Rejestracja i logowanie

Cztery osoby z Kutna wygrały walkę z koronawirusem

Wydarzenia 23-09-2020 Autor: bnp
24
Cztery osoby z Kutna wygrały walkę z koronawirusem

Do 16 spadła od wczoraj liczba mieszkańców powiatu kutnowskiego z pozytywnym wynikiem na obecność wirusa SARS-CoV-2. Ponownie wzrosło natomiast grono osób poddanych kwarantannie. 

Dane dotyczące koronawirusa na terenie Powiatu Kutnowskiego. Stan na 23.09.2020 (w nawiasie dane z wczoraj).
Kwarantanna i izolacja – 190 (177)
Pod nadzorem epidemiologicznym – 1 (1)
Hospitalizowanych – 2 (2)
Zarażonych – 16: 7 - miasto Kutno, 1 - gm. Żychlin, 4 - gm. Kutno, 3 - gm. Bedlno, 1 - gm. Łanięta (wczoraj 20).
Osoby wyleczone - 138 (95 - miasto Kutno, 23 - gm. Kutno, 5 - gm. Żychlin, 6 - gm. Krośniewice, 2 - gm. Bedlno, 4 - gm. Nowe Ostrowy, 3 - gm. Strzelce)
Zgony - 4 (72-M miasto Kutno; 60-K miasto Kutno; 76-M miasto Kutno, 89 - M gm. Kutno. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące).

 

komentarze (24)
Dodaj komentarz

Zawroty glowy i dreszcze to ja mam co trzeci dzien????

Tak musi być

Może ktoś kto chorował napisze w komentarzu jak to przebiega, jak wyglądają procedury itd. Chorowało i wyzdrowiało tyle osób z Kutna i okolic, podzielcie się swoimi doświadczeniami.

U mnie jak ostra grypa, dodatkowo silne problemy żołądkowe przez ponad tydzień, a przez kilka dni duszności i spłycony oddech. Ogólnie było to fest nieprzyjemne. Prawie miesiąc od zachorowania do poczucia się w miarę zdrowym.

Do ,,...". Czyli też objawy zatrucia toksynami.

Zawroty głowy wymioty dreszcze i goraczka

Do ,,...............". Typowe objawy zatrucia toksynami.

Hej kowidianie dający kciuki w dół, czy potraficie udowodnić, że nie mam racji?

Po co przecież istniejejesz na tym forum tyle czasu że każdy wie że jesteś idiotą ale z dobrego serca radzę tobie że zima nie jedz żółtego śniegu ale może też w to nie wierzysz

Do ,,Bla". Za każdym razem gdy ze mną masz starcie to wychodzisz na totalnego głupca. Zapewne nadal jesteś w trakcie szukania dowodów na istnienie wirusów.

"anonim" sam udowodnij że covida nie ma , pracujesz w laboratorium ? robiłeś jakieś badania w tym kierunku by wykluczyć że nie istnieje ten koronawirus , że tak głosisz iż go nie ma?

Do ,,nn". To proste. Nigdy nie wyizolowano cząsteczki (przypuszczalnego wirusa) z chorego pacjenta aby sprawdzić czy jest ona czynnikiem samym w sobie powodującym chorobę. Tak samo jest w przypadku wszystkich chorób fałszywie nazywanych wirusowymi. Dla przykładu wystarczy w wyszukiwarce wpisać ,,Identification of Coronavirus Isolated from a Patient in Korea with COVID-19" gdzie wyraźnie widać, że wymienione przeze mnie czynności nie zostały przeprowadzone. Ale dla zmylenia użyto żargonu dla zmylenia czytelnika.

anonim co chcesz znaleźć w wyszukiwarce? to jest nowy wirus ,a o każdej chorobie im więcej sìę wie tym bardziej się ją zna objawy, leczenie ,skutki, by jakąś chorobę skutecznie wyleczyć badania trwają latami , o tym wirus ,niewiele wiemy , nie wynaleziono na niego jeszcze leku czy też szczepionki , wiemy ile jest chorych i ile zmarło na tę chorobę, to już nie są jednostki dziennie ! 

