Rejestracja i logowanie

Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów!

Wydarzenia 28-06-2020 Autor: toza Foto: facebbok Andrzej Duda
115
Andrzej Duda wygrywa pierwszą turę wyborów!

Znamy sondażowe wyniki dzisiejszych wyborów prezydenckich. Jak wynika z badań exit poll IPSOS dla TVN 24 wygrywa Andrzej Duda, drugi jest Rafał Trzaskowski.

Z sondażowych badań wynika, że za dwa tygodnie czeka nas druga tura wyborów. Zmierzą się w niej kandydat PiS - Andrzej Duda, oraz kandydat KO - Rafał Trzaskowski.

 • Andrzej Duda - 41,8 proc.
 • Rafał Trzaskowski - 30,4 proc.
 • Szymon Hołownia - 13,3 proc.
 • Krzysztof Bosak - 7,4 proc.
 • Robert Biedroń - 2,9 proc.
 • Władysław Kosiniak-Kamysz - 2,6 proc.
 • Marek Jakubiak - 0,5 proc.
 • Paweł Tanajno - 0,3 proc.
 • Waldemar Witkowski - 0,3 proc.
 • Stanisław Żółtek - 0,3 proc.
 • Mirosław Piotrowski - 0,2 proc.

Wkrótce powinniśmy poznać oficjalne wyniki podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wówczas dowiemy się również jak głosowali mieszkańcy Kutna i powiatu.

Przypomnijmy, że Andrzej Duda jeszcze dziś ma odwiedzić nasz powiat. Jego wizyta zaplanowana jest na godz. 22.30 w Strzelcach.

komentarze (115)
Dodaj komentarz

Co wy wszyscy chcecie od PIS.Wiadomo że na te różne świadczenia idzie z naszych pieniędzy ale gdy rządziła tamta partia też płaciliśmy podatki a nic nam nie dawali Zabierali pogrzebowe za które teraz ciężko pochować gdy przyjdzie nam za wszystko opłacić,podnieśli wiek emerytalny (a przy dzisiejszych czasach to tak naprawdę coraz młodsi ludzie chorują a gdzie tu pracować do takiego wieku),sześciolatki do pierwszej klasy itd itd To były dobre czasy???Zastanówcie się co tak naprawdę chcecie.Każdego boli 500+ tylko przy wypłacie sie buźka uśmiecha.Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora patologie i normalnych ludzi.Wiele rodzin dzięki tym pieniądzom wyjeżdża z dziećmi co było widać w tamtym roku np nad morzem.

Dzień dobry cenzorzy z kci zapraszamy czas pracę zacząć, co siedziało się do 1 w nocy i klikało , to kawa i he ja,, Nie zaprzeczajcie widać waszą stronniczość i lewackie kierunki, po nitce do kłębka może TVN i Soros? Jaki macie interes? Pokażcie wzrost gospodarczy za PO, bezrobocie itp, w tabelach jak jest za PISu a jak za PO, obiektywnie dacie radę? Przypomnijcie trochę, bo dużo osób nie pamięta.

Wzrost gospodarczy za PiS? Możesz za ten wzrost podziękować PO. Ale przecież skąd ty o tym masz wiedzieć, przecież w TVPiS tego nie powiedzą.

Jeśli za peowskiej targowicy był taki wzrost, to dlaczego była" bida"?

Brak argumentów i trochę mizerii tak ignorujcie wpisy "prawda" ponieważ nie macie żadnych konkretów, tam na nagraniach u SOWY też jest Trzaskowski a PO w kradzieży pieniędzy z budżetu i nieudolności prowadzenia państwem raczej niszczenia to nikt nie przebije taka prawda a wy jesteście nic nie myślący lub z nimi związani, bijecie pianę i tyle, 8 lat PO to był rozbiór wręcz Polski i kwik świń odjętych od koryta.

Przy okazji takich sporów politycznych,związanych z różnego rodzaju wyborami,wychodzi prawda o partiach rządzących.widać jak na dłoni,jak niewiarygodną partią jest PO.Sami przywódcy tej partii,ani zwolennicy nie potrafili wymienić ,,ani jednego przykładu co dobrego zrobili dla Polski i Polaków.Niemcy dalitrochę kasy na autostradym aby mogli się swobodnie poruszać i tak to skopali.Polskie firmy wykonawcze poupadały,a drogi wyszły jakie wyszły.W dodatku nie doprowadzone do końca.Geniusz ekonomii Vincent Rostowski powinien co najwyżej teczkę nosić za premierem Morawieckim.Pracownicy w firmach zarabiają o wiele lepiej(pomocnik na budowie o 100 zł),emeryci również są doceniani.Nie wierzę w zadną obietnicę PO.Tylko PIS i prezydent Duda są gwarantem rozwoju.

