Rejestracja i logowanie

Awantura w Ośrodku Młodzieżowym. Musiała interweniować policja!

Wydarzenia 24-06-2019 Autor: ez. Foto: poglądowe/policja.pl
8
Awantura w Ośrodku Młodzieżowym. Musiała interweniować policja!

Niepokojące wieści dotarły do naszej Redakcji z Żychlina od jednego z mieszkańców, który poinformował o zakłócaniu ciszy nocnej i interwencji mundurowych w tamtejszym Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii.

Całe zajście miało miejsce tydzień temu. Późnym wieczorem 17 czerwca żychlinianin usłyszał dobiegające z terenu MOS-u głośne krzyki. Po tym incydencie nasz Czytelnik relacjonował:

- Jestem mieszkańcem Żychlina i mieszkam blisko szkoły tzn. ośrodka, który wcześniej był w innej miejscowości pod Kutnem. Tamtejsza młodzież nie dawała spać. Było tak głośno jak na jakieś imprezie. Czy tam byli w ogóle jacyś opiekunowie? Co na to dyrekcja tego ośrodka? Czy dyrektor wie co tam się działo? Nawet policja interweniowała. Policję podobno wzywali mieszkańcy, bo nie dało się spokojnie spać.

Okazało się, że rzeczywiście ktoś o sprawie powiadomił funkcjonariuszy policji. Ci przybyli we wskazane miejsce, do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii, około godz. 22:45. Z informacji przekazanych nam przez asp. szt. Edytę Machnik, oficera prasowego kutnowskiej komendy policji, wynika, że interwencja ta dotyczyła awantury. Nie wiadomo jednak, między kim się wywiązała. Możemy jedynie przypuszczać, że do zatargu doszło między podopiecznymi. Na szczęście nie była ona na tyle poważna - zakończyła się na pouczeniu.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Do Obserwatora !!!! zarabiam tu 1500zl i nie stać mnie na imprezy ,,szczególnie z młodzieżą !!a dlaczego tu pracuje ?? bo lubie swoja prace i pracowników !!!!

Mieszkańcy Al. ZHP mogliby dużo opowiedzieć o tym co potrafi młodzież z tzw dobrych domów ''uprawiająca '' sporty na Orliku czy "spacerująca'' w parku nad Ochnią. Tego to nawet młodzi z tego ośrodka nie potrafią. A wszystko wynieśli z tych ''miłych , grzecznych , kulturalnych'' domów od tatusia i mamusi o wielkiej ''kulturze osobistej'' HEHEHEHEHE.

Wasze dzieci to ideały.

Była impreza integracyjna z personelem ośrodka . 

Żychlinka rules!

Dlaczego kadra nauczycielska nie zgłosiła awantury na Policję, tylko zrobili to dopiero mieszkańcy? Może by tak sprawą zajął się starosta! Co na to dyrektor tej szkoły?

Dać podwyżkę! 1000 złotych!

Na nowej wsi było to samo... Strach bylo przechodzić koło budynku... Patologia

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także