Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] Wypadek w Żychlinie. Potrącenie na Narutowicza

Wydarzenia 12-03-2018 Autor: jej
17
[AKTUALIZACJA] Wypadek w Żychlinie. Potrącenie na Narutowicza

Tuż przed godz. 18 doszło do niebezpiecznego zdarzenia w Żychlinie, gdzie została potrącona kobieta. 

Do potrącenia doszło na ul. Narutowicza w Żychlinie, tuż przy jednym z marketów. Zgłoszenie wypadku do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kutnie dotarło o godz. 18:43. W chwili obecnej nie wiadomo jakich obrażeń doznała poszkodowana ani jakie są szczegóły zdarzenia.

Na miejscu pracuje policja, wkrótce więcej informacji.

[AKTUALIZACJA]:

W zdarzeniu została poszkodowana 58-letnia kobieta, która pod wpływem alkoholu przechodziła przez przejście dla pieszych:

Piesza, która pod wpływem alkoholu przechodziła prze przez ulicę, została potrącona przez kierującego oplem corsą - informuje dyżurny KPP Kutno. - Kierowca samochodu był trzeźwy - dodaje.

Kobieta na szczęście doznała niewielkich obrażeń.

Komentarze
komentarze (17)
Dodaj komentarz

J22 piszesz zapewne o sobie patologio największą to ty jesteś

W tamtym miejscu przed wczoraj facet nafutrowany jak bąk też wszedł mi na pasy prosto z chodnika nawet się nie rozejrzał czy coś jedzie. To jest normalne zachowanie ?? NIE !! To PATOLOGIA !

Ty światowy sam żeś pijak i patologia największa !!!!

W Żychlinie to same pijaki i patologia

oświetlenie uliczne w zychlinie to jest jedna wielka porażka.odkąd pamiętam to zawsze jest problem z oswietleniem i jak widac nasza władza ma to daleko w ****.zamieszczam info z zeszłego roku.minął rok i nic w tym temacie nie zrobiono. Informacja dot. prac modernizacyjnych oświetlenia ulicznego Szanowni Państwo. W związku z zapytaniami telefonicznymi informujemy, że latarnie uliczne włączone w ciągu dnia, są wynikiem prac modenizacyjnych i napraw prowadzonych przez Zakład Energa – Oświetlenie. Gmina zleciła włączenie niepalących się punktów co będzie związane z częstszym włączeniem świateł w dzień, w trakcie prac Zakładu. Docelowo na terenie miasta i gminy będą włączone wszystkie lampy uliczne. Grzegorz Ambroziak Burmistrz Gminy Żychlin Zdjęcie użytkownika Gmina Żychlin.

Pomijając to , że te patole wchodzą na pasy nawet nie patrząc czy jedzie jakieś auto ... Przejścia dla pieszych w Żychlinie to jakieś nieporozumienie. Latarnie ustawione są w taki sposób , że oślepiają kierowców. Wystarczyło by założyć pałąki z latarniami np. LED nad przejściami dla pieszych. W wielu miejscach w Polsce już takie są np. w Płocku .

Od kiedy tam jest market??????jak to było przy stacji paliw

W zychlinie mało kto zna przepisy. Psrkuja na zakazach A piesi to Święte krowy chodzą jak chca

Przejście do Dino to dopiero mistrzostwo...

Ostatnio pani mi wlazła zza autobusu przed auto .... otworzyłam okno zapytałam czy życie nie miłe to mnie z****a.... nie szła po pasach nawet nie spojrzała ja jej nie widziałam zza autobusu wystrzeliła jak szalona pod moje koła

O to normalka...

jeszcze wiecej niech lamp wyłaczą.

Co wy ludzie piszecie kobieta szła na pasach normalnie i ta kobieta z samochodu potrąciła kobietę na PASACH!!! Trzeba zgłosić do burmistrza muszą tam być jakiejś światła przecież z rok temu też był w tym samym miejscu wypadek

Już kilka razy zwracałem uwagę, że na tym przejściu i wielu innych nic nie widać, bo jest ciemno. Mamy zapalają się w całym mieście bardzo późno i świecą chyba dla szwendających się lumpów. Może w urzędzie ktoś zacznie logicznie myśleć zanim dojdzie do większej tragedii. I nie przyjmuję tłumaczenia, że urząd nie ma wpływu na godzinę załączania oświetlenia, bo to totalna bzdura dla laików.

Muzgojeby z tych ludzi

Piesi chodzą jak chcą... Przykład? Jadę obok w/w zdarzenia ok.30 na liczniku i mężczyzna wchodź bezpośrednio pod koła!!! Dziadu jeden więcej rozsądku!!!

Wczoraj byl zakaz handlu to dzis wszyscy ruszali na zakupy

dodaj komentarz
Czytaj także