Tylko w kasie państwowej coraz mniej kasy. A gdy już będzie całkiem pusta, tacy jak ty powiedzą ze zdumieniem: nie wiedziałem, nikt mi nie powiedział.

A skąd ty możesz o tym wiedzieć?pewnie pracujesz w ministerstwie finansów, albo w tvn enie?

A czy wiecie Dlaczego PKP tak długo robi remont na dworcu w Kutnie bo chcę zrobić z tej stacji stacje podrzędną Warszawa Poznań pójdzie przez Łódź dlatego PiS omija Kutno

Za 500 zlotych pozwoliliście zdeptać konstytucję i wmówić sobie że tak dobrze to jeszcze nie było a czy nie widzicie że za chwilę wam to wszystko zabiorą i powiedzą że to wina Tuska .

Masz rację to wszystko co się stało w Polsce i w jakim kierunku szła, to jego wina.Dobrze , że PIS doszedł do władzy, bo Polska byłaby już sprzedana w całości.

Chamska hołota kwiczy . POdobno Kopaczowa obiecała wywieźć Was do Kanady.

# jedziemy TVP musicie teraz uważać żeby nie przeciąć bo zaszkodzicie DUDZIE

Kazek zapomniałeś dodać przelotów do Rzeszowa, komisji smoleńskiej za miliony, dzialek kupionych przez Pinokio za grosze, komuchow w T K zaprzysiezonych nocą przez Adriana, reformy wieziennictwa, galopujacej inflacji najwiekszej od 1990 roku, drukowanie pieniędzy, zakup samolotów od Niemców, sklocenie się z Europą. Żenua

Faktycznie ten prawda to nich się leczy co trzeba mieć w tym łbie, zeby takie głupoty pisać. Nie dyskutujcie już z nim bo to obraża ludzi myslacych. W Gostyninie dobrze leczą tam prawda jedz albo do tvp tam taich potrzebują. Ja nie wiedziałem że takie tempoty jeszcze są- dramat. Ignorujmy go. Nie ten poziom nie nadaje się do dyskusji k

Prawda, chcesz argumentów, po pierwsze KONSTYTUCJA, ale ty pewnie myslisz jeżeli myslisz, że to książeczka , Srebrna, Banaś, grunty sprzedane kościołowi za grosze, maseczki, respiratory, Sasin Toruń miliony to tylko preludium. Działają jak gang Olsena i tak pewnie skończą, a ty dalej sluchaj szczujni i lasuj sobie mózg. Będziesz pisał takie bzdury, że przecietny człowiek ma dobry ubaw. Ale ciemny lud to kupi

Cenzorzy z kci dobranoc.

Ty prawda ty naprawdę jesteś tempy, nachyl się może tam znajdziesz mózg. Do szkoły!

Szkołą się nie będę podpierała, ponieważ uczyłam się rosyjskiego i ich historii, kazyk ty w gimbazie jakiej historii się nauczyłeś co tam mieliście w programie szkolnym e-papierosy i lgbt?

Kazek jakie argument może?

Trzeci ewangelista przyjechał do Strzelec ciemnotę nawracać, a ci d..e mu lizali. Ciekawe czy też biedak wszystko przepisał na żonę? Slusznie A napisal narodzie do szkoły czytać- KONSTYTUCJA!!!!!

Ta twoja konstytucja doprowadziła do rozbiorów Polski w kilka minut historii, a obrońcy demokakracji zapomniane hasełko totalnej opozycji jak i zapomniana kidawa zęby za 30000 tys. PLN i okolary za 1000 tyś, ale w Kutnie była, haha, i ci cenzorzy z kci, o demokrację walczył mentor ich i rudego Tuska sam A. H, austriacki Niemiec z domieszką przebiegłego narodu.

pisowiec bez hejtowania nie da rady się wypowiedzieć!!

