Rejestracja i logowanie

Co z Kutnowskim Budżetem Obywatelskim? ''Z przykrością informujemy, że...''

Wydarzenia 24-03-2020 Autor: toza
6

Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutno przekazuje najnowsze informacje dot. tegorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

- Z przykrością informujemy, że kolejna edycja Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego nie rozpocznie się tak jak planowaliśmy - 1 kwietnia 2020 roku. Z powodu ogłoszenia w Polsce stanu epidemii jesteśmy zmuszeni zawiesić projekt do 1 czerwca br. Wraz z rozwojem sytuacji, będziemy podejmowali kolejne decyzje. Zostańcie w domach! - podaje Wydział.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

proponuje przywrocic spirytusownie

Ludzie dajcie spokoju. Zawsze wam źle nie da się żyć samym koronawirusa. Dobrze że miasto przesunelo termin na później bo wiadomo, ale odstąpić nie ma sensu niech zrobia coś dobrego dla Kutna.

W obecnej sytuacji należy odstąpić od wszystkich projektów budżetu obywatelskiego! Są ważniejsze wydatki Panie Prezydencie!

zawieszać na dłużej, są ważniejsze rzeczy teraz na co można wydać te pieniądze, nie realizowałbym nawet tych które czekają na finalizacje

Zamiast taplania się w błocie , przyjdzie nam prać skarpety i kąpać się w czystej wodzie

Ło Matko , to i Woodstocka Jurek nie urządzi?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także