Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Potrącony pies umierał w rowie. Teraz szukają dla niego domu

Wydarzenia 20-11-2019 Autor: toza Foto: Cztery Łapy Żychlin
11

Dramatyczny apel Czterech Łap Żychlin. Wolontariusze zabezpieczyli dziś poważnie rannego psa, który został potracony przez samochód. Zwierzak jest już pod opieką weterynarzy, w tej chwili trwają poszukiwania tymczasowego domu, najlepiej w okolicach Kutna.

Wolontariusze zwrócili się do nas z prośbą o pomoc w nagłośnieniu poszukiwań domu tymczasowego dla psiaka, który został ranny w wypadku.

- Dostaliśmy zgłoszenie o psie powypadkowym potrąconym przez białego busa, który jechał z dużą prędkością. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy psu. Dziewczyny z naszego zespołu dojechały na miejsce i przetransportowały psa do Przychodni Weterynaryjnej. Pies ma ranę głowy, pogruchotaną łapę operacja odbędzie się jak unormujemy stan zdrowotny. Pies umierał poprzez wychłodzenie organizmu – relacjonują Cztery Łapy.

Teraz psiak potrzebuje domu tymczasowego. Cztery Łapy oferują opiekę weterynajryją i wyżywanie.

- Prosimy dzwonić jeśli Ktoś chciałby wziąć psiaka do siebie po opatrzeniu. Jednocześnie prosimy o pomoc finansową możliwe, że znowu będziemy potrzebowali kilka tysięcy. Przed nami kosztowna operacja składania łapki. To młody, łagodny psiak. Błagamy. Pieniążki można wysyłać z dopiskiem pies powypadkowy – piszą wolontariusze.

Facebook Cztety Łapy - KLIK

Kontakt:
694 812 878
785245688

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin
CZTERY ŁAPY ŻYCHLIN
42 1240 3190 1111 0010 8738 7761
SWIFT/BIC - PKOPPLPW
IBAN: PL 42 1240 3190 1111 0010 8738 7761

- Szukamy także właściciela. Zdjęcie miejsca wypadku zamieszczone w poście. Może ktoś z okolic kojarzy kogo może być ten psiak? - kończą Cztery Łapy.

[AKTUALIZACJA]

Wolontariuszom na szczęście udało się znaleźć dom tymczasowy dla psa. Nadal jednak każdy może wesprzeć psiaka i samą inicjatywę Cztery Łapy Żychlin przelewem. Nawet najmniejsza kwota jest na wagę złota.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Znowu jakiś czub, kierowca nie zauważył na drodze psa, musiał go potrącic, bo jest przecież najważniejszy na świecie, w dodatku cham nie udzielił pomocy, przecież to tylko pies, prawda?.Szacunek dla Czterech Łap.

4 łapy ???? jak zawsze dla was wielki szacunek wracacie wiarę w ludzi każdy 1% podatku idzie do was

Cztery Łapy to ludzie o ogromnym sercu. Dziękuję za to co robicie i nie potraficie przejść obojętnie jak 90%ludzi.

Redaktorze artykulu Mama nie powiedziala Ci nigdy ,ze zwierzeta nie UMIERAJA , tylko zdychaja.Umieraja , tylko ludzie i pszczoly.ZAPAMIETAJ.Nie mam polskich znakow ,dlatego nie jest napisane poprawnie.przepraszam.

Ależ ofszem zwierzęta umierają, zdychaja tylko osobnicy bez serc i duszy.

Pies umiera tak jak człowiek bo tak samo jest zwierzeciem jak człowiek.

Zdychają ścierwa, a pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka i zapamiętaj to.

Proponuję poszukać właściciela psa. Przykładnie go ukarać za brak opieki i doprowadzenie do takiej sytuacji. Taki bezpański pies na drodze doprowadziłby do tragedii, gdzie mogli zginąć ludzie! Dobrze, że tylko tak się to zdarzenie zakończyło.

Brawo Cztery Łapy Żychlin!! Jesteście wielcy!

Szkoda psiny, musi cierpieć.

Musi cierpieć, bo prostactwo wsiadlo do samochodów.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także