Rejestracja i logowanie

Demokracja na ulicy. Rozdawali przechodniom ulotki o PiS-ie

Wydarzenia 06-08-2018 Autor: agKCI Foto: Błysk Budzik
222

Ulicami Kutna przeszli w ubiegłym tygodniu członkowie projektu "Błysk Budzik", którzy rozdawali ulotki mieszkańcom. Po co? Bo, jak sami twierdzą, "warto budzić ludzi".

- Zamierzeniem naszym był bezpośredni kontakt z kutnowską społecznością w zakresie czysto edukacyjnym, polegającym przede wszystkim na rozmowach o demokracji, o konieczności udziału w wyborach, o wpływie działań rządzącej partii na niektóre obszary naszego życia i oczywiście o tym, co wynika z naszej przynależności do Unii Europejskiej. Na potwierdzenie czy też uzasadnienie naszej akcji rozdawałyśmy czasopismo „Dekoder” oraz ulotki zachęcające do udziału w obywatelskiej kontroli zbliżających się wyborów samorządowych oraz krótkie informacje o wynikach „dobrej zmiany” - czytamy na facebookowym profilu projektu.

Członkowie są zadowoleni z wyników sobotniej akcji. 

- Na szczęście – co napawa optymizmem, ludzi na „jestem za” jest coraz więcej, coraz więcej spotkanych osób jest otwartych na – jeśli nie dialog – to przynajmniej życzliwie spoglądających, uśmiechniętych, z wyciągniętą dłonią po nasze materiały edukacyjne - komentują na swojej stronie.

Jednak zdarzali się również przeciwnicy.

- Jest ich już coraz mniej ale są agresywni, aroganccy i zupełnie zamknięci na dialog. Epitetów przesłanych pod naszym adresem nie warto cytować, bo i po co... Myślę, że są to osoby wysoce sfrustrowane, o ograniczonej wiedzy społecznej, być może z bardzo skomplikowaną przeszłością, która zaszczepiła negatywny stosunek do wszystkiego. Piszę ten tekst kilka godzin po przeprowadzonej akcji, w chwili, kiedy poranne emocje się już wyciszyły i na spokojnie mogę powiedzieć, że otrzymałam dziś dużą porcję optymizmu i wiary, że to dzisiejsze zło, które spotkało nasz kraj i nas, Polaków i uda się jeszcze zwyciężyć! - pisze pani Bożena z Błysk Budzik.

- Kutno jest trudnym miastem, jeśli chodzi o takie akcje. Kiedyś wygrywał tu SLD teraz od dłuższego czasu PiS. Gdy chodzi się ulicami można usłyszeć krytyczne głosy wobec obecnego nierządu, ale agitację przeciw ludzie niechętnie przyjmują. Można tego był doświadczyć także i dzisiaj. Oczywiście są też pozytywne wyjątki. Wydaje mi się, że ludzie nie chcą się specjalnie wychylać. Pozytywnie zaskoczyli mnie niektórzy kutnianie, jak choćby pan budowlaniec, który bez ogródek wyrażał swój stosunek do PiS-u i wykazywał się zdrowym rozsądkiem. Ludzie pytali się kogo reprezentuję i dopiero, gdy mówiłam, że jesteśmy opozycją uliczną, przyjmowali ulotki - pisze pani Gosia z Kutna. 

Czym jest akcja Błysk Budzik?

- Poprzez uświadamianie znaczenia zasad praworządności i przestrzegania konstytucji oraz uwypuklanie faktu, że rząd ani litery, ani ducha konstytucji przestrzegać nie zamierza, chcemy sprokurować zachowania obywatelskie, zaangażowanie w sprawy publiczne, które będzie skutkować na przykład gremialnym udziałem w wyborach. To jedyna szansa, aby legalnie odsunąć PiS od władzy - piszą członkowie grupy.

A poniżej krótka relacja z sobotniej akcji rozdawania ulotek.

komentarze (222)
Dodaj komentarz

Witajcie, moi dobrzy obywatele, czy byliście w kryzysie finansowym lub problemie w swoim życiu? czy chciałeś spłacić swój dług, kupić dom, czy chcesz spłacić dług w banku, to jest rozwiązanie dla ciebie wszystkich, ponieważ widziałem wielu ludzi z tego kraju i szczerze mówiąc nie wiedziałem, że istnieją wciąż uczciwi i legit kredytodawcy tutaj w naszej firmie, dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 150 000 euro i byłem tą samą osobą, która szukała pożyczki przez ponad 3 lata, płaciłem różne firmy, ale tutaj w naszym kraju Stella Rene jest rzeczywisty i zawsze jest gotowa pomóc każdemu, kto chce kredytu, a ta firma również przyznała szybką pożyczkę w mniej niż 3 godziny, a otrzymasz pożyczkę na swoje konto bankowe, a dziś pojawiłam się na blogu, by dać moje świadectwo , a także, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze Stella Rene, firmą pożyczkową na adres e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać szybkie, bezpieczne, niezawodne i godne zaufania pożyczki, a dziś jestem taka szczęśliwa, ponieważ wyczyściłem wszystkie rachunki i teraz jestem wolną kobietą Wszystko za sprawą firmy pożyczkowej Stella Rene. Paweł

ciekawe ile pisiorów złapkuje w dół ten komentarz xD

Wystarczy jeden ...podpisuje sie PiSowiec. Kasuje historie i znów daje łapke w dół.

