Rejestracja i logowanie

Będzie wielka wyżerka! Zlot food trucków na zakończenie lata

Wydarzenia 17-09-2019 Autor: ez.
8
Będzie wielka wyżerka! Zlot food trucków na zakończenie lata

Miłośnicy street food, a w naszym mieście takich nie brakuje, w końcu się doczekali. W ostatni weekend września fanów dobrego jedzenia nie może zabraknąć w centrum - to właśnie na rynku przy pl. Piłsudskiego staną „żarciowozy”, w których znajdziemy same pyszności. 

Największa uczta smaków w regionie odbędzie się już niebawem, bo w dniach 27-29 września. To wtedy do naszego miasta zjadą się najlepsze food trucki z całej Polski. Jak zapewniają organizatorzy - będą karmić wszystkich wygłodniałych przez całe 3 pyszne dni. Będziemy mogli skosztować potraw i przekąsek z różnych zakątków świata. Dla każdego wystarczy.

Ale nie samym jedzeniem człowiek żyje. Podczas zlotu food trucków nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, konkursów z nagrodami, a także dobrej muzyki. Więcej informacji TUTAJ.

Kto już nie może się doczekać? Następna taka atrakcja (najpewniej) dopiero w majówkę, więc jeśli nie macie planów na przyszły weekend, to już macie.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

Będą doić frajerów na klasę

Znowu bezsensowny ochlaj i wyżerka. A co dla aktywnej sportowo młodzieży? Może redakcja KCI zechce się dowiedzieć, co z budową skateparku, który mieszkańcy większością głosów wybrali w budżecie obywatelskim. Po interwencji radnego F., któremu skatepark przeszkadzał, sprawa budowy się rozmyła. Z dodatku w tej sprawie zapanowała zmowa milczenia wśród radnych - zarówno opozycyjnych jak i koalicyjnych. Mimo wysyłanych do nich próśb żaden nie chce złożyć interpelacji w sprawie skateparku.

Meczysz flaka tym skateparkiem zluzuj szelki

"brak słów". Redakcja odpowiada - nie będzie skateparku. Nie zadawaj więcej tego pytania, bo dostaniesz bana.

idź na basen, wsiądź na rower, pobiegaj i nie marudź ! 

Robisz się nudny. Zamiast pisać bzdetne komentarze gdzie jesteś anonimowy to wybierz się osobiście do redakcji lub najlepiej do UM i zadaj swe pytanie. Ciężkie to, prawda?

Ciągke rak odpowiadasz.Robisz się nudny.

Czy będzie taka żenada jak rok temu? Ilu to miało nie przyjechać...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także