sześćdziesiątlatkiem chyba nie był, bo zaraz by go zgnoili i na ponowny kurs wysyłali. Widoczność tam jest doskonała tylko trzeba myśleć.

podobno sie zesral!!

Przez jakiegoś kretyna , który nie potrafi jeździć, nie oszukujmy się ale o tej porze ruch był zerowy i spowodował wypadek ucierpiała jakąs rodzina, chociażby psychicznie i uszkodzone barierki. Ciekawe jaki mandat był, e takich warunkach powinien być najwyższy z możliwych i z własnego portfela naprawa barierek.

Dzieki Bogu ze nie ma ofiarr

Ile za tego aurisa? Passat na złom.

Miasto pewnie czeka na wizualizację , jak zorganizowac ruch na tym niebezpiecznym wszak juz skrzyżowaniu.

Nowocześnie szykują blokady.

dodaj komentarz
Czytaj także