Kutno - bastion PISu

my rodacy potrafimy sie tylko obrazac , a szkoda - nigdy do niczego nie dojdziemy

Zapewne rozdającym emerytkom dobrze zapłacono za to,ale dziwię się ,że ludzie to biorą . Wystarczy interesować się trochę co się dzieje w Kraju i wiedzielibyście ,że nie ma sensu brać tego do ręki , bo nic mądrego tam nie napisano. Ludzie nie dajcie aby manipulowano Wami.

Ja myślę, że one niestety wierzą w te bzdury.

Już PiSowska bolszewia wyje na forach... Wytrzeć sobie mordy sędziami, lekarzami, nauczycielami, naukowcami. Jak samemu jest się dnem bez dna to retoryka Lenina jak najbardziej pasuje.... Prawda? Nie pierwszy to przypadek w historii Europy gdzie atak lumpenproletariatu na elity staje się faktem! Sprzedawczyki...wiecie co Kościuszko robił z tymi którzy niszczyli Konstytucję 3 Maja... Zegar już zaczął tykac... Tyk... Tyk... Tyk...

Czytając twoją wypowiedź mam wrażenie, że sam jesteś dnem.

Elity? Ty jesteś elitą? Ty????????????? I ta pogardą do innych, twoim zdaniem gorszych, do - jak piszesz- lumpenproletariatu, do biedniejszych, gorzej zarabiających, choć często ciężko pracujących. Taki jest wasz stosunek do ludzi- pogarda. Nie jesteś elitą i nie powołuje się na ludzi wykształconych. Jesteś zadufanym bubkiem, który stygmatyzuje każdego kto ma inne poglądy.

PiS wyje ? To platfusy wyją, palą znicze pod sądem, jeżdżą do Brukseli na skargi, obrzucają wyzwiskami Polskie Rodziny od patologii bo dostają 500+. Z jednym masz rację - zegar tyka. Dla was. Już prawie z wszystkich wypiepszyliśmy was stanowisk, ale trochę tam was jeszcze zostało. Wkrótce dokończymy dzieła spokojna głowa.

Trzeba z daleka omija te stare, przeterminowane pasztetówy!

W Kutnie nie wygrywa PIS,tylko 500+

A dlaczego wygrywa ? Bo jak opozycja to te emerytki, które mają podobnie jak ty ból duuupy na 500+ to PiS będzie rządziło po wieki, czego im szczerze życzę. A ty kundlu wyj do księżyca żeś goło****c...hahahahaha

Morda w kubeł sprzedawczyku PiSowski.

Goń się brudasie na skargę do Brukseli wypłakać się w rękaw Niemcom kundlu. Sprzedawczyki to wy jesteście platfusy - jakim trzeba być pajacem, aby donosić na własny kraj. Kto w swoje gniazdo sra ten jest nic nie wart. Amen. Jeszcze w wyborach samorządowych dostaniecie tak w duuupska, że po gaciach będzie ciekło na rzadko. Jeszcze trochę wytrzymajcie a wtedy ostatecznie was pogrążymy po wieki.

Napluć ci w mordę PiSowski zdrajco to jak prawic komplement tak więc przyjmij na swej zaprzanskiej modzie tę wydzielinyę z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Leje na ciebie prostaku ciepłymi szczynami prosto w twój pryszczaty pysk. Poszczekaj frustracie jeszcze sobie. Tyle ci już tylko zostało. Naucz się też poprawnie pisać bo błędy rodem z podstawówki.

Z patologią PiSowską jednak się nie rozmawia bo sprowadza każdego przyzwoitego człowieka do poziomu własnego rynsztoka i tam pokonuje go doświadczeniem. Takie tępe szumowiny jak ty zrobiły z Polski chlew i czuję się w nim doskonale, do czasu. Bez odbioru PiSowska padlino przez przypadek nazywana ludzką.

Stary zgredzie idź i uwal się spać, rano wstań, nażryj się, wysraj i pojęcz trochę - to ci już tylko zostało. Na dobranoc splunę ci w ten prostacki ryj i jak powyżej osoba naszczę na łeb. Won śmieciu

PiS PO jedno zło!Żadnych partii.Dzięki nim od 27 czerwca 2018 jeteśmy pod ickowym zaborem.PiS razem z PO przegłosowali w 2 godz.że teraz każdy może splunąc na Polskę, a teraz ławeczki z BETONU (wymowne) bedą stawiać. Tyle wart ich patriotyzm. Ludzie obudźcie się w końcu.Obce państwa nam piszą prawo!!!!!!!! ****://nie linkujemy.polskatimes.pl/fakty/polityka/a/posel-kukiz15-marek-jakubiak-projekt-nowelizacji-ustawy-o-ipn-byl-pisany-w-siedzibie-mossadu,13306643/

ze tez nikt nie pogonil tej starej rur..y, co to za gowna ludziom z mozgu wode robia!!!!!! PRECZ Z PLATFUSIARNIA I kodziarzami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tam marudzisz PiSowski zdradziecki ryju..

I taka menda podpisuje się ,,Konstytucja,,. Trawestując słowa największego Polaka XXw:,,Tobie kury szczać prowadzać, a nie komentować na forum,,

Ty śmiecu nacjonalistyczny lepiej trzymaj zdradziecka mordę na kludke. I wara ci od Piłsudskiego bo on takich jak ty wsiokow wdeptywal w ziemię.

