Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA/ZDJĘCIA] Groźnie na skrzyżowaniu. Dwie osobówki rozbite, utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 15-05-2018 Autor: toza/ez
11

Dziś rano doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Łęczyckiej z Drogą Krajową 92. Zgłoszenie wpłynęło do kutnowskich policjantów krótko przed godz. 7.

Na miejscu wciąż trwają czynności. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. W tej chwili nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do stłuczki, czy ktoś został poszkodowany, oraz czy kierowcy byli trzeźwi.

 

[AKTUALIZACJA]

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem marki Ford K, 27-letnia kobieta, nie dostosowała się do sygnalizacji świetlnej. Jadąc od strony Adamowic przejechała prosto przez skrzyżowanie doprowadzając tym samym do zderzenia z volkswagenem new beetle.

- Kierująca fordem 27-latka w wyniku zdarzenia doznała obrażeń i została przetransportowana do kutnowskiego szpitala. Kobieta była trzeźwa - mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy oraz policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku zakończyli już działania. Ruch jest już płynny i nie ma utrudnień na skrzyżowaniu.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

To skrzyżowanie jest beznadziejne. Oczywiście nie umniejszając zasług kierowców. Kilkukrotnie sama byłabym na miejscu vw, ponieważ kierowcy ciężarówek nie dostosowali się do sygnalizacji... Od pierwszej takiej sytuacji jeszcze bardziej nie ufam innym i rozglądam się, czy ktoś nie "przedłuży" sobie zielonego

Volkswagen New Beetle o takim modelu VW wiem, ale nie słyszałem aby VW produkował model ,,new bite". Poziom dziennikarstwa poniżej dna.

Co się czepiasz, może autor tekstu nie miał dostępu do intetnetu i nie mógł sprawdzić...

27-letnie kobieta, new bite ??? jakie wy macie wymagania co to swoich pracowników ? bo chyba szkoła podstawowa wystarcza..

VW new bite - czyli świeżo bity - profesjonalizm przede wszystkim...

Korek się zrobił straszny, a blond babsko w mundurze zamiast ruchem kierować to się stało i gapiło jak tir-y na czerwonym sobie przejeżdżają i robią zator.

A co z kierowcą Volkswagena, bo tym ani słowa.

Beetle w drzazgi, a taki ładny kolorowy był. Teraz kolejne dwa kolory pojawią się na karoserii ( groszkowe podobnoemoji)

Nic nie wiemy, a piszemy czyli news w stylu KCI.

Podejrzewam że prawda, sam fakt przewiezienia do owego szpitala przekonał ich że lepiej nie czuli się nigdy

Czy to prawda, że w akcji brał udział helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a poszkodowani w związku z obawą dotyczącą przewiezienia ich do Szpitala na ulicy Kościuszki, zbiegli?

dodaj komentarz
Czytaj także