Rejestracja i logowanie

Co wydarzyło się wczoraj na Troczewskiego? Policja wyjaśnia

Wydarzenia 16-09-2020 Autor: bnp
39
Co wydarzyło się wczoraj na Troczewskiego? Policja wyjaśnia

Wczoraj na ul. Troczewskiego doszło do zdarzenia z udziałem auta osobowego, które wbiło się w przydrożne bariery (pisaliśmy o tym TUTAJ). Kutnowska policja podaje szczegóły tego incydentu. 

Przypomnijmy, że do kraksy doszło ok. godz. 15. Ford focus najpierw "drasnął' jadącego przed nim volkswagena, a następnie wjechał w bariery. 

Jak wyjaśnia oficer prasowy KPP w Kutnie podkom. Edyta Machnik, kierujący fordem 21-latek poruszał się z nadmierną prędkością, w wyniku czego nie zdążył wyhamować, co doprowadziło do kolizji. 

Świadkami tego zdarzenia byli patrolujący miasto policjanci, którzy natychmiast podjęli interwencję. Jak informowaliśmy już wczoraj, pasażer forda oddalił się z miejsca zdarzenia i uciekał przez miasto. Policja ustaliła już jego tożsamość.

Na szczęście w wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Kierowca forda był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym.

 

 

komentarze (39)
Dodaj komentarz

Treść komunikatu powinna być taka : Zj#b ( tu imię nazwisko, adres zamieszkania, imiona rodziców, miejsce pracy lub nauki i zdjęcie) zapier#alał po mieście ale brakło umiejętności i wypadł z drogi. Na szczęście nikogo nie zabił. Policjanci oddali strzały prewencyjne w kierunku pojazdu. Po opróżnieniu magazynków stwierdzili zgon kierującego. Rodzinę prosi się o uprzątnięcie wraku pojazdu, trupa oraz pokrycie kosztów interwencji Policji.

Mandat? To droga z i do szkoły/przedszkola. Mogły tamtędy przechodzić dzieci.. Powinni mu zademonstrować co by się stało, gdyby wjechał na jakiegoś przechodnia.. Oczywiście na jego osobie.

BARDZO prosze o komentarz lub podpowiedź co w takiej sytuacji miałem uczynić....godzina przed 22 zjazd z ronda na ul.grunwaldzkiej w stronę łąkoszyna , dojeżdżam do wiaduktu , podwójna ciągła , ograniczona widoczność , przede mną tunel, a tu wyprzedza mnie z impetem w takich warunkach i okolicznościach auto z nr WI........, dech mi zaparło, szczęście,że nikt z tunelu nie wyjechał , co najmniej 3 wykroczenia i co z tego....spotkaliśmy się za 1 minutę przed światłami , tam stało to auto, dojechałem wysiadłem , podszedłem i ....poprosiłem o tworzenie okna , kierowała młoda dziewczyna , lat ok 20-23 , włosy bląd długie, z boku pasażerka , z tyłu mocny nawalony mężczyzna wiek ok 25 lat ledwo siedział ,obok kobieta tez młoda , nie mogłem jednoznacznie stwierdzić czy wszyscy dorośli pijani, bełkot mowy potwierdzał fakt, prawdopodobnie tak, a po środku , pomiędzy nimi .......mała dziewczynka o bląd włosach , wiek 4-5 lat ....na moje pytanie do kierowcy czy wie co pani zrobia ???odpowiedź , przecież nic nie zrobiłam nic się nie stało, ręce mi opadły, zapytałem z myslą , może to , da do myślenia czy ..wozi ze sobą 5 czarnych worków ????... jedynie na co stać mnie było i co mogłem to poprosiłem o ostrożną jazdę , gdyż do warszawy daleko ......co mogłem zrobiłem , prosze o wpisy na przyszłośc co moge uczynić więcej , w jakim stanie była prowadząca auto nie wiem na pewno, ufam,że dojechali szczęśliwie do celu

Pewnie się szykowali na sobotni spot gruzów przy galerii. Tam takie właśnie rydwany z obciachowymi akcesoriami będą.

Jak bym był jego ojcem ( najszczęście nie jestem) to sam bym mu te felgi przemalował

Policja powinna spalowac tego frajera co jeździć nie potrafi bo to posraniec mógł komuś zrobić krzywdę może los da że spotkam debila w tym aucie

Skoro brawurowo jechał i spowodował wypadek to dlaczego Policja nie zatrzymała mu uprawnień?