,,kłudke" czy kłÓdke ? Nawet pisać was nie nauczyli? I takie ,,coś" ma się za obrońcę demokracji jak nie potrafi pisać poprawnie po polsku ? Co za wstyd i żenada hehe

No właśnie dlatego sam nie wie czego broni i przed kim. To po prostu idiota, który podpisuje się LewAK. Wie, że ludzie ich przejrzeli dlatego już się z niczym nie kryje, tylko pluje jadem. 1111, popatrz ile tu się ludzi wypowiada pozytywnie, ile jest podniesionych łapek przy tych postach. Dziwisz się, że szalona horda wpada w złość? Najśmieszniejsze jest to, że im się wydaje, że są lepsi, bo po drugiej stronie jest plebs. A tu takie błędy ortograficzne:-)))))))))

Znam osobiście kilku zwolenników KODu, uwierzcie mi to są naprawdę niezbyt mądrzy ludzie bez wykształcenia. Jednak łączy ich nienawiść do kościoła katolickiego oraz to, że za poprzednich rządów mieli różne przywileje np. wysokie ubeckie emerytury.

Ja za plebs się nie uważam, zresztą co to jest ten plebs ? W 18 wieku rozumiem, ale teraz ? To mentalne średniowiecze. Nie dziwi mnie to ujadanie na forum, bo od koryta są odciągane całe rodziny a szykuje się, że w wyborach samorządowych PiS zrobi takie czystki, że aż robią ze strachu pod siebie. Emerytki bronią nie demokracji, ale posadek w urzędach dla dzieci, wnuków, córek, synów i innej, wszelkiej maści pociotków.Dzieci pracują w urzędach a emerytka pójdzie, przypali głupa, rozda ulotki bo ma czas.Oni czyli pociotkowie PO są rozsierdzeni, bo wiedzą, że to ich koniec i jest on już bliski. Ja ponad 18 lat już pracuję, moja żona 19. Mamy troje dzieci. Jesteśmy normalną, kochającą się rodziną. Nie piję, nie palę, w życiu do mnie Policja nie przyjechała, ale jestem gorszy bo biorę 500+. Ten fakt kwalifikuje mnie w/g ich logiki do tego, aby mnie nazywać plebsem oraz patologią. Ludzie teraz trochę odżyli, stać ich, aby kupić coś dzieciom, zainwestować w ich przyszłość, polepszyć swój byt, ale nie bo emerytka chce dla siebie. Bo jej się należy i już. Uczono mnie szacunku do starszych osób, ale to co obserwuję dookoła mnie pozbawia mnie wszelkiego szacunku do starszych osób. Za grosz im nie współczuję i nie mam dla nich litości. Nie pomyśli jedna z drugą, że dzieci to nasz skarb. One będą płaciły na nasze emerytury a jak nie będzie dzieci to będzie katastrofa ekonomiczna. Ale co to emerytki obchodzi ? One mają a innych mają w d..... Bronić mnie chcą przed utratą wolności - dobre sobie. Ja i moja rodzina jesteśmy wolni. Jadę gdzie chcę, nikt mi do domu nie wchodzi, nie okrada mnie, uczciwie pracuję na życie. Nikt mnie nie prześladuje itp.A co się dzieje w Sądach, Urzędach każdy widzi. Nawet dzień dobry Ci nie odpowie a jedno ważniejsze od drugiego. Dostanie taka smarkata pracę w urzędzie, kartki przekłada w segregatorach a nosa zadziera tak, że obsmarkała by sufit. To jest żenada. Całym sercem jestem za PiS-em, aby rozgonili to towarzystwo. Trzeba być głupcem, aby bronić tego wszystkiego lub mieć w tym jakiś interes. Pozdrawiam rozsądnych ludzi.

Szczere brawa,gratuluje szczerego,prostego wpisu.DZIĘKI

1111, to co napisałeś powinno być podbijane w górę, żeby znajdowało się na początku tej dyskusji( choć chyba takie działanie tu, na forum jest niemożliwe), bo Twoje słowa są mądre i ważne. Popieram. Nic dodać, nic ująć, a przy tym przedstawione z klasą, kulturalnie, bez inwektyw, jak niektóre wypowiedzi przeciwników polityki obecnego rządu .

To że okradasz innych bandyckim programem 500 plus już Ci nie przeszkadza, sprzedawczyku. To, że ta PiSowska banda zadluza Polskę na ten zlodziejski program w niemieckich bankach też jest ok. Jak sobie narobiles dzieci to sam na nie zapiera.j a nie wyciagasz łaska po pieniądze innych ludzi! Jesteś typowa PiSowska bolszewia.

Ale chamstwo!

