Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA] Pożar domu w Kutnie! Wszystko prawdopodobnie przez...

Wydarzenia 21-07-2019 Autor: toza
0

Kłęby dymu unoszą się nad ulicą Moniuszki i w jej okolicach. Doszło tam do pożaru w domu jednorodzinnym.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do kutnowskich strażaków krótko po godz. 21. Na ul. Moniuszki zadysponowano kilka zastępów, w tym wóz z drabiną. Na miejscu pojawiła się również policja. Do pożaru doszło na poddaszu domu jednorodzinnego.

Jak dowiadujemy się na miejscu - nikt nie został poszkodowany. W tej chwili nie wiadomo z jakiego powodu doszło do pożaru.

[AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków dokładnie o godz. 21.07. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej z JRG Kutno.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, następnie podaliśmy trzy prądy wody – jeden bezpośrednio na dach budynku, dwa prądy w natarciu do wewnątrz po klatce schodowej. Pożar został zlokalizowany i ugaszony – mówi st. kpt. Mariusz Jagodziński, oficer prasowy KP PSP Kutno.

Następnie przystąpiono do rozbiórki dachu w calu dogaszenia zarzewi ognia. Strażacy w swoich działaniach używali m.in. kamery termowizyjnej. Przypuszczalną przyczyną pojawienia się ognia była nieszczelność przewodu kominowego. Straty oszacowano na ok. 30 tys. zł.

Strażacy zakończyli swoje działania o godz. 23.02.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także