Rejestracja i logowanie

Autobus szkolny zderzył się z ciągnikiem

Wydarzenia 22-05-2019 Autor: ez. Foto: archiwum
12
Autobus szkolny zderzył się z ciągnikiem

Na ul. Łukasińskiego w Żychlinie doszło do kolizji z udziałem ciągnika i autobusu szkolnego, którym na szczęście nie podróżowały dzieci.

Do zdarzenia doszło około godz. 8. Na miejsce wezwano policję, która wyjaśnia okoliczności w jakich doszło do kolizji. Z informacji przekazanych od rzecznika prasowego policji, asp. szt. Edyty Machnik wynika, że autobusem nie podróżowały już dzieci i nikomu nic się nie stało.

komentarze (12)
Dodaj komentarz

To wina ciągnika!!

A nikt nie napisał że ciągnik ciągnął dwie przyczepy z ziarnem pszenicy i przy zderzeniu z autobusem jedna przyczepa się wywróciła blokując skrzyżowanie na kilka godzin...

Z kukurydzą jak już coś Żychlinianko... a to że skrzyżowanie było zablokowane to nie jest jakaś wielka tragedia w takim mieście jak Żychlin... policja elegancko kierowała ruchem, każdemu się to mogło przytrafic, nawet samochodem, zresztą takich zdażeń z udziałem samochodów jest ZNACZNIE więcej.

Idę o zakład, że zawinił kierowca ciągnika.

Winno być - ciągnik uderzył w autobus...

Na szczęście nie jechały nim dzieci... Te autobusy to jakieś jedno wielkie nie porozumienie! Czy ich stan techniczny jest w ogóle sprawdzany ? Przecież gołym okiem widać , że nie nadają się do poruszania po drogach ,a co dopiero do przewozu dzieci... Dziury w podłogach , nie domykające się drzwi , kopcą na potęgę (pytanie czy jeżdżą na ropie czy oleju opałowym) . Jadąc za takim autobusem ma się wrażenie , że jedzie bokiem. Pytanie do burmistrza : Czy w końcu musi stać się jakieś nieszczęście , żeby ten problem został zauważony ???

Wystarczy zgłosić emailem do ITD z prośbą o przeprowadzenie kontroli technicznej

Ooo,, diagnosta się znalazl, olej opałowy to nie ta epoka. Poprostu leja wtryski, a wdzisiejszych czasach to jest wyścig, kto taniej pojedzie, kto na czym przyoszczedzi, a stan techniczny nie gra roli, tylko klienci się cieszą że tanio.

Gościu nie trzeba być diagnostą żeby stwierdzić , że stan tych autobusów jest masakryczny. I generalnie w du...pie mam klientów - niech płacą więcej ! Chodzi o bezpieczeństwo dzieci , które jeżdżą nimi do szkoły ! Ps. Wiesiek dzięki za podpowiedź - jeżeli w najbliższym czasie nie nastąpi poprawa na pewno tak zrobię!

Kirowca i dwóch opiekunów jechało.Jak zwykle błędne informacje

Dziwne żeby autobus sam jechał..

Artykuł został poprawiony po pojawieniu się komentarza, pierwotnie treść mówiła o tym, że pojazdem jechał sam kierowca, a to nie była prawda

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także