Rejestracja i logowanie

[AKUTALIZACJA][ZDJĘCIA] Samochód uderzył w taczki. Poszkodowany pracownik, utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 07-11-2019 Autor: toza
17

Do niecodziennego zdarzenia drogowego doszło dziś po godz. 8 na ul. Lelewela. Kierowca samochodu osobowego uderzył w taczki.

Do zdarzenia doszło w okolicach Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej na odcinku jezdni, na którym trwają roboty drogowe.

Kierowca samochodu osobowego marki renault z nieustalonych przyczyn uderzył w stojące na jezdni taczki, które następnie uderzyły jednego z pracowników.

Jak nieoficjalnie ustaliliśmy, na szczęście skończyło się tylko na lekkich obrażeniach. Na miejscu pracuje policja, kierowcy muszą się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu.

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje nas kutnowska policja, kierowca renault nie zachował należytego odstępu od pracujących na jezdni robotników. Najpierw uderzył w pachołki, następnie w sprzęt budowlany. Policja potwierdza, że jeden z pracowników został lekko poszkodowany.

- Kierowca był trzeźwy. Na szczęście osoba poszkodowana nie odniosła poważnych obrażeń, zdarzenie będzie więc kwalifikowane jako kolizja - mówi nam st. sierż. Daria Fraszczyk z KPP Kutno.

komentarze (17)
Dodaj komentarz

"Kierowca samochodu osobowego marki renault z nieustalonych przyczyn uderzył w stojące na jezdni taczki" - droga Redakcjo! Taczki, to liczba mnoga! Ze zdjęć wynika, że to była jedna TACZKA, nie taczki!

taczki były z lewej, to kto miał pierwszeństwo ?

Problem polega na tym, że patałachy z UM Kutno tak prowadzą remonty, ze największe prace toczą się w godzinie szczytu tuż obok szkół - w tym przypadku obok Dąberka. Gratuluje!

Coś mi się wydaje,że to jakaś dziewica za kierownicą.

Kobita jechała

Taaa.... Chłop może w szoku jest

Szukać chłopa...

Nawet człowiek w pracy nie jest bezpieczny niedługo samochody będę wyjeżdżać na budynki

Zbirom na toczki kto się dołoży?? ????

Taczek nie zauważyć.Chłopa by zabił

Ku... a moje toczki

A taczki miały ważne OC?

Jacię pie....lę ! Się narobiło. Wieczorem będzie w TVN. " duże utrudnienia w ruchu" rozjeb...ło mnie.

Za kilkaset lat morze się przesunie do granic naszego miasta, więc będzie atrakcją turystyczną. Kwestia czasu, spokojnie, bez paniki.

W Kutnie potrzeba jakiejś ogromnej inwestycji drastycznie zwiększającej atrakcyjność miasta. Ani kamienny garaż na pl. Wolności, ani zbudowany od nowa żelbetowo-drewniany dworek "z epoki saskiej" takiej atrakcyjności nie zapewnią. Potrzeba czegoś, co przyciągnie inwestorów nie tylko przemysłowych, co spowoduje, że centrum Kutna ożyje i pojawią się tu nowe usługi na wyższym poziomie niż do tej pory. Nie wiem, co to by mogło być, bo nie jestem specjalistą, ale kilkadziesiąt milionów wydanych na plac i drewniak to pieniądze stracone.

Centrum Kutna żyje i to jak, żule opanowali . W biały dzień libacje przed urzędem miasta i jakoś nikt tego nie zauważa, to taka piękna wizytówka miasta.

"Nie wiem, co to by mogło być, bo nie jestem specjalistą" nie wiem nic na dany temat ale się wypowiem....

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także