Szanowny Panie ! Postanowiłem Panu odpisać, choć z zasady nie lubię wchodzić w takie polemiki. Znam swoją rodzinę do pradziadków. Nigdy moi pradziadkowie, dziadkowie oraz rodzice a teraz ja nikomu nic nie ukradliśmy. Zapewniam. Wiele razy sam pomagałem innym - zupełnie bezinteresownie. Proszę mi powiedzieć - kogo ja sprzedałem ? Nigdy nikogo nie pomówiłem, nie oskarżyłem, nie podałem do Sądu. Nawet nie wiem, jak wygląda od środka nasz Komisariat Policji choć już żyję trochę na tym świecie. Pańskie słowa o tym, że narobiłem sobie dzieci są bardzo przykre. Owszem - mam dzieci. Kocham je nad życie oraz moją żonę. Są dla mnie całym światem. Szanowny Panie - sam dorobiłem się mieszkania, samochodu oraz wszystkiego co mam w domu wspólnie z żoną. Nikt mi nic nie dał. Nie mam długów, nie mam kredytów a konto w Banku służy mi tylko do tego, aby odbierać wypłatę i robić przelewy za rachunki itp. sprawy. Wspólnie z żoną pracujemy na nasze dzieci oraz na nas samych. Nikt mi nic nie daje oraz ja nikogo nie okradam. Sam na wszystko pracuję oraz moja żona. Nigdzie nie napisałem, że chcę Pańskie oraz kogoś innego pieniądze na swoje dzieci. Nikt mi nigdy na nie nic nie dał a wprost przeciwnie - to inni wyciągają łapska po moje pieniądze. To dopiero obecny Rząd dał mi możliwość, abym dostał na dzieci pieniądze, które inwestuję tylko w nie. Córka uwielbia konie więc jeździmy z nią do stadniny, aby mogła pojeździć na koniu. Druga pobiera lekcje malarstwa a syn studiuje Medycynę - bardzo kosztowne studia. Do mnie ma Pan pretensje ? Pytam o co ? Mam troje wspaniałych dzieci, które dzięki wsparciu obecnego Rządu rozwijają swoje pasje oraz się uczą i wychowuję je na dobrych obywateli. Nie mają i nigdy nie mieli problemów z prawem. Psu z drogi się usuną. Córka za kieszonkowe kupiła ostatnio karmę dla psów dla schroniska dla zwierząt. Pytam raz jeszcze - kogo my, jako rodzina sprzedaliśmy ? Co to znaczy, że jestem jakaś ,,bolszewia" - nie rozumiem tego pojęcia. Proszę mi wierzyć, że bez tych 500+ doskonale sobie radzę choć dzieci nie miały by pewnie tego co mają teraz. Tego Pan moim dzieciom zazdrości ? Proszę dać do siebie kontakt to chętnie i Pana zabiorę do stadniny, na lekcje malarstwa a syn, który studiuje medycynę - Stomatologia wykona dla Pana darmowe leczenie. Służę pomocą jak bliźniemu. Czy taki człowiek jak ja, moja małżonka oraz moje dzieci jesteśmy dla Pana sprzedawczykami oraz ,,bolszewią"? Czy ja do Pana przyszedłem choć raz z wyciągniętą dłonią i poprosiłem o pieniądze ? Proszę się nad sobą zastanowić bo przykro się to czyta. Mimo wszystko życzę zdrowia i ponawiam prośbę o podanie kontaktu do siebie - publicznie deklaruję, że Panu pomogę, jeśli faktycznie jest Pan w trudnej sytuacji życiowej. Pozdrawiam

Po pierwsze jesli kogoś Pan poprawiasz to sam nie rób błędów... Miałyby pisze się razem. Po drugie. Nie sil się Pan na kurtuazje i przyzwoitośc bo w poprzednich wpisach wykazujesz się zwykłym chamstwem. Tak dla Pana wiadomości nie jestem do końca przeciwnikiem programu 500 plus dlatego że poglądy lewicowe są mi bardzo bliskie. Chodzi mi o tych, którzy nie pracują, rozmnażają się i dzięki tym pieniądzą żerują na społeczeństwie. To zwykle pasożyty. Rodziny gratuluję bo zawsze szanowalem tych, którzy inwestują w przyszłość własnych dzieci. Wie Pan na czym polega Pana problem...nie rozumie Pan do końca polityki PiSowskiej swołoczy...a jest ona ukierunkowana na zamordyzm czyli autorytaryzm. Tu kłania się makiawellizm który nygus z Żoliborza doskonale wprowadza w życie. W latach 30 ubiegłego wieku spoleczenstwo niemieckie też miało podobne klapki na oczach. PiSowskiej bandzie nie chodzi o ludzi i pokazali to łgajac i poniewierajac osobami niepełnosprawnymi w Sejmie. Tak dla jasności PO dla mnie to taka sama banda złodziei z tą różnicą że nie lamali Konstytucji.

Ponownie gratuluje i dziekuje za wymowny cudowny wpis .Pozdrawiam

Star człowieku wszystko bylo kolonie mikołajki its kto ale rodzice pracowali na to z rodzin w Polsce już niema bo opłaca się łajdactwo urzędy stanu cywilnego nawet chcą zamykać patologia wszystko chce a ci którzy buduja domy szkoły its i to zarabiają mniej niż patrole świadczeń mają dawna Polska była dobra dla rodzinn a dziś łajdactwo cwaniactwo i tylko Hitlera brak to by się okazało ile dzieci jest a ile benkartow

A ty to chodziłeś do jakiejś szkoły? Jeśli tak to chyba krótko. Ale najważniejsze, że nie jesteś bękartem( albo benkartem wg twojej pisowni). Rozumiem, że ten słowotok świadczy o tym, że jesteś przeciwnikiem 500+

Błędy wynikają dopiero po wysłaniu treści ale faktycznie mam szczęście bękartem nie jestem i szanuje rodziców bo do zapłodnienia trzeba dwojga a patrolom i bękartów mówię nie

