Rejestracja i logowanie

Brakuje stojaków na rowery?

Wydarzenia 13-09-2018 Autor: agKCI Foto: nadesłane
3
Brakuje stojaków na rowery?

Do kutnowskiego magistratu trafiło pismo od jednego z mieszkańców - wnioskuje on w nim o zainstalowanie stojaków rowerowych w pobliżu jednej ze szkół. Czy faktycznie są tam potrzebne? 

Wygląda na to, że jak najbardziej. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie nie mają gdzie zostawiać swoich rowerów.

- Wniosek motywuję tym, że do szkoły dojeżdża spora liczba uczniów, o czym świadczą rowery pozostawione przed wejściem głównym, przypięte do barierek wjazdu dla niepełnosprawnych lub wózków dziecięcych - pisze Krystian Marzec.

Wniosek trafił do prezydenta i Rady Miasta. O tym, w jaki sposób urzędnicy się do niego ustosunkują, poinformujemy wkrótce.

Jak Państwo uważają - to dobry pomysł? A może gdzieś jeszcze występuje podobny problem? Zapraszamy do dyskusji.  

 

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Faktycznie,stojaki,aż się proszą,czy to naprawdę taki problem dla miasta?

Modernizacja jak nie trudno zauważyć była, a stojaków jak nie było, tak nie ma, więc w czym problem? W tym, że wniosek został wysłany do UM? Przedwyborcza obrona urzędu?

W projekcie tej modernizacji jest mowa o stojakach na rowery. Może będą, wystarczy tylko się doinformować. Proszę się spytać tego co odbierał ten remont po wykonaniu. KCI SAMI PISALIŚCIE O TYM REMONCIE I CO MA BYĆ ZROBIONE TERAZ CYT.Jak Państwo uważają - to dobry pomysł?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także