Do ,,67". Przeczytaj mój poprzedni komentarz jeszcze raz gdzie w cudzysłowiu podałem nazwe dokumentacji badań naukowych dla przykładu. Możesz wyszukać również inne dokumenty ale wszystkie nie udowadniają izolacji ani obserwacji czynnika chorobotwórczego. Tak samo jest w przypadku wszystkich chorób, które nazywa się wirusowymi. Stąd nie powtarzaj głupot, które usłyszałeś lub przeczytałeś. Nikt nie umiera czy choruje z powodu żadnych nowych objawów. Ale przez typowe czynniki, a głównie toksyny. Odnośnie testów czy szczepionek to też fikcja. Nikt nie zsekwencjonował żadnego pełnego genomu patologicznej cząsteczki, a testuje się na częściowe sekwencje lub przeciwciała, które zwyczajnie są obecne w naszym organiźmie. Jeśli chodzi o szczepionki to jak one mają działać jeżeli my nie mamy żadnego układu odpornościowego?

urzekła mnie twoja wiadomość a teraz wypierd@@@@@laj !

Do ,,.........". Duża gęba, mały móżdżek. Stąd typowa reakcja ciemnoty.

podaj swój adres a przekonasz się cwelu jak mały mam mózg i dużą gębę - jeśli tego nie zrobisz to sam jesteś mocny w gębie a ciemnota to ty - pośmiewisko wszystkich na forum, idź szukaj wirusa w wyszukiwarce i nie zapomnij brać tabletek po****. Czekam na adres cwaniaku - chojrak jesteś w ryju to pokaż że i w realu nim jesteś cwelu

Do ,,....". Chętnie się z tobą zmierze, ciemniaku. Ale pod warunkiem, że będę chroniony immunitetem prawnym od czynów karalne jak np. sklepanie gęby otwartą dłonią i ostatetcznym usunięciu niepotrzebnego tobie narzędzia, żeby już nikt więcej nie mylił ciebie z prawdziwym facetem. W nagrodę za udział dostaniesz zestaw kosmetyków damskich. Oczywiście jeżeli przeżyjesz, kapłonie intelektualny. Cackania nie będzie.

anonim przecież ty jesteś spasionym knurem, który żyje tylko tym forum i który tylko tu nie dostał dostał bana za swoje wypociny. Ty nie masz prawdziwego życia a gdyby nie twoja matka to byś z głodu zdechł i zarósł brudem, ty jesteś pośmiewiskiem całej swojej dzielnicy i takie coś porównuje się do prawdziwego faceta ? Ciebie nawet nie stać na damskie kosmetyki - baaa nie wiesz, że w nich jest chemia i trują ? Taki światły z ciebie spasiony pseudo naukowiec a tego nie wiesz ? Wpisz w wyszukiwarkę. Wystarczy ci posta napisać a w mig riposta leci co świadczy, że sprawdzasz forum regularnie, gdyż tylko taką masz rozrywkę a potwierdza to, że jesteś osobą umysłowo chorą. Na bank spasiona dooopo w przepoconym dresie nie masz znajomych, przyjaciół a nawet własna matka się pewnie ciebie wstydzi i utrzymuje dorosłego upasionego knura za swoje pieniądze, który całymi dniami troluje na forum, żre i śpi i tak w koło. TY masz życie ? Ty chcesz wydmuszko bez jaj się z kimś bić ? Jeśli ktoś przeżyje piszesz ? Co ma przeżyć ? Chyba twój smród spasionego tłustego doopska. Rusz się i idź do pracy a nie na matce żerujesz. Nie wstyd ci ? Nawet w necie już zrobiłeś z siebie pośmiewisko a na innych forach wyłapałeś bana. Takie życiowe zero, niedorajda, ameba umysłowa szukająca koro wirusa w wyszukiwarce podskakuje a mamusia żreć daje, opiera spocone gacie ? Pokaż swoją dumę i zarób na siebie. A teraz patrzcie ludziska - w ciągu max. 3h będzie riposta bo gość nie wytrzyma - ten błazen non stop sprawdza forum. To zwykły troll internetowy, życiowa niedorajda i utrzymanek mamusi. Dorosły chłop i wstydu nie ma. Tfuuuu