Człowieku kompleksy się leczy - psychiatra się kłania. Po psychiatrze udaj się do szkoły wieczorowej i popracuj nad pisownią. Tego bełkotu nie da się czytać. To wstyd, aby nie umieć poprawnie się wysłowić w ojczystym języku. Takiś pewny o tych bękartów ? Przeanalizuj swoje drzewo genealogiczne - pewnie mocno byś się zdziwił, ilu tych bękartów w rodzince było. A winą bękartów, że nimi są to kogo obarczasz ? Dziecko winne, że jest bękartem ? Chyba rodziców wina, bo dziecko na świat się nie prosi. Poza tym jaką trzeba być kanalią, skończonym bydlakiem i patologicznym ścierwem, aby na dziecko pisać ,,bękart".?! Teraz zakało społeczeństwa dalej wylewaj swoje żale w internecie - to jedyne co ci pozostało, bo pewnie większość ludzi w tym i twoja rodzina ma takiego ,,porządnego" głęboko w d...e. Że też takie coś pomyśleć żyje w Kutnie... Nie dziwie się, że ludzie stąd uciekają. Ale czy do takiego chama coś dotrze? Wątpię...

Szary człowiek-popieram. Może gdyby te panie znały Twoje argumenty to nie ośmieszałyby się tą akcją. Ale pewnie nie- takich ludzi nic i nikt nie przekona.

Budowlaniec liberał ze zdrowym rozsądkiem hahahahahahahahahahahahihihihihihihihihi

Też jestem bardzo ciekaw ile w Kutnie znalazłoby się osób które wyszły z sądu z poczuciem sprawiedliwości i zostali mile i profesjonalnie potraktowani. Oczywiście dotyczy to i oskarżonych i poszkodowanych.

Podaj jeden przepis ty PiSowski nieudaczników który reformuje sądy.

Wszystkie. Azeby je rzeczywiscie zreformowac trzeba odsunac kliki komunistyczne.

Odpowiedź godna PiSowskiego prostaka po podstawówce.

A ty niby taki wysublimowany?

Wystarczy że wywalą większość tego zblazowanego towarzycha na zbity pysk ty barani lewacki zakuty łbie.

Na takich śmieci jak ty potrzebny jest Piłsudski. Bat na wsiunski ryj i czworaki.

Tak się zastanawiam którą z wolności stracili członkowie tej głupawej organizacji. Mogą spokojnie wyjść na ulicę , zjechać rządzących jak i gdzie się da , naubliżać i wyzwać od najgorszych personalnie. Niech mi ktoś da przykład w którym kraju europejskim jest to możliwe. Co do sądów to się niektórym ludziom bardzo dziwię bo raczej większość z nas nie ma miłych wspomnień z tą instytucją nawet jeśli się było poszkodowanym. Panowała tam i panuje arogancja , bezczelność , pycha i brak szacunku do człowieka poza własną kastą. O braku sprawiedliwości nie wspomnę. Bronić tej zgrai grubo opłacanej z budżetu dla której szary człowiek to jak pył na wietrze nie zamierzam i innym nie polecam.

Dokladnie. Tam jest tak milo(poczawszy od ochroniarza przy wejsciu) ze az drapie.

Śmieszne , podłe to i fałszywe. Jak ktoś się wypowiadał pozytywnie o PIS to jest arogancki , agresywny , ciemny i cham a jak negatywnie to jest światły , kulturalny , miły a nawet uśmiechnięty. To jest mowa nienawiści i świadczy o tych którzy tę akcję przeprowadzali że są debilami. Dla mnie to proszkopska V-kolumna z rodowodami Volksdojczów.

Pisowiec to prostak bez perspektyw i żadna bandycka ustawa tego nie zmieni.

Obudzić to się powinni najemnicy z kodu sprzedają się za pieniądze a ktoś kto się sprzedaje wiadomo ....

Zaprzancu sprzedałeś wolność i honor za 500 zł więc nie szczekaj mi tu.

To chyba ty jestes czyims niewolnikiem(moze banku) bo ja jestem wolnym czlowiekiem,zyje w wolnym kraju i nie biore 500 plus.

Rządzi PiSowska bolszewia więc o jakiej wolności mówisz...

Normalnej,codziennej i chwale każdy dzień.

Słaba to władza co boi się kobiet z napisami .

Proszę nie obrażać kobiet.

Na pewno ze zmarszczkami. "Kobiet" nie brzmi w tym przypadku dosyć niejednoznacznie.

Ludziom przez 500+ rozum odebrało. Tanio skórę sprzedajecie. Jak panienki pod lasem.

Niczego nie sprzedaje ,z rozumem u mnie ok.gdzie stoja panienki nie wiem, jestem wolnym szczesliwym czlowiekiem,zyje w wolnym kraju i nie biare 500 plus.

