Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Groźnie pod Kutnem! Wszystkie służby w akcji

Wydarzenia 10-05-2019 Autor: toza
6

Do groźnie wyglądającej stłuczki doszło tuż przed godz. 19 w Gołębiewie Nowym. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe. Prawdopodobnie jedna osoba została ranna.

Póki co nie wiadomo o jak poważnych obrażeniach mowa. Wiadomo natomiast, że na miejscu, oprócz Zespołu Ratownictwa Medycznego, pojawiły się dwa zastępy z JRG Kutno i policja, która wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

[AKTUALIZACJA]

Na szczęście okazało się, że nikt nie odniósł poważnych obrażeń, obyło się bez konieczności transportu na SOR. Zdarzenie zostało zakwalifikowane więc jako kolizja. Działania straży pożarnej trwały od 18.54 do 20.15 i polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i pomocy w kierowaniu ruchem.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Znów droga na Gołębiew!!!! Bo wąsko ,bo dziurawo,bo beznadziejnie . Remont remont i jeszcze raz remont !!!!!!!!!! Bo to wstyd mieć takie drogi !!!!!!!!!!!

Te patetyczne tytuły i forma, jaką są przekazywane najnowsze wieści przyprawiają mnie o łzy. Dziękuję KCI. Wzruszylem się

Temu autku się kółko urwało.

Jeśli to był groźny wypadek to nwm co by było gdyby serio ktoś był poszkodowany kolejna sprawa czy wszystkie służby to straż pożarna i policja ? 

"Do groźnie wyglądającej stłuczki..." Chyba jestem ślepy bo nie widzę na zdjęciach żadnej grozy - zwykła stłuczka i tyle !!! To, że koło w Audi "skręciło" bardziej niż powinno nie dodaje dramaturgii. I znów "Wszystkie służby w akcji" - nie było SOP, CBA ani ABW i wielu innych emojiemojiemoji Podejdźcie trochę poważniej do swojej "pracy"...

Groźnie pod Kutnem... kolizja. Emocje niczym jak na grzybach z tymi Waszymi tytułami. Aż strach pomyśleć co to będzie za tytuł gdy faktycznie będzie poważny wypadek.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także