2 miliardy na propagandę

Dobrze, " trza" ludziom oczy otwierać.

1:0 dla jasnej strony mocy. Po komentarzach widzę że większość tu piszących reprezentuje Polaków,którzy nie lubią być szanowani przez Państwo. Dobrze się czują jak ich władza robi w konia i obdziera ze skóry z przyklejonym uśmiechem Tuska

Nie zauważyłem, żeby Jarek i jego towarzysze przyklejali sobie uśmiech Tuska, ale skoro tak twierdzisz...

I tak dodam od kiedy zaczęliśmy tak grillować na bogato, jak skończyły się rządy rudego po 8 latach, zmniejszyło się bezrobocie lepsza praca, itp.,,, a wcześniej to oni grillowali nie węglem drzewnym tylko kasą z vatu, Trzaskowski przy****s Gronkiewicz - szmelc, którzy wskrzesili zmarłych i wypędzili 40 000 ludzi z domów ze stolicy taki Łowicz cały, czy chcecie takiego prezydenta przecież jak on patrzy na sondarze poparcie to mu uśmiech z gęby nie schodzi, tak nas niemiecko-rosyjskie media podzieliły, że ludzie niby wykształceni nie wiedzą co dobre, przecież to w was też uderzy wasze dzieci wnuki oraz rodzice, Rostowski mówił nam pieniędzy nie ma i nie będzie a były i to rząd PiS dał rodzinie polskiej, co tu nie rozumieć,.

Zaoszcądził a teraz takie palanty ty przejadają

Ty prawda co tak Cię bolą Niemcy , widać, że mozg zlasowany przez szczujnie kury. Nie rozsmieszaj nas ,, ideologia Kaczyńskiego" smiech na sali. Do szkoły nieuku- wiesz co tj KONSTYTUCJA? Panu D już dziekujemy. A Ciemniakowo do książek.uczyc się. Mózg nie boli.

Nic nie mam do Niemiec, człowieku co 6 polak zginął z ich ręki w ty moja prababcia, babcie moją nie roztrzelali bo była blondynką inne dziewczynki wyrzucali z wagonów w tzw. Locie i strzelali, polityka Niemiec do dziś jest taka, że nawet nie mają sentymentów gdyby nie kaganiec USA, GB dlaczego wychodzi z UE? Bo się szanują i nie są tacy słabi, sam mi to niemiecki obywatel powiedział, że u siebie są grzeczni i kulturalni a u nas jak jak bydło nie wszyscy ale w **** mają mandaty butelki itd, Niemcy tyle krwi na psuły w Europie, że szkoda gadać, a rozwuj gospodarczy zawdzięczają USA po 2 wojnie światowej ale pal ich licho muzułmany robią swoje,.

rozwuj -Ty rzeczywiście pisowski debil jesteś.

Pani Czytelnik ta patologia to zaledwie 2 % około że wszystkich rodzin korzystających z programu 500+,dodam,że w Kutnie pierwsze 2 ,3 miesiące zostało wstrzymane na około 20 rodzin system od początku działał dobrze, a ogólnie tzw., patologia jeździ nad morze z dziećmi, zdają prawo jazdy kupują auta zaczynają żyć na nowo, i to właśnie boli kraje takie jak Niemcy, pamiętajcie przyjazd Merkel do naszej premier i kundla Schetynę, od początku partia Merkel finansuje PO, tak jawnie mówił Pan Olechowski główny założyciel tej partii, założyli dla eksperymentu tą partię ale kasa szła z Niemiec bo Olechowski to byłe niby nasze Stare WSI, tak samo jak partia Petru Nowoczesna partia zombii, Niemcy mają kilkaset biur poitycznych na świecie i tak budują potęgę gospodarczą, potem sprzedają czołgi, samoloty, okręty oraz produkcję cywilną, Tuska i innych byłych solidarnościowców tak łowili, trzeba szeroko spojrzeć jest łatwe to zrozumieć. 500+i inne to była idea św, pamięci Lecha Kaczyńskiego której PiS nie dał rady wprowadzić bo rozsadzili tamten rząd od środka też między innymi Niemcy, liga polskich rodzin Giertych dzisiaj adwokat rudego Tuska, A,. Lepper zabity mówił prawdę już wtedy o rudym i PO, i o służbach, zabity gen. Petelicki też o rudym i o Wsi które zapomniały komu miały służyć, Komorowski który mówił, że nastanie taki dzień, że samolot wyleci i nie wróci, następny Sikorski - dorzniemy watache i dorzneli 96 osób, a w zamachu w Londynie robił zdjęcia z taxi taki bohater, i obecną gwiazda antypolskości Rafałek Trzaskowski tramwaje z Korei dla wa-wy plus VAT do kasy Brukseli a w Bydgoszczy fabryka jednych z najnowocześniejszych tranwai gdzie sami Niemcy i inni kupują bo nowoczesne i tanie i bez cła. Trochę się rozjechałem ale Panie Boże widzisz i nie grzmisz, ludzie z wyszym wykształceniem a takie tlumany, nasze dziady płaczą w raju,......