Gostek od dawna szaleje po Kutnie w tym charakterystycznym rzęchu z pedalskimi felami i w końcu skończył jak należy. Prawo jazdy powinni zabrać mu już dawno. Dobrze że do tej pory nikogo nie zabił!

Felgi Ala' LGBT

Masz wokół siebie ludzi o innej orientacji i nawet nie wiesz.Steteotyp,że ubierają się tak czy siak.Żyją obok nas i nic nikomu do tego. A takie frlgi?No cóż, jak zgubi to od razu wiadomo czyja.Dobry pomysł.

Jak cos od..li to tez wiadomo kto? Debile!!!

Co z tymi 21-latkami się dzieje? Najpierw wariat na motorze, na którego zbierają nakrętki, teraz drugi wariat w fordzie.

I jeszcze ta cenzura, komentarze wyłączone pod artykułem o zbiórce nakrętek. Porażka, w artykułach o wypadkach z ofiarami można pomyje wylewać a tu nie wolno.

Zamilcz kobieto jeśli nic mądrego nie możesz napisać, bo może kiedyś na Ciebie przyjdzie je zbierać. Tylko pamiętaj, że mózgu nie da się przeszczepić. Dużo zdrowia.

Lepszy pożytek byłby, gdyby te nakrętki oddać na chore dzieci, niż na szaleńca-motocyklistę. Pół biedy, że sobie zrobił krzywdę, ale mógł rozjechać kogoś.

jak łatwo oceniać innych, nie znając przy tym faktów...

Fakty są takie, że zbieracie nakrętki na pirata drogowego.

Zbieramy nakrętki dla człowieka, który potrzebuje pomocy....Obyś zawsze miał oczy dookoła glowy….

Gdyby miał oczy dookoła głowy, to by mu się w głowie kręciło

Trzeba mieć oczy dookoła głowy, przez właśnie takich ludzi. Bo nawet nie muszą pędzić 200 km/h, wystarczy, że przy 30 wjedzie w ludzi.

Czemu Pani Aga ma milczeć? Ja rozumiem że motocykliści często są niezauważani na drogach i to prowadzi do tragedii, ale jednocześnie często jeżdżą z nadmierną prędkością. Motocykliści często się tłumaczą że do wypadku doszło bo kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo. A ja się pytam jak taki kierowca ma przewidzieć że motocykl jedzie 2 albo 3 razy szybciej niż powinien? Przepisy obowiązują wszystkich, również kierowców motocykli. Więc nie pisz innym o przeszczepie mózgu bo moim zdaniem to części motocyklistów by sie on przydał

W weekendy robia sobie wyscigi na Jozefowie.Jeden wielki ryk.Czlowiek chce sobie tez odpoczac po valym tygodniu pracy a ci palują i paluja!Wcale nie jest mi ich zal bo sam im zycze najgorszego. Tylko gdzie jest policja wtedy!!!!!Sa wtedy jak po papu do Mc Donalda przyjezdzaja!

Akurat w przypadku tego "motocyklisty wariata" na którego zbierane są nakrętki, ta zawrotna prędkość wynosiła nieco ponad 30km, ale najlepiej pisać, po to żeby pisać. Odzywają się sami "znawcy" tematu, fachowcy nad fachowcami. Piszę zatem o mózgu, bo czasem wystarczy go używać.

Jak jechał 30 km/h i w TIRA wjechał to tym bardziej nie powinien jeździć. Tak wolno jechać i TIRA nie widzieć. Jak jest ślepy to niech busem jeździ.

"Nieco ponad 30km" - dla jednego to 31km/h, dla drugiego 131km/h. Punkt widzenia zależy od punktu leżenia.

"Znaffca" oczywiście, że tak, ale w tym wypadku moje "nieco" oznaczało +/- 10km, a nie 100. Człowiekowi stała się krzywda, co nie oznacza, że przyczyną była brawura, ale hejt leje się strumieniami, zastanawiam się tylko po co, bo na pewno nie po to, żeby mu pomóc.

Sam sobie tę krzywdę zrobił. Nikt mu na motor wsiadać nie kazał. A teraz wielki płacz, bo spowodował wypadek i trzeba nakręteczki zbierać. A niech sam się leczy. Jest tyle ludzi chorych, które niewinnie cierpią, a wy zbieracie na bandytę drogowego.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także