Brawo strzał w dziesiątkę !do roboty nieroby tanie dziunie do burdelu

Masz rację- tanio. Po 500 zł nie schyliliby się cwaniacy dorabiający się milionów na niepłaceniu VAT-u, oszuści przejmujący cudze kamienice i dranie nazywani czyścicielami kamienic. To nie są pieniądze godne uwagi nadzwyczajnej kasty czy nieszczęśliwych emerytowanych SBeków. Co można zrobić z takimi drobnymi? ,,Postępowa,, część społeczeństwa podejrzewa, że beneficjenci wydają je na alkohol. Każdy sądzi według swojej miary. Ja opłacam z nich korepetycje moich dzieci i zajęcia sportowe. Moje dzieci nie mają problemów z nauką, ale chcę, żeby były dobrze przygotowane do egzaminów, żeby znały języki obce. Znam rodzinę z trójką dzieci, które zaczęły uczestniczyć w wycieczkach szkolnych dopiero dzięki programowi 500 plus. Taki system wspomagania rodzin istnieje w całej Europie. Dlaczego przeciwnicy programu 500 plus nie wstydzą się, że przez całe lata część przeciętnych rodzin była wykluczona z udziału w kulturze, nie miała możliwości odpocząć w atrakcyjnym turystycznie miejscu? Dlaczego ich dzieci nie mogły jechać na wycieczkę do Gdańska czy Krakowa? Dlaczego korepetycje z matematyki ( zobaczcie statystyki maturalne i wyniki z tego przedmiotu od momentu, gdy stała się obowiązkowa na maturze wtedy zrozumiecie dlaczego piszę o korepetycjach z matematyki) okupione były wyrzeczeniami całej rodziny? Dlaczego to was nie oburzało? Na Zachodzie wstępy do muzeów dla dzieci i młodzieży są za darmo, zobaczcie ile kosztuje zwiedzanie zamku w Malborku albo kopalni soli w Wieliczce. To są dobra kultury, po które każdy ma prawo sięgnąć. To, że do tej pory dla wielu były nieosiągalne było prawdziwą patologią. Ale pragnących, żeby było tak jak było to nie oburzało.

Dlatego że ich rodzicom nie chciało się pracować?

Ależ pracowali, ale nie zarabiali tyle co Ty. I choć wyda Ci się to nieprawdopodobne, można ciężko pracować i niewiele zarabiać. Te dzieci też mają prawo zobaczyć Gdańsk, Kraków i Wieliczkę. W całej Europie wspiera się rodzinę.

Maja prawo jak ich rodzice na to zarobią.

Maja prawo tylko dlatego ze sa dziecmi(to po pierwsze),rodzice zarobia na nie(dzieci)jesli panstwo poprzez swoja polityke stworzy warunki do zarabiania pieniedzy,a po trzecie kiedys te dzieci,dzisiaj wychowywane i dofinansowywane przez panstwo beda pracowaly i odprowadzaly skladki na twoja emeryture,lub twoich dzieci,wiec wiecej szacunku prosze,wszyscy jestesmy ,od siebie zalezni i sobie potrzebni,wszak tworzymy wspolnote ktora zwie sie Polska.

Na szczęście mądrzy ludzie już zamknęli Twoją wypowiedź. Odpowiem Ci tylko, że stygmatyzuje szkole dzieci z uboższych rodzin. udział w wycieczce, w wakacyjnym wyjeździe to nie przywilej, to czynniki rozwoju. To dobrze, że nasze państwo w końcu to zauważyło. ,,Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie.,, Pomagając dzieciom, rodzinom państwo dba o własną przyszłość

Kto? Cha cha cha...dla takich jak ty ziemia nadal jest płaska. To jest wasza mądrość. Nie rozsmieszaj mnie. Badania pokazały że na PiS głosuje 73% ludzi mających wyksztalcenie podstawowe.

Czyje te badania? ja mam srednie wyksztalcenie,popieram PIS.

Ja mam wyższe uzyskane w czasach, gdy nie było ono tak powszechne jak dziś. Twierdzisz, że 73 procent z podstawowym wykształceniem głosuję na PiS? To mało prawdopodobne, bo dziś trudno spotkać człowieka korzystającego z prawa wyborczego z podstawowym wykształceniem. Chyba że ktoś ze starszego pokolenia- oni kierują się mądrością życiową i płynącym z niej doświadczeniem. Widzisz, kierujesz się stereotypami albo źle odczytujesz dane statystyczne. PiS to już nie jest partia obciachu- głosują na nią ludzie z wykształceniem wyższym, średnim, zawodowym i podstawowym. Mądrzy, rozsądni, z perspektywami. I bardzo dobrze!

BRAWO,BRAWO,BRAWO! SZACUNEK.

Bardzo pięknie napisane. Do tego dodam, że najwięcej w sprawie 500+ mają do powiedzenia emeryci i renciści. Ciągle słyszę jak im to nikt nie pomagał i ile dzieci nie mieli. Zapomnieli tylko, że na wizyty do specjalistów nie czekali z dziećmi kilka lat na NFZ. Zapomnieli, że kolonie, pół kolonie, obozy, wycieczki itp były za free. Obiady w szkole za grosze. Darmowe podręczniki, bezzwrotne pożyczki z zakładów pracy. Zapomnieli, że większość z tych emerytów ma mieszkania bo dostali je ZA DARMO z zakładu pracy. Teraz nagonka na rodziny z dziećmi i nienawistne spojrzenia, że dostają z opieki 500+. Patologia to dostaje ? Ja w swoim mieście nie widzę patologii pobierającej świadczenia w pieniądzach. Ludzi stać teraz puścić dzieci na wakacje nad morze, kupno dobrych butów itp. Mam nadzieję, że przejdzie projekt, aby podwyższyć świadczenie do 1000+ a wszystkich, którym żal d.... ściska niech szlag trafi. Cholerne stare zgredy - dziecko przed blokiem przeszkadza bo hałasuje, na zieloną szkołę nie puścisz dziecka bo koszt to kilkaset złotych a do tego coś dziecku kupić, ubrać i dać kieszonkowe to już się robi zawrotna kwota. Matka tyra za 1600 zł a ojciec za 2 tyś. Opłać człowieku wszystko i nie zostaje prawie nic. Do tego trójka dzieci. Czego wy tym ludziom zazdrościcie ? Że w końcu stać ich na coś ? PiS jest zły ? Może i nie jest idealny, ale ideałów nie ma. To pierwszy rząd, który tak dba o polskie rodziny. Platforma co zrobiła przez 8 lat ? Ulotki będą rozdawać...... To Platforma podwyższyła VAT na dziecięce ubranka, kosmetyki dla niemowląt, pieluchy itp. To było dbanie o rodziny ? Po 1000-kroć wolę PiS niż PO.

