Rejestracja i logowanie

Coraz częściej omijamy kościoły. Statystyki nie pozostawiają złudzeń

Wydarzenia 12-01-2018 Autor: toza
Coraz częściej omijamy kościoły. Statystyki nie pozostawiają złudzeń
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (13)
Dodaj komentarz

wierze w Boga a nie instytucje jaka jest Kosciol!!!!!

Księży pożenić z ich konkubinami, dzieci będą miały wreszcie ojców, obłożyć podatkiem, jak wszystkich. Wtedy ich słowa będą docierały do ludzi, a żony będą pilnowały, żeby moralnie się prowadzili.

Każdy człowiek rodzi się wolny, także od religii. Dopiero wychowanie i społeczność wtłaczają młodym wiarę w to, w co sami wierzą. Na szczęście racjonalizm wygrywa z zabobonami.

Kościołowi za parawanem Boga bardzo dobrze się żyje, od 2000 tysięcy lat. Nauczyli ciemnych ludzi bać się Boga, i robią co chcą.Wymyślili piekło i odpusty, prawda że to świetny interes. Ciemny lud dawał ostatni grosz,żeby się wykupić. Wierzę w Boga- ale chroń mnie Boże przed kościołem naszym.

za wszystko płać.. chrzciny , slub , pogrzeb niby co łaska ale .....500 to minium usłyszałem z jednej parafii. A wogóle jeszcze jak koscielny przejdzie z lista w roku po domach to tez kasa . a ludzie tyraja! ciezko

Kościół zatrzymał się na średniowieczu. Kościół uczy bać się Boga, zamiast kochać.Ludzie są świadomi, i to jest nie na rękę kościołowi. Kościół aż kipi od obłudy i z chciwości, jak mogła powstać sekta rydzykowa- ale sami jesteśmy sobie winni, bo do puszcziliśmy kościół do władzy, żaden z polityków nie pokaże,gdzie jest kościoła miejsce,bo będzie to odebrane jak świętokractwo.

Młodzież dzięki Bogu jest już bardziej świadoma. Nie dajmy się zwieść fałszywi i obłudzie czarnej mafii. Nauki Chrystusa są jej całkowicie obce, niestety.....

Co się dziwić tylko kasa się liczy. Powinno być co łaska a nie tyle i tyle za posługę. Księża powinni mieć rodziny legalnie a nie na boku. Jak mi ksiądz na naukach przed małżeńskich powiedział nie mam doświadczenia ale się na tym znam. Ja też nigdy nie latałem samolotem ale sie na tym znam.

Na własne życzenie tak się dzieje,pedofilska sekta powinna już dawno być zdelegalizowana oczywiście wraz z funduszem kościelnym,bo ja nie zamierzam utrzymywać bandy zboczeńców w sukienkach!

rzaden urząd ani instytucja nie jest święta, żaden zakład ani praca, ani człowiek, szukasz pretekstu by sie odciąć od wiary , największe szambo i tak będzie, niektórzy podburzają by usprawiedliwić swoje niecne uczynki

Co mmsza zbierają na tace skad na to nabrac kasy skad pytam sie Panie

A czy ktoś cię zmusza, abyś dał na tacę? A poza tym, czy myślisz, że tak dużo zbierają z tacy?

Co się dziwić - ciemnoty coraz mniej , a czarni nie mają nic atrakcyjnego do zaoferowania pokoleniu z przyspawanymi telefonami do dłoni .

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz