Rejestracja i logowanie

Co się dzieje z pobitym Damiankiem?

Wydarzenia 07-11-2018 Autor: agKCI
6
Co się dzieje z pobitym Damiankiem?

Wielu Czytelników interesuje się śledztwem w sprawie skatowanego Damianka spod Żychlina, które trwa już od ponad pół roku. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o stanie zdrowia chłopca. Informacje, które podaliśmy okazały się jednak nieprecyzyjne.

Oskarżeni cały czas osadzeni są w areszcie, a śledztwo prokuratorskie trwa już blisko 7 miesięcy. Jak informował nas niedawno prokurator Piotr Helman z Prokuratury Rejonowej w Kutnie - przesłuchane zostały osoby z najbliższego otoczenia i rodziny podejrzanych oraz osoby mające wiedzę o stosunkach panujących w ich rodzinie, a także lekarze, którzy udzielali pomocy medycznej małoletniemu pokrzywdzonemu.

Los pobitego chłopca nie jest obojętny naszym Czytelnikom. Co jakiś czas na naszą skrzynkę mailową wpływają zapytania o obecny stan zdrowia dziecka. Szpital ani prokuratura nie mogą udzielić bardziej szczegółowych informacji ze względu na dobro śledztwa, jednak, jak udało nam się dowiedzieć, chłopiec kilka miesięcy temu opuścił szpital i obecnie wraca do zdrowia. Nieprawdzie więc okazały się informacje, które podawaliśmy w zeszłym tygodniu.

- Śledztwo trwa. Aktualnie koncentrujemy się na ustaleniu stopnia uszczerbku na zdrowiu u dziecka - mówi Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

W związku z podanymi przez nas wcześniej informacjami pragniemy przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się skrzywdzone, wszystkich zaangażowanych w sprawę oraz zainteresowanych Czytelników.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Czy naprawdę musi się stać coś tak strasznego żeby ktoś wreszcie zareagował na przemoc.

Nieprecyzyjne? KCI niech lepiej dokona analizy tego slowa. Wszystko co podawaliscie bylo bledem i bzdura. Czyzby takie glupoty do mediow podala "kochana" ciocia, ktora nie byla w stanie wychowac matki dziecka na normalna dziewczyne? Teraz zwykle przepraszam - nie wystarczy. Nie wiedza Panstwo jakie sa konsekwencje udostepniajac niewlasciwe informacje. A informacje o stanie zdrowia dziecka bierze sie z dokumentacji medycznej, a nie z opinii osob trzecich, ktorzy g***** wierza. NIE pozdrawiam!

* wiedzą - w drodze jasności dokonuje korekty slowa.

O to info udziela prokurator Hielman a nie wielka Michalina która jest wiecznie na L4 jak się nie nadaje to niech zmieni profesje. Tylko ciekawe co mogła by robić.......... ????

Naj trzeba sprawdzić info czy są prawdziwe a nie pisać i denerwować ludzi

Wracaj do zdrowia szybciutko maluszku i obyś jeszcze w życiu trafił na kochajacy domek w którym będziesz największym skarbem.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także