Ja tez mam juz troche lat i prosze mi wierzyc absolutnie nie zazdroszcze tych pieniedzy,ktore trafiaja do polskich rodzin. Chocby za to popieram ten rzad,i w kazdych nadchodzacych wyborach bede ich popierac.

Żywność zdrozala o 100%... Nie ma żadnej ściagalnosci VAT a pieniądze na złodziejami program 500 plus pochodzą z kredytów zaciaganych w niemieckich bankach ty ciemno to PiSowska.

Jakie wiadomosci,takie pojecie.

Żywność zdrożała ? Chyba ośmiorniczki emoji Schab w sklepie 8,99,chleb 1,99,kurczak 6,99 - gdzie te podwyżki ? Non stop w sklepach przeceny,promocje,wyprzedaże. Co tak drastycznie podrożało aż o 100% ?!

Bardzo Ci współczuję, że w ten sposób postrzegasz rzeczywistość. Nie znasz mnie, a nazywasz ciemnotą pisowską. Rozumiem, że kierują Tobą bardzo silne emocje. Wiesz, czasem jest dobrze, pomyśleć, że są sprawy ważniejsze niż dyskusja na tematy polityczne. A żywność nie zdrożała o 100 procent, podobnie mylisz się w sprawie nieskuteczności ściągania VAT-u. Przyznaję, że nie wiem nic o pożyczkach zaciąganych w niemieckich bankach na 500 plus, ale jeśli są to informacje tak sprawdzone jak poprzednie...

Wszystko pięknie cudownie tylko twardy tępy elektora PiS nie rozumiem jednego.niemam NIC ZA DARMO, program 500+ jest fundowany przez państwo a jak ktoś ma pojęcie o ekonomii to wie że państwo niemam swoich pieniędzy ani grosza!to wszystko jest z naszych podatków, jedynym dobrym rozwiązaniem jest podatek klinowy!!!prosty jak drut pracujesz masz dzieci to z pensji jest ci zabierane mnie podatku do tego są odpisy .kto widzi swój pasek to widzi jaka jest duża różnica od kwoty brutto a do ręki czyli netto.koniec ładowaniem kasy w patologię pracujesz to masz,a nie jak Teraz pracujesz i patrzysz jak wszystko gwałtownie idzie w górę a nie Roby mają lepiej niż ty bo im się kuźwa wszytko należy.dla mnie PiS i PO to jest to samo co POPIS .

Skoro nieroby mają tak dobrze to zostań nierobem dziadu. Powiem ci jedno - nie długo ,,nieroby" dostaną jeszcze więcej. Wtedy dopiero cię skręci z zazdrości cebulaku hahahahaha.Ekonomii mi tu nie poruszaj, bo nawet pisać nie umiesz a ekonomii chcesz uczyć ? Żenada pajacu.

Morda w kubeł PiSowski zaprzancu... Kolejne wybory i do paki. Złodzieje.

Złodzieje ? No patrz a mnie nikt nie chce okraść a mało tego to jeszcze mi daje. A ty jak straciłeś połowę emerytury ubeku pier...ny to i tak mało bo zabrał bym ci wszystko zaprzańcu. Kijek wystrugaj i goń do przytułku obesrańcu. Tylko szybciutko, bo i to wam zabierzemy.

Jak konstytutki?

Ile na tym portalu pisowców

A co myslales?

Dużo ty szkopski sługusie.

"uuuuu", wracaj do swojej V kolumny, volksdojczu.

Zna ktoś "zdradzieckie mordy"? Wątpię.

Oczywiscie ,ze tak,pelno ich w kolo,wystarczy sie przyjzec tym poskrecanym z nienawisci twarzom.

Widać, że konstytutki wiele już mają za sobą.

Dużo zaliczyły, ale na ulicę pod latarnię ciągnie mimo sędziwego wieku, a może ktoś się nie pozna, po dwóch piwach!

Nieważne już czy to PO czy PIS, czy tam SLD, czy Nowoczesna. Jeden pies. Najgorsze co można wybrać w wyborach to Burzyński! Ludzie nie głosujcie na niego, miejcie rozum!

BURZYŃSKI NA EMERYTURE!!!

Się młodzież z Nowociasnej bawi na wakacjach, ale żeby, aż w mieście róż?

Widziałeś róże ostatnio?

Niech weźmie ze sobą na emeryture wdowiaka i boczkajusa!

Brawo! Za inicjatywę, za to, że wam się chce, za to, że ktoś próbuje dotrzeć do szarych, otumanionych mas. Zachęccie młodych do akcji i do przodu. KONSTYTUCJA! PRAWO! PRAWA CZŁOWIEKA! Pilnujmy tego co nam zostało i rozliczajmy rząd, bo mamy do tego prawo.

