Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA] Święto policji w Kutnie: „Poświęcamy się i służymy obywatelom”

Wydarzenia 10-07-2018 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (47)
Dodaj komentarz

Ćpuny bezmuzgie ami śrotami bez tumików warki i popisy robią, a policmajstry klakiery ???

Co ty debilu piszesz,chyba rozum ci słońce przypaliło.Jezu -ilu my mamy w Kutnie bezmuzgowców.

Oj wielu ich, wielu mamy, nawet nie wyobraża sobie Pani ilu. Mam na co dzień kontakt z tymi "intelektualistami". Obraz nędzy i rozpaczy.

**** Frajera Co Na Psach Morde Otwiera czekamy Na Was

Banda nygusòw czekających oby do emerytury.Ale zobaczymy jak pokoňczą te ala służbę i będą co nie którzy kryć się po krzakach?

Z pewnością.... Jak Cię zaczepią to nie dzwoń po tych nygusów.....

Fakt obłuda niesamowita. A wiecie co jest najgorsze? To że w Policji jest dziwna zasada że im wyższe stanowisko tym większy tapet i hipokryzja. Komendant z Kutna jest w tym najlepszy.

Teatrzyk obłudy

Żałosny pośle jesteś,wszędzie na krzywy ryj.Za zięcia się weź,niech nie traktuje pracowników jak murzynów i płaci na czas bo Zus i inspekcja pracy mu wpadnie.

A jaka to firma ?

Budowlana.

To fajne-kobietki,pozdrawiam-kolega z pracy

Co by nie mówił,ja teraz chętniej popylam do roboty,mamy tak fajną ekipę porządkową że aż miło popatrzeć....

Ja mam pytanie czy wśród tych policjantów powinni stać ci którzy nie ubierają się w mundur na codzień bo chodzą po cywilnemu ? Jaki miałoby to sens skoro tu ich pokazujecie A druga konkurencyjny portal pisze iść dane ... słabe to . Chociaż wiem już kto jest policjantem . A myślałem że jeden tam nie jest. To już sobie popracowaliście jako tajniacy

Tu niema tajniaków

Byłem kiedyś na komendzie jako świadek na złożeniu zeznań z kilkuletnią córką. Lato , upał, drzwi pootwierane od biur i to co usłyszałem i zobaczyłem pamiętam do dziś chociaż upłynęło parę lat. Takiej ilości wulgaryzmów , plugastwa , chamstwa i tępoty nigdy wcześniej ani później nie słyszałem. Sam święty nie jestem i wśród aniołków nie przebywałem ale takiej kloaki jeszcze nie spotkałem . Badania dowodzą że takie przesadne używanie wulgarnych słow świadczy o ubogim słownictwie i pewnego typu tępocie. Od tamtego dnia policja i policjanci to gnoje chamy. Tym ćwokom nawet dziecko na korytarzu nie przeszkadzało. Jedyne co im dobrze wychodzi to dbanie o wygodę własnych dup. Uważam że nie zasługują nawet na taką kasę jaką mają.

To prawda, że sporo policjantów to chamy i prostaty z ilorazem inteligencji poniżej 100, ale nie można generalizować. Osobiście rozmawiałem z zastępcą komendanta i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Powiem szczerze, że zastanawiam się czy oby napewno pracuje w policji, ponieważ nigdy wcześniej nie spotykałem tak kulturalnego policjanta.

To pewnie był jakiś przebieraniec hehehe. Normalny policjant taki nie jest. Z normalnym policjantem normalnie nie pogadasz.

Niestety jesteś w błędzie ! Jest spora grupa normalnych, inteligentnych i ułożonych policjantów ! emoji

Profesjonalni jak Kucharski i uczciwi jak Martofel emoji Jest i poseł Tadzio Czopek , on jest lepszy niż Bareja emoji U Barei był kierownik szatni a u czopka Tadzia jest dyrektor biura poselskiego emoji

Tamtych już nie ma

Przecież tam co drugi stoi w ciasnej koszulce czy gorsecie...no poprostu paranoja jak to czytam i oglądam ... Nie mam nic do policji bo muszą być...ale uważam że ze 100 % funkcjonariuszy to 15 % sie nadaje i przykłada a 5 % to już policjanci z krwi i kości...przykro stwierdzić ale reszta to jakieś pociotki i szrot co do służby sie poprostu nie nadają i pomylili zawody...