Moja uwaga. Nie można człowieka nazwać patologią. To środowiska, w których ludzie żyją bo tak chcą, lub nie potrafią w inny sposób. Są natomiast patologiczne zachowania np. pijany bogaty dziennikarz jadący swoim autem zabijając ludzi na pasach.

Niestety, w kolejnych latach i tak czeka nas konfrontacja (miejmy nadzieję, że tylko polityczna) między nacjonalistami a lewicą. Tak są podzielone preferencje młodego pokolenia, które w końcu zacznie decydować o Polsce. Będziemy wybierali: z jednej strony będzie to wybór Polski zamkniętej na inność i niezależność jednostki, Polski jednorodnej kulturowo i światopoglądowo, ortodoksyjnie katolickiej, mitomańskiej, o przerośniętym ego i wyolbrzymionym do nienaturalnych rozmiarów przeświadczeniu o własnej wyjątkowości. Z drugiej strony będziemy mieli Polskę otwartą, społecznie różnorodną, ale traktująca wszystkich tak samo, Polskę uśmiechniętą, dostrzegającą swoje wady, ale gotową do pracy nad sobą, Polskę patrzącą w przyszłość, a nie wyłącznie w idealizowaną lub na nowo kreowaną przeszłość.

Sama pobieram 500+ na dziecko ale również pracuje. I ja i mój mąż pracujemy na pełen etat. Nie zgadzam się z programem tylko w jednej kwesti. Patologia nie powinna dostawać Świadczenia. Jeżeli chociaż jedna osoba w rodzinie pracuje świadczenie się należy tak powinno być aby alkoholik nie przepijali pieniędzy dla dzieci. Osoby które płacą podatki i wszystkie świadczenia zasługują na pomoc że strony Państwa. Jeżeli mamy wybór miedzy PiS a PO wybierzmy mniejsze zło. Mam nadzieję że PiS wygra!!

jak matka sama wychowuje dziecko po maż nie płaci alimentów to mace nie dać 500

ty czytelnik,postarales sie o dziecko ?to dlaczego z moich podatkow idze na niego 500+?na jego byt?!!!sam na nie zapracuj

A ja mam nadzieję że Duda przegra z kretesem!!!

dostajesz 5 00 baranie

Orzeszek się turla... Niestety

Wypad 2020 za 2 tygodnie!!! ,Maliniak pakuj taczki!!!

Tak jest, panie inżynierze.

A w Kutnie pan prezydent Andrzej Duda ok45%

Czyli Trzaskowski 55 % - brawo Panie Rafale!

No nie powiedziane, że 55% bo jeszcze wtedy nie było tylko 2 kandydatów.

Żałosne pi..... PO, nadal nie potraficie zrozumieć że wasz czas minął, spoczeliscie na śmietniku historii. A jeszcze mordy drzecie. Przestańcie już zawodzić bo tylko wstyd przynosicie. Chociaż w sumie to się nie dziwię, odsunięcie od koryta zabolało, i widzę że nadal boli. Nawet krzty honoru nie macie zaklamańcy,co pięknie i dobitnie pokazujecie

2 tygodnie konusie

Pier... Sie

Wzajemnie????

He, he, zobaczymy jak będziesz śpiewać po drugiej turze, marnoto emoji

Dziadówy 500 plusowe i żałośni emeryci bojacy się o rizdawana kasę przyczynili się do wygranej tego pajaca.

jeszcze im zabiora 500+ pojda rowy kopac i zamiatac ulice nieroby

Ciekawe, czy w Łowiczu po tej zbiorowej fecie nie pojawi się koronawirus...

