Rejestracja i logowanie

Będzie sylwestrowa zabawa w centrum! Co będzie się działo przed ratuszem?

Wydarzenia 03-12-2019 Autor: toza
31

Wielkimi krokami zbliżamy się do 2020 roku. Kutnowski Dom Kultury i Miasto Kutno zapraszają mieszkańców do wspólnego świętowania w sercu miasta!

Sylwestrowa impreza przed ratuszem rozpocznie się o godz. 23 i potrwa dwie godziny. W programie znajdują się:

  • Wspólne powitanie Nowego Roku
  • Życzenia Noworoczne
  • Zabawa z DJ-em
  • Pokaz fajerwerków

- Serdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta Kutno i nie tylko na Sylwestra przed Ratuszem! :) To jedyna taka okazja do wspólnego świętowania! - zachęcają organizatorzy.

komentarze (31)
Dodaj komentarz

Super, że będzie pokaz. Na to właśnie czekaliśmy. Na pewno wszyscy przyjdziemy z naszej imprezy chociaż na godzinę. Pasuje nam ten klimat. Liczymy na fajny pokaz ;-)

Ile jadu i nienawiści jest w większości tych komentarzy. Przykre. Jeśli nie możecie się dogadać jak ma wyglądać Sylwester w Kutnie to poinformujcie włodarzy o rezygnacji z jakiegokolwiek świętowania i tyle. Każdy sobie sam wybierze co będzie chciał robić w tę noc.

A co wam przeszkadza znowu 500plus??? Ja pracuje... Żona pracuje.... Mamy 2 dzieci i 500 plus.... Nie pasuje??? Zróbcie sobie to też będziecie mieli.... Pzd

Jak pracujesz to sam lóź na swoje dzieci a nie łapy po socjal. Na dwoje to masz 12 tys. rocznie bez podatku.

Zgadza się. Twoje dzieci twoj kłopot idioto i co się ciskasz..

Sylwester na 500+

Jest impreza dla Sebów i Karyn.

impreza dla nierobów pincset plusow i innych darmozjadow tego bydla jest coraz wiecej

Masz racje . Ten darmzjady jak tylko odbiora po 500 stow na bachora to całe dnie po sklepach i marketach latają.

Jak można być tak wyrafinowanym człowiek. Bydle. Z CB a nie człowiek. Jak na dziecko można powiedzieć bachor. **** cię

Znowu te glupie fajerwerki. Niech moze ktos mądry raz w koncu zorganizuje cos na czasie. Ludzie na calym swiecie rezygnuja z halasow a kutno brnie dalej.. Ja się pytam dla kogo??

Miasto mogło by zamienić fajerwerki na jakiś pokaz tak jak robią to w innych miastach. Nikt nie myśli o zwierzętach które są porzucone na ulicy, nikt tym zwierzakom nie pomoże ponieważ one się boją. Rozumiem że każdy ma prawo bawić się tak jak chce ale pomyślmy czasem o tych którzy nie mają się jak bronić i uchronić przed hukiem.

Ciężarówka jadąca po nierównej nawierzchni , samochody jadące jeden za drugim, ile to decybeli? Zwykła codzienność i co te zwierzaki przywykły? Myślę , że przywykły! Na chwilę schowają się i jak zorientują się , że nic im się nie stało mimo huku będą żyć dalej. Instynkt przetrwania. Zwierzęta są mądrzejsze od ludzi.

Nieroby z 500 plusami tez przyjdą popatrzeć i podejrzeć za nie swoje.

Nieroby??... Ktoś kto zap.... po 12 godz i zarobi 1,7-1,8tyś czasami to nierób? Ile z całej pensji zabiera państwo???.. a 500+ to nic innego jak nasze pieniądze...

A ty nie podejrzysz????

Tak. Tacy to pierwsi do źloba.

Chodzi o psy. Dla nich to mechanika.

Ci co lubią cisze niech idą spać. Sylwester jest raz w roku .Dobrej zabawy

Nie powinno być fajerwerków.

Bez fajerwerków, proszę. Szkoda zwierząt.

Głupi właściciel zwierzaka, zwierzak cierpi! Mądry właściciel zadba o to, żeby zwierzak nie zorientował się , że jest huk. Drogi właścicielu psa poczytaj i zadbaj o swojego zwierzaka ,zadbaj o zwierzaka i po krzyku. Człowiek to też zwierzak i też ma swoje prawa, nie popadadajcie w skrajności!!

Testimony"" Loan offer apply Testimony"" You should not miss this opportunity [My name is Mrs. Sandra Kate. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family.I was in need of a loan of $90,000.00 to start my life all over again as i am a single woman with 3 kids. I have been searching for a loan to settle my debts for the past two months all I met scammed and took my money until I finally met a God sent Lender. I never thought that there are still genuine loan lenders on the internet but to my greatest surprise i got my loan without wasting much time.I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $90,000.00 Canada Dollar. He is a GOD fearing man, if you are in need of loan to solve your problems and you will pay back the loan please contact him tell him that is Mrs.Sandra Kate that refer you to him. Contact Mr.Miotti Stefano, via email (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)

Świadectwo „” Obowiązuje oferta pożyczki Świadectwo „” Nie powinieneś przegapić tej okazji [Nazywam się Jessica Lewis. Mieszkam w Kanadzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? i powiedziałem sobie, że każdy pożyczający, który uratuje moją rodzinę przed naszą złą sytuacją, skieruję każdą osobę, która szuka pożyczki, dał mi szczęście dla mnie i mojej rodziny. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 70 000,00 $ na zacząć moje życie od nowa, ponieważ jestem samotną kobietą z 3 dziećmi. Szukałem pożyczki na spłatę długów przez ostatnie dwa miesiące, przez które spotkałem oszustów i zabierałem pieniądze, aż w końcu spotkałem pożyczkodawcę wysłanego przez Boga. Nigdy nie myślałem, że w Internecie nadal są prawdziwi pożyczkodawcy, ale ku mojemu zdziwieniu dostałem pożyczkę bez marnowania dużo czasu. Poznałem tego uczciwego i BOGA, obawiając się pożyczkodawcy, który pomógł mi z pożyczką w wysokości 70 000,00 dolarów kanadyjskich. On jest BOGIEM, który boi się człowieka, jeśli potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy i spłacisz pożyczkę, proszę skontaktuj się z nim i powiedz mu, że to pani Jessica Lewis go odsyła. Skontaktuj się z Mr.Pinto Jolanda, pocztą elektroniczną: (pintojolanda.microloan@outlook.com)

Sylwester ok ale w jakim celu te fajerwerki nie można zamienić na pokaz laserów itp??pamiętajcie i zwierzętach!!!!! czyli chwała miastu za sylwestra ale bura za fajerwerki

Pokaz laserów zrób sobie w domu

Będzie znacznie lepiej kiedy ty odpalisz je sobie w domu.

Kup se laser w sklepie wszystko po 4 zł i zrób pokaz rodzinie. Nic nie stoi na przeszkodzie. Innym daj się bawić tak jak chcą.

Jeśli będę miał ochotę bawić się, strzelając Ci w twarz z piąchy, to też posłużysz się taką argumentacją? Powiesz na policji, że nie masz do mnie pretensji, ponieważ "bawiłem się tak jak chciałem"?

Już Ci się znudziło tłuczenie żony? Spróbuj na kimś obcym, zobaczysz fajerwerki z kolegą spod celi :-)

Spróbuj , czy Ci się uda ta zabawa

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także