Rejestracja i logowanie

[AKTUALIZACJA/ZDJĘCIA] Wypadek na DK-60. Jedna osoba w szpitalu

Wydarzenia 08-08-2018 Autor: ez
0

Do groźnego zdarzenia doszło na DK-60 przy skrzyżowaniu z drogą na Sieciechów, gdzie zderzyły się samochód dostawczy i osobówka. Na miejscu działania prowadzą strażacy i policja.

Na wysokości Sieciechowa doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca osobowego mercedesa trafił do szpitala - nie wiadomo w jakim stanie się znajduje. Na miejscu pracują służby.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 17:50. Strażacy udzielali pierwszej pomocy kierowcy do momentu przyjazdu karetki, neutralizowali wyciek płynów poeksploatacyjnych oraz pomagali w zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i kierowaniu ruchem - informuje dyżurny KP PSP w Kutnie.

Funkcjonariusze policji wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

- Na miejscu trwają jeszcze czynności, jednak jak ustalili policjanci najprawdopodobniej kierowca mercedesa jadący w kierunku Kutna z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd marki Volkswagen - informuje sierż. szt.  Aneta Kowalska, wz. oficera prasowego KPP w Kutnie.

Jedna osoba jest poszkodowana i przebywa w szpitalu, gdzie poddawana jest badaniom. Nadal trwają czynności wyjaśniające i ruch w miejscu zdarzenia wciąż jest utrudniony.

[AKTUALIZACJA]

Zdarzenie zakończyło się mandatem. Obrażenia kierowcy nie były poważne, zatem była to jedynie groźnie wyglądająca kolizja.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także