Niech szaleje! 2 tura dla Wypad 2020

Największą porażka społeczeństwa jest to, że faszysta, który dokładnie wpisuje się w doktrynę faszyzmu włoskiego dostał 7.5 procenta, początek końca.

Zgadzam się to porażka

I dodam, że bratać się chce z Putinem, w ogóle nie rozumie polityki zagranicznej. Dla szerszego zrozumienia podpowiem, że Putin swego czasu ładnie politycznie owinąl na palec samego Baraka Husajna Obame.

No, niestety. Krótka jest pamięć narodu. A potem wszyscy będą mówili: nie wiedziałem...

II tura Trzaskowskiego! PiS do dna. Żaden Duda. Nigdy Duda!

Lepiej Duda niż Trzaskowski

Tylko jak obecny prezydent nie przejdzie i wtedy będzie wszystko zabrane to naród przejrzy na oczy.

pisowcy nie mogą pojąć podstawowych zasad - to nie prezydent może rozdawać pieniądze (z naszych podatków), tylko rząd

czytelniczka ty pewnie pierwsza stoisz pod MOPSem po 500+

Panie z Warszawy jestem ciekawy co takiego wydarzyło się w Pana życiu wraz z odejściem PO od władzy, że tak bardzo się Pan tutaj piekli.

Odusneli go od koryta he he dlatego tak go boli ze ktoś może pobierac 500 a on nie może kraść milionów za zgodą państwa.

"Wszystko zostanie zabrane" - roszczeniowcy już tak przywykli, że nie potrafią sobie życia bez socjalu wyobrazić. A Glapa siedzi i drukuje. Wenezuela 2.0 lub jak kto woli Grecja +.

I powinno być zabrane a w szczególności 500 plus.

Nie powinno być zabrane, ale uwarunkowane pracą przynajmniej jednego z rodziców.

I tyle w temacie

Obecny prezydent zrobił dla Polski bardzo dużo. A co zrobiła tamta partia przez tyle lat WSZYSTKO ZABRAŁA. Zastanówcie się naprawdę co wy ludzie chcecie.A 500 + widzicie tylko u patoli a normalne rodziny też z tego kożystaja i się cieszą że mają dodatkowe pieniądze

ty czytelniczka!!!ja prowadze firme to dlaczego mam placic alimenty na Ciebie ze sie puscilas,lub innych?.Na swoje bachory sami zarabiajcie

Ty Pan z Warszawy, to przenieś se te swoją firmę gdzie indziej jak Ci nie odpowiada tu. Najpierw zastanów się jak traktujesz swoich pracowników,

z szacunkiem traktuje

Pan z War..., ogarnij się pierwszy rok Pisu to ściągalność z wyparowanej kasy z vatu rzędu 50%,na każde 100 zł które wyparowały z tego tytułu platforma odzyskiwała 9% czyli 9 zł a PiS że 100 zł uzyskał 50% czyli 50 zł, reszta i tak kradli 8 lat wy Pany z Warszawy też, adwokaci sędziowie, urzędnicy wszelkiej maści i bisnesmeni z pod ciemnej gwiazdy też, oficerowie GRU zakładali spółki i kasa szła też do Rosji bez oporu a tag że do Niemiec i bandy z Brukseli, jak nie ogarniasz to ci podam przykład firmy lokhead Martin z USA która to doiła kasę z dotacji unijnich z części firmy Airbus z Francji co wydaje się nie możliwe a jednak miało miejsce i nic Sarkozy nie mógł zrobić bo prawnie i za późno, doili nasz narodowy budżet i brali prowizję na ileś tam procent, stąd pewność p., Beaty Szydło i Morawieckiego, że na programy obiecane wyborcze kasa jest takie jak 500+,13-tki,na rodziny z upośledzonymi dzieci, podwyszki mon, mswia i wiele innych, i nie gadajcie głupot.

A teraz napisz o ile w ubiegłym roku wzrósł deficyt budżetowy. Widzisz tylko 500+ a nie postrzegasz problemu całościowo, bo w łże tvp nie powiedzieli. Pan z W-wy wygląda na sensownego gościa, który w kryzysie sobie poradzi, niestety nie można tego powiedzieć o większości wyborców pis.

