Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] Samochód potrącił pieszą! Kobieta w szpitalu, utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 05-06-2019 Autor: toza
40

Tuż przed godz. 7 doszło do wypadku drogowego w pobliżu ronda na którym krzyżują się ulice Grunwaldzka, Żwirki i Wigury oraz Troczewskiego i Wyszyńskiego. W miejscu zdarzenia występują dość duże utrudnienia w ruchu.

Jak dowiadujemy się od świadków, osobowy samochód marki Nissan na zgierskich numerach rejestracyjnych potrącił pieszą. Kobieta trafiła do szpitala. W tej chwili nie wiemy w jakim znajduje się stanie.

Na miejscu kutnowscy policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

[AKTUALIZACJA]

Kutnowska policja potwierdza, że doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych. Nissanem kierował 30-letni mężczyzna.

- Kierowca był trzeźwy. Kobieta trafiła do szpitala, ustalane są jej obrażenia. Na miejscu zdarzenia wciąż trwają czynności - informuje asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

komentarze (40)
Dodaj komentarz

To szybko zapierdalał przez to rondo że przed przejściem nie zwolnił

Na wilcze na parkingu osiedlowym widziałem w ten sam dzień nissana z uszkodzonym przednim zderzakiem

Dzisiaj jechałam do pracy i zjeżdżalam z tego ronda w prawo.Przy dużym słońcu oslepiajacym młody człowiek mógł nie zauważyć tej pani.Moi mili komentatorzy Polska jest dla wszystkich. Nie ublizajmy sobie nawzajem.

będę****tował, bo jak te przepisy są skonstruowane?. Dajcie mi 5 min. a będę ofiarą potrąconego na przejściu. Dajcie mi 2 min. a będę przejechanym rowerzystą, I wszyscy wiedzą że tak jest. To może pociągi też niech ustępują pieszym, rowerom, itd.... , bo ciężki TIR musi.

Pieszy nie ma pierwszenstwa przed samochodamem, pieszy przechodzi wtedy gdy samochod jest jeszcze daleko lub wtedy gdy kierowca sam zatrzyma sie przed pasami.

Co to znaczy daleko wg. Kodeksu drogowego? 5 m, 15 m, 50 m, 150 m, 500 m a może 3 km?

Odleglosc ktora nie zmusza do gwaltownego hamowania

Kierowca s oddaj prawojazy

Chciałbym zwrócić uwagę na zjawisko "wtargnięcia" pieszych na przejście. Piesi uczestnicy ruchu drogowego idą chodnikiem nagle skręcają i wchodzą na pasy wprost pod nadjeżdżające pojazdy. Bez żadnego rozglądania się czy mogą bezpiecznie przejść. Apeluję o trochę rozwagi bo mieć pierwszeństwo a przejść bezpiecznie na drugą stronę ulicy to duża różnica.

Zgadzam się z użytkownikiem kierowca! Byłam świadkiem jak pani wchodzi na pasy i mówi że ma "pierwszeństwo! Tylko że auto nie ZATRZYMA SIĘ NATYCHMIAST! Więcej ostrożności! Pieszy to nie święta krowa! To on ponosi konsekwencje zdrowotne!

Zgadzam się w 100%. A przecież uczą już w przedszkolu - najpierw patrzymy w lewą stronę , potem w prawą i znów w lewą i dopiero jak nic nie jedzie wchodzimy na pasy .

Sam się bujaj ze swoimi wypocinami przybłędo wsiowa.

Dobrze ,że ci burza chodnik łuku wybudował bo w rynsztoku byś się cblapał aby siè obyć .

Ludzie jak czytam te wasze wypociny i to jak wam nie pasuje bo ktoś z numerami EZG, ELE, WGS jeździ po "WASZYM" mieście to się słabo robi. To wy też siedźcie na ****ch w domu i nie jezdzijcie po innych miastach bo to samo o was powoedza. Wstyd że takie rzeczy nawet wam przeszkadzają.

Najlepiej to postawcie szlabany na rogatkach Kutna, a Ty co to piszesz takie bzdety z Kutna też nie wystawiaj d...y.

Rogatki też dobry pomysł ????

Miało być emoji a nie ????

Wszyscy dobrze piszą. Najlepiej postawmy przed wszystkimi wjazdami do Kutna zakaz wjazdu dla samochodów na obcych blachach. I jeszcze policja tam będzie stała żeby nikt się nie przemknął. Od razu będzie bezpieczniej. A dla równowagi my też nie będziemy swoimi autami poza Kutno jeździć.

Nie przed wyjazdami tylko przed wyjazdami łyżeczki.

Właśnie. Niech te Zgierzaki ujezdzaja po Łodzi a nie się tu pchają . 

Pasy są za blisko rąda rądo sie przez to korkuje a i ktoś z rozpedu przy zjeździe z radą moze nie zauwazyc pieszego

Co to jest "rądo"????

trochę wyobraźni nieuku.

Jak już coś piszesz to otwórz sobie słownik ortograficzny

Po co ?I tak nie zajarzysz.

Jacek ma rację . Popieram w całości.

To rondo jest przeklęte... Sama bym kiedyś uległa takiemu potrąceniu. Tam już nie jedna osoba była poszkodowana

Zgierz to największy syf - powinni tą dziuplę zaorać!

Dokładnie - i jeszcze wgs -ów za dużo i el -ek - niech siedzą w swoich dziurach a od naszego miasta się odczepią...

gdyby nie było elek, to byś buraku do tej pory na starym składaku z komunii doginał i jajkami handlował pod płotem targowicy...

burak to jesteś ty - ja jestem Pan - na swoim - jak ci nie pasuje to zmiataj do łodziaków par chu...

mosz racja, a najwincy jest tych buraczków eku, tyż to powinni zaorać

burak to cie chyba dzisiaj w nocy w **** pierdolil po****

Własne dziury im już nie wystarczają.Kucienko to dopiero atrakcja. POLE MINOWE TO PIKUŚ.

Najlepiej wpajać ludzi że na pasach są święte i wchodzą pod koła bez zastanowienia. Kierowcy też nie zawsze są bezkarni . Niech pieszy się upewni czy zdąży przejąć czy nie lepiej chwilę poczekać

Anonimie, najpierw sobie odpowiedz, kto miał pierwszeństwo. Po ustawieniu samochodu, miejscu zdarzenia można bardzo łatwo ustalić, kto w tym przypadku miał "zielone światło". Wystarczyłoby, żeby kierowca znał przepisy ruchu drogowego i do zdarzenia by nie doszło. W KD jest czytelnie zapisane, kto komu ma ustąpić pierwszeństwa, jeśli skręca w drogę poprzeczną. Jak nie rozumiesz tego to radziłbym poczytać zanim wsiądziesz za kierownicę i komuś zrobisz krzywdę. Polska to już nie Rosja, gdzie do pieszych na zielonym świetle się strzela. Powoli coraz bliżej nam do "zachodu", gdzie pieszy i rowerzysta jest szanowany. Kto tego nie może pojąc, radzę przejść na "emeryturę drogową".

Doczytaj Art. 14.1.a ustawy PoRD!

"Kierowcy też nie zawsze są bezkarni ." Znasz znaczenie słowa "bezkarność"?

Za dużo tu tych Zgierzątek. Albo oblegają Łódź, albo Kutno. Nie mają swego miejsca na ziemi? Niczym jak cyganie..

Tu kolejny Artysta... "Niczym jak cyganie..". W jakiej to gwarze? Z Głogówca czy Suchodymbia?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także