Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Kraksa na wjeździe na wiadukt. Dwie osoby poszkodowane

Wydarzenia 03-06-2020 Autor: ksz, toza Foto: toza
16

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:30 na skrzyżowaniu ulic Łęczyckiej i Mickiewicza. Trwa akcja służb, jedna osoba jest poszkodowana.

W zdarzeniu brały udział osobowe auta marki Opel i Ford. Poszkodowana została co najmniej jedna osoba. Kobieta była opatrywana na miejscu najpierw przez strażaków, następnie przez ratowników medycznych. Była przytomna. Póki co nie wiadomo jak poważnych doznała obrażeń. Poszkodowana trafiła na SOR kutnowskiego szpitala.

Na miejscu działają dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. Ruch jest mocno utrudniony - zablokowane jest skrzyżowanie ulic Mickiewicza, Łęczyckiej i Krasińskiego. Wiadukt w tym momencie jest praktycznie nieprzejezdny.

[AKTUALIZACJA, godz. 13.30]

Jak mówi sierż. szt. Justyna Filipczak z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, w wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Póki co nie wiadomo o jak poważnych obrażeniach mowa. Wciąż trwa również ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

- W tej chwili ruch odbywa się jednym pasem od miasta w kierunku DK 92. W przeciwnym kierunku wyznaczono objazdy - mówi sierż. szt. Justyna Filipczak.

[AKTUALIZACJA godz. 15.45]

Na szczęście okazało się, że poszkodowani odnieśli obrażenia, których leczenie potrwa mniej niż 7 dni, dlatego zdarzenie kwalifikowane jest jako kolizja. Sprawa została zakończona mandatowo. Ruch odbywa się już płynnie.

komentarze (16)
Dodaj komentarz

Do Ech. zabawny jesteś. Bardzo. W jakich godzinach wyjeżdżasz? Bo ja przed 8 i mam ogromny problem. Mylisz fakty. To że się nie da wyjechać bo jest taki ruch to nie jest wina braku umiejętności, przeciwnie. Tylko głupiego skrzyżowania i ludzi zjezdzajacy z wiaduktu z zawrotną prędkością!

Trzaskowski na prezydenta.

Ciekawe kiedy ktoś coś zrobi z tym skrzyżowaniem?Jak zwykle dopiero wtedy kiedy ktoś zginie.Pędzące auta z wiaduktu i na wiadukt,nie da się wyjechać z podporządkowanych

Trzeba umieć wyjechać. Codziennie przynajmniej dwukrotnie pokonuje ten wyjazd od ponad 20 lat i jakoś nigdy z tym nie miałem problemu, nigdy nie stałem dłużej niż 30 sekund. Jeśli z takim skrzyżowaniem masz problem i jedyna umiejętność to wymusić pierwszeństwo, zastanów się nad sensem posiadania prawa jazdy i nad zakupem rocznego biletu MZK. Serio, bo to że sobie zrobisz krzywdę to pal licho, lecz przez swoje braki umiejętności i obawy przed tak prostym skrzyżowaniem jeszcze innym sprawisz krzywdę lub poślesz do grobu.

To skrzyżowanie jest beznadziejnie rozwiązane. Z wiaduktu zasuwają, z Krasińskiego nie można wyjechać. Z Mickiewicza też jest problem. Co jakiś czas są tu wypadki. Coś z tym powinni zrobić

Bardzo niefartownie zatrzymał się ford ( sprawca ). W momencie gdyby został on na pasie opla to ruch by mógł się odbywać wahadłowo. Niestety, jeśli lekarz z pogotowia stwierdził u jednej z osób ciężki stan oznacza to że leczenie będzie powyżej dni 7 - wtedy nie jest to kolizja karana mandatem, a wypadek gdzie finał znajdzie w sądzie. Normalna procedura w takich sytuacjach. W Kutnie nie jesteśmy przyzwyczajeni do takich zdarzeń przez co gdy trafi się raz na kilka miesięcy to całe miasto jest sparaliżowane - również sparaliżowane są służby które zamiast kierować od razu objazdami to pozwalają na tworzenie się zatorów. Już nie pierwszy i nie ostatni raz jest taka sytuacja - szczególnie nie potrafią sobie chłopcy poradzić gdy jest wypadek na Obwodnicy.

co można robić przez 4 godziny , to jakieś nieporozumienie, żenada

To świadczy tylko o tym, jak bardzo źle zorganizowany jest ruch drogi w Kutnie. Zamknięte jedno skrzyżowanie i pół miasta stoi w korkach. Od Awisu na Tarnowskiego jechałem godzinę!

*Ruch drogowy

Usunąć w pizdu wraki na pobocze i jedziemy a nie całe całe miasto stoi bo baby jeździć nie umieją

dokładnie

Troche to smieszne ze przez taka kolizje pół miasta jest zablokowane. Strach co sie bedzie działo jak bedzie powazniejsza kraksa

Trzaskoski poskleja taśmą?

Jakiej marki auta brały udział?? Buhaja

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także