To ty idź do policji, napewno się nadajesz hahaha

Woźniak,co ty masz wspólnego z policją?Nic ,poza zgłaszaniem wymyślonych przestępstw jak to z tym śmiesznym gwałtem.Z kumplami takimi jak Błaszczak i Brudziński upodliliście policję wykorzystując ją do własnych celów jak ochrona imprez pasożyta z Żoliborza.Prawdziwi policjanci z honorem powinni cię wykopać na butach z tego święta.Dożynki dopiero na jesieni ,tam się lansuj partyjny aparatczyku,kompromitacjo Kutna.

Kutno, miasto gdzie każdy się zna . Jakiś czas temu byłam wezwana na policję jako świadek bo były mąż nie płaci alimentów na dziecko i w pytaniach jakie mi zadano było jedno bardzo śmieszne - czy może pani podać aktualny adres zamieszkania pani męża a ja na to ten gość nie widział dziecka już 6 lat bo uciekł sobie do innej a policjant dalej ze jak się się dowiem adres to mogę go podać. W tej chwili facet jest poszukiwany listem gończym za inne przestępstwa jak widziałam i cale miasto wie gdzie on mieszka ale nie policja , czy to nie jest śmieszne . Za co im płacić i ich chwalić. Medal to można dać ale to tym przestępcą bo aż tak dobrze się ukrywają mimo ze ich widzi całe miasto.

a na imie masz pewnie karyna lub jesica ...

Gratuluję wyboru męża.

Trzeba było się nie puszczać z byle kim

Jak przechodzą co niektórzy testy sprawności fizycznej? bo patrząc na fotki to nieźle przybrali na wadze...

I GDZIE KADRY SIE PODZIALY??? CO TO ZA DWIE NOWE PANIE????? Z INFORMATYKI???? O CO TAM CHODZI????KTO WIE???

Ale fajna ta blondi

jest impreza jest Woźniak

Rodzinny business, dzieci , wnuki, czlonkowie rodzin sluzby cywilnej itp

Dlaczego nikt nie podaje stopnia zmarłego funkcjonariusza?

Może nie ma pewności co do tego czy został nadkomisarzem.... Panie komendancie, jak to jest?

Nie wiedziałam, że w Kutnie tacy przystojni policjanci są. Ten z prawej strony ze sztandarem fajnyyy emoji

Tem z wąsem i ślicznhm usmiechem też niczego sobie

Ciekawie za co ????????????????

Za to że mimo bardzo trudnej sytuacji w jednostce takie ścierwa były tępione! By nam wszystkim żyło się bezpieczniej!

Ścierwa czcące puste jak ich łeb hasła "chwdp" należy niszczyć jak insekty! Oprócz tego że awansują to jeszcze powinni zdrowo pałować, a wtedy byłby porządek na ulicy i nie było by wandali niszczących wiaty przystankowe czy gryzmołów na murach i ścianach! Ale niestety w dobie ucisku policji ciężko jest funkcjonariuszom szczególnie tym bez koneksji i brązowych nosów! Dla tych bez układów życze powodzenia! Reszta psu na budę!

Pewnie masz darmowe minuty na połączenia,gdy na sąsiadów donosisz.

Wczoraj pogrzeb, mający wielkie znaczenie dla dzisiejszych awansów medali i pustych słów uznania, a dziś prężenie piersi do odznaczeń. On też miał awansowac. Nie zdążył... Dlaczego? To pytanie na które tu obecni (niektórzy) powinni zacząć sobie odpowiadać! Niech Bóg ma Cię w swojej opiece nadkomisarzu!

byłem na pogrzebie i z podziwu nie mogłem wyjśc, jak zoabczyłem jego gnebicieli z czasów pracy w dochodzniówce , ale jak widać kmiot pozostanie kmiotem.....

panowie naczelnicy, nie piszcie już tych negatywów, lepiej się zastanówcie nad swoim ówczensym postępowaniem wobec....., wiecie kogo.......... shame on you !!!

Miesięcznie w Polsce umiera 30.000 osób. Nikt z tego nie robi wielkiego znaczenia.

Ze względu na szacunek dla zmarłego kolegi zamilcz i nie odzywaj się więcej.

Właśnie ze względu na szacunek do Kolegi należy mówić i pisać o prawdzie, a nie słuchać tych kłamliwych bzdur!

dodaj komentarz