Rejestracja i logowanie

„Baza sportowa” miasta do całkowitej modernizacji?

Wydarzenia 16-08-2019 Autor: ez.
„Baza sportowa” miasta do całkowitej modernizacji?
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Nie rozumiem dlaczego miasto cały czas skupia się na piłce nożnej w której mało co wszelakie sekcje osiągają. Lekkoatletyka w której jest wiele dobrych zawodników nic się nie rusza a tartan zamienia się w beton jeśli miasto chce jakiegokolwiek zainteresowania powinny być organizowane turnieje lub mitingi. Baza sportowa jest idealnie umiejscowiona gdyby ktoś chciał moznaby rywalizować z Bydgoszczą lub nawet Ostrawa

Super pomysł boczne boisko zastąpić sztucznym, mega po prostu od lat to jest potrzebne.

popuscila z rozsadku do basenu miejskiego

Modernizacji to wymaga Aquapark ????????????

Dziwne, PiSowcy obiecali remont stadionu Kutnowianki, a teraz jak okazali się nieudolni, to mamy rezygnować z ważnej inwestycji? Ja nie rozumiem? I druga sprawa, może by się pan Paweł Ślęzak wypowiedział, bo to trochę dziwne, że milczy?

Przypomnijcie mi kto w kampanii wyborczej do samorządu obiecywał na stadionie wsparcie środkami rządowymi modernizację bazy sportowej w tym stadionu na ul.Oziębłowskiego?

Czy radny Michał Łucki to nie jest pracownikiem MOSiR? Pytam, bo miejsce pracy radnego jest jawne.

Nie jest ????

Nawierzchnia boiska bocznego na Kościuszki jest w bardzo dobrym stanie.

Zamiast ładować kasę w Zieloną Oś Miasta,zainwestować trochę w stadion i uczynić go całkowicie użytecznym.Chodzi mi o ilość torów na bieżni .Dzięki położeniu geograficznemu,moglibyśmy rywalizować w LA z Bydgoszczą ,czy nawet Ostrawą.Przemysł mamy silny,to i sponsorzy by się znależli.

Bardzo słuszna idea. Tylko że obawiam się że prezydent i jego świta mają inne plany..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...