Te bachory beda pracowaly na Twoja emeryturę

te bachory nie zarobia na moja emeryture bo beda przez ciebie nauczone tylko brac z socjalu!!!!

W całym cywilizowanym świecie są zasiłki dla dzieci! A nam wmawiano że to wymysł socjalizmu! A jak to jest że taki właściciel firmy płaci ludziom marne grosze, część pod stołem?

W całym cywilizowanym świecie, Sasin za prze.****e 70 baniek by siedział. Jego kumpel Szumowski za wałki z respiratorami by siedział. I tak by można długo wymieniać. Nie porównuj tego Bantustanu jaki zaprowadził pis, do cywilozowanego świata. Buszmenie...

Obiektywnie mowiac. Niestety tak jest często, oszuści jak większość, byle się czyimś kosztem dorobić, pod stołem bo tak mu lepiej pasuje. Świetny przykład to pewna nie taka mała firma w Strzelcach gdzie takie rozliczanie się jest standardem

jak tak dobrze wiesz ze pod stolem placa,to pewnie sam z takich praktyk korzystasz??,Pewnie jestes katolem zasciankowym polaczkiem?

No właśnie takich tam zasciankowych polaczkow nie brakuje którzy włażą w... szefostwu za wszelką cenę

w cywilizowanym swiecie patologio to tak!!ale nie w naszym!!500+ to tylko szerzenie nierobstwa,a zasilki powinny byc kontrolowane przez urzednikow komu przyznac ,a komu nie.

W życiu nie chciał bym pracować u takiego pana z w- wy, jak dobrze że pracuję w państwowej firmie, bo inaczej chyba bym poszedł siedzieć, bo bym nie wytrzymał.Jak dobrze.

Właśnie. Rodzice niech utrzymują dzieci z pensji a nie z łapami po socjal. Źenada

Jak są tacy którzy sami chyba nie wiedzą niech sobie zadadzą pytanie kim jest dzisiaj polska i gdzie jest zarejestrowana podpowiem że nie w ONZ resztę proszę sobie doczytać poszukać w Googlach i wystarczy wpisać gdzie jest zarejestrowana polska a odpowiedzi będzie multum pozdrawiam Polaków

Grunt, że nie Bosak. PiS u władzy + prezydent nacjonalista oznaczałoby jeszcze większe kłopoty niż dotychczas.

Marne pocieszenie! Ale fakt, taki Bosak czy Jakubiak to byłaby katastrofa dla kraju. A długopis jest przynajmniej dupowaty. Nie pomaga, ale bardzo nie szkodzi.

Szkodzi, ale Konfederaci u władzy, to byłaby już katastrofa.

BRAWO!!!!!!-DOBRE I TO.......

Pińcet pluszoki zdecydowały bo bały się że zabiorą tyn cały dobrobyt Kunus a!!!!

Podejrzewam że połowa 500 plusowcow zagłosowała na przeciwnika

Zgadza się cholerne patole 500 plusowe. I do tego jeszcze emeryci kupieni 13 emerytura. Żenujący ludzie.

peowcy płaczą po kątach !!!

Placza??? Chyba pus,bo 1 tura poooooszla

Nie ufam politykom PO. Jedno mówią, drugie robią.

Opozycja ma większość więc długopis niech się pakuję.

Kończy mu się wkład w długopisie i jedzie w nocy do Strzelec.

Duda wygra wybory ????

Nie, nie wygra.

Brawo panie Andrzeju!!!

Za takich kutnian (bądź osób z okolic), jak Ty jest mi po prostu WSTYD!

Wstyd mi za tych co głosowali na kandydata Platformy Obywatelskiej, przez których uzyskał aż 30,4 proc.

Ze maja inne piglady niz ty? To sie wstydz,nie narzucaj nikomu co tobie mile

jak PiS pokaze wam swoje oblicze to wtedy sie pukniecie w glowe

Panie z Warszawy wykąp się w Wiśle koło kolektora ścieków może cię odmuli

Idąc tym tokiem rozumawania Anżej jest odpowiedzialny na powódź.

Słabiutko Trzaskowski ,SŁABIUTKO!!!

Hehehe slabitko Duda slabiutko,mial triumfowac w 1 turze????

2 miliardy na tvp, agitacja z ambon i tylko 40 procent? No to teraz dopiero Anżej naobiecuje

1 turę a nie w pierwszej turze...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także