Do ,,111111111". Jeżeli mnie opisujesz to wynika z tego, że mnie znasz osobiście. Ale czy to prawda? Jeżeli tak to odwiedź mnie i zrób zdjęcia, żeby to udowodnić co piszesz. Albo daj sobie spokój ciemniaku i nie próbuj dyktować nikomu jak ma żyć, jak ma wyglądać i jak ma wydawać swoje własne pieniądze. Nie lubisz prawdy to już twoja prywatna sprawa. Ale przez ignorancje nie uniknie się konsekwencji. A wiesz dlaczego na tej stronie jestem aktywny? Bo się zlitowałem nad takimi ciemniakami jak ty, którzy wierzą w propagande systemu edukacji i medii głównego nurtu. A także sami nie są zdolni do refleksji nad niczym. Same wypowiedzi takich jak ty to potwierdzają. Także nieważne jakie wskazówki podałem to nikogo z was nie skłoniły do ich weryfikacji. Sama tępota umysłowa nastawiona na płytką konsumpcje. Dyzmokraci.

Do: anonim Dziękuję za ten wpis. Długo przyglądam się twojej aktywności na tym Forum aż wreszcie powiem STOP. Dość tego. Po weekendzie zostanie sporządzone stosowne pismo do Prokuratury Rejonowej w Kutnie o możliwości popełnienia przestępstwa poprzez publiczne negowanie aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz co za tym idzie poprzez własne wypowiedzi na publicznym Forum możliwość spowodowania zagrożenia zdrowia lub życia ludzkiego. Kto sieje wiatr zbiera burzę. A teraz uważaj bo wiem, że tu jesteś mocny w słowach i radzę się poważnie zastanowić nad odpowiedzią - proszę spokojnie czekać na stosowne wezwanie z Urzędu. Nie potrzebuję twojego adresu IP, zamieszkania itp. Zdziwisz się mocno i cierpliwie czekaj - zapewniam, że jest i będzie na co. Uważasz, że straszę i żartuję ? Poczekaj cierpliwie i do zobaczenia - dosłownie do zobaczenia anonim. Będziesz miał okazję udowodnić swoje tezy. Dosłownie. To mój jedyny komentarz do siebie więc riposty mnie nie interesują a jedynie będą archiwizowane z których się wytłumaczysz w stosownym czasie. Do zobaczenia i cierpliwości emoji Pozdrawiam

Do ,,Kancelaria_Prawna_Kutno". Nie ma problemu, naczelny kowidianie. Chcesz, żeby to odbyło się w sądzie. Jeszcze lepiej. Dla twojej informacji jeszcze raz powtarzam. Nigdy nie wyizolowano przypuszczalnie patogenicznej cząsteczki z chorego pacjenta, ani nie zaobserwowano procesów z nią zachodzących. Działaj jak najbardziej w tym kierunku. Ale jak już skończe cyrk z prokuraturą to możesz oczekiwać stosownej reakcji w stosunku do ciebie za działanie na niekorzyść obywateli poprzez wspierania kłamstwa o istnieniu wirusów. Tam już nie będzie żadnej wymówki, że nie wiedziałem lub nie zweryfikowałem tych informacji. Tak, zobaczymy kto będzie się śmiał ostatni. Pozdrawiam

Nie zes.raj się foliarzu.

Do ,,Pan Zięba". Ja nie sram tak jak ty ze strachu na wiadomości o wymyślonych wirusach, ciemniaku.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także