Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA, ZDJĘCIA/WIDEO] Karambol pod Kutnem. Pięć osób rannych!

Wydarzenia 09-10-2017 Autor: toza
16

Dwa dachujące samochody, jedno auto w rowie i pięcioro poszkodowanych - to bilans zdarzenia, do którego doszło około godziny 12.30 w Lesznie, na pograniczu powiatów kutnowskiego i łęczyckiego. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Jak udaje nam się dowiedzieć na miejscu, strażacy nie musieli używać sprzętu hydraulicznego, co znaczy, że poszkodowani sami wydostali się z aut.

- O godzinie 11:50 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Z ustaleń wynika,  że kierujący pojazdem renault poruszający się w kierunku Łęczycy, podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok osobowej skody. Spowodowało to utratę przyczepności przez co kierowca zderzył się czołowo z samochodem marki peugeot jadącym w kierunku Kutna. Droga jest obecnie zablokowana. W tej chwili nie wiem, ile osób zostało poszkodowanych - informuje st. asp. Edyta Machnik, p.o. oficera prasowego KPP Kutno

Jak na miejscu informuje nas st. kpt. Zdzisław Pęgowski, oficer prasowy kutnowskiej straży pożarnej, poszkodowanych zostało co najmniej pięć osób.

- Na miejscu pierwsze pojawiły się zastępy z OSP Witonia. Ochotnicy z tamtejszej jednostki nie używali sprzętu hydraulicznego, by wydobyć osoby z samochodów. Nasze działania polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Na miejscu są trzy zastępy PSP Kutno i jeden zastęp OSP Leszczynek – mówi st. kpt. Zdzisław Pęgowski.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Zapraszam szczególnie w sezonie letnim na trase łódż-Chodecz jak sie spieszą na wypoczynek, tam to są dopiero wyczyny ELE i tym podobne, cała droga do nich należy, uciekać trzeba z drogi, rowerzystów zahaczają lusterkami, a prędkoścc trudno określić

Taki finał jeśli się wyprzedza na skrzyżowaniu i podwójnej ciągłej.

BTW. Zauważyliście że największe buraki jakie jeżdżą po Kutnie to przyjezdni z rejestracjami ELE. Przyjeżdżają na czerwonym świetle, wjeżdżają pod zakaz w jedokierunkową, wymuszają pierwszeństwo z podporządkowanych, na parkingach pod marketami zajmują po dwa miejsca etc. I żeby nie było nie pisze tego z jakiejś złośliwości tylko na podstawie obserwacji. Co widzę jakąś krzywą akcję na drogach w Kutnie to na ogół z ELE w roli głównej.

Ciężko po Kutnie jeździć bez wymuszeń od czasu do czasu, kierowcy z Kutna nie mają pojęcia o kulturze na drodze, możesz stać jak debil oczekując na włączenie się do ruchu z 15min a i tak żaden kutnowski burak nie wpuści, każdy na Łódź narzeka, chyba każdy kto w Kutnie samochodem nie był...

usuńcie ten znaczek KCI z ekranu bo przeszkadza czytać artkuły

Osoby uczestniczące w wypadku lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt slotniak-a@o2.pl

Jechał jakiś Januszek , który zapłacił podatek drogowy i myślał , że cała droga jego. A tu zonk.

bilans zdarzenia do ktorego doszlo ok. 12.30 w Lesznie, a policja dostala zawiadomienie ok. 11.50. Sam dzwonilem na 112 o 11.59 i bylo to juz ktores zgloszenie tego wypadku. Czytajcie moze to co publikujecie bo to jakis dramat.

Ale urwał,,,

Ale sie jebły haha

Jebłeś - to się w czachę, za młodu, i tak już ci zostało!

Nigdy się qrwa nie nauczycie jeździć ,tępe januszki.Ciągle wam się wydaje że auto to kóń z lejcami a droga to buraczysko.

Czy droga Kutno-Łęczyca jest już przejezdna? Czy ktoś posiada takie informacje?

EKU 7WU6 emoji Jak już ukrywacie tablice na zdjęciach, to może na wszystkich warto by było ...

thanks sherlock. kogo to obchodzi?

I...ELE w rowie

dodaj komentarz
Czytaj także