Jakiego prawa ci brakuje idiotko,?

Prawa człowieka? Może takie jak za PO, gdy milicja strzelała do górników?

Czemu dyktaturę PISu, porwnujecie z PO? Jak ktoś widzi, że Pis łamie prawo to nie znaczy, że nie widzial tego za innych rządów.

Jakos was nie bylo widac za innych rzadow?

masa baardzo otumaniona! A kiedy to PO i milicja istniały razem?? Nie mówiąc już o strzelaniu do górników. Nieuctwo i ciemna masa

Dlatego próbujemy was oświecić, prostaki z pisu

Milicji nie ma.id 30 lat . Z pisowskim pozdrowieniem

Ale nadal są milicjanci... emoji

Przewaznie juz na emeryturach,slusznie okrojonych zreszta.

widzę, że w kutnowskich strukturach "partii matki" pełna mobilizacja...ale popracujcie jeszcze nad hasłami bo UB i UB... wiem, że miło wspominacie kariery zawodowe... ale słabo to działa na bezstronnego obywatela... Każdy wie, że we własnej partii i elektoracie co drugi to post PZPR-owska sierota...no a teraz dalej do minusowania, za towarzyszy!!!!...uraaaa!!!

Zdelegalizować PiS, PO, PSL i nowoczesną!

Niech żyje pzpr

Kolego delegalizuj sobie wszystko co chcesz , ale platformę zostaw w spokoju tam są nasi ludzie.

Korekta dużą część czerwonych w przewodniej partii panstwa

Ja już się gubię w tym wszystkim, jednego dnia mam wrażenie, że PO i Nowoczesna to jest to co potrzebuję, a za kilka dni, że jednak PIS. Pewien jestem jednego, nie wolno nam głosować na Burzyńskiego!!! Za aferę mieszkaniową, za żonę z banku, za miliony umorzone PINIemu i tysiące innych rzeczy.

Niczego dobrego nie widzisz,naprawde?

Gorze, krzywdzą nas i pomawiają.

To prawda, Burzyński czerwona kartka!

A ja mam PIS w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę razem z brzydkim kaczątkiem

Naprawde nikt z tego powodu nie placze,uwierz.

Ja Ciebie wzajemnie.

Przyjechali na rowerach, bo paliwo jest drogie, a UBeków emerytury małe.

W różowych spodniach?

jak to mówił emerytowany milicjant wspierający KOD że za 2 tyś nie da się wyżyć. . 

hahaha niech chodzą konstytucja da im utrzymanie hahahaha. Największe afery Newsweek podał PO-Psl a oni w obronie konstytucji jakie to puste szok

wymień te afery, proszę... i co tylko ośmiorniczki w gardle stoją??? a kilogramy owoców morza zamawianych przez marszałka Kuchcińskiego to kantyny sejmowej to ok???

Byles zaproszony?Skad ta wiedza.Lista afer jest bardzo dluga,zreszta kazdy ja juz zna,na czele z Amber Gold i Ofe(wiecej poszujaj w internecie)

Hazardowa, informatyczna.

hmm a cos nie spod budki z piwem????

Nie, lepiej w kagancu biegać bez żadnych praw. Korea polnocna.

A tobie ktos kaganiec zalozyl?mnie nie.

Nawet nie będę czytał tych komentarzy ale dodam od siebie- ludzie proszę nie kłóćcie się czy pis czy po jest "tymi złymi" łączy ich to, że mają w **** szarego obywatela a obchodzi ich tylko własne konto bankowe. Mógłbym się rozpisywać ale uwierzcie, że ludzie którzy żyją z polityki pękają ze śmiechu gdy widzą jak i poplecznicy i przeciwnicy skaczą sobie do gardeł emoji

Zużyte bardzo te konstytutki.

Ależ miłość chrześcijańska, aż bije - do Rydzykburga marsz

Boże co dzieje się w tym Kutnie . Beneficjenci 500 plus i emeryci mamieni wyższą emeryturką tak ujadają , czy w tym mieście nie ma już ludzi o zdrowym rozsądku .

kinia, nie ma, same bezmózgi wierzące w bzdury i bajeczki, nie rozumieją, że nie chodzi o PO, oni już byli i nie wrócą więcej, chodzi o wolność, którą PIS zabiera...

Mnie nikt wolnosci nie zabiera,a ty moze cos przeskrobales lolo,skoro masz ograniczenie wolnosci?

Którą z wolności ty baranie straciłeś? Jesteś taki głupi czy głupa udajesz?

Są, ale nie kwiczą ponieważ nikt ich nie odrywa od koryta, widzą pozytywne zmiany.

jak.rozkradali kraj przez 8 lat PO-Psl to było dobrze nie chodziki i nie ubolewali wszystko było wtedy piękne lacznie z podwyższeniem wieku emerytalnego i skok na OF.E. wstyd i żenada

ludziom sie pracowac nie chce, ot co, aby tylko lezeli i 500+, 1000+,mieszkanie+, leki+, emerytura za 10 lat pracy na 1800 zł, wsio darmo, poczytuał emerycie, skąd Twoja emerytura, bo nie ze złotego garnuszka na końcu tęczy, a z pracy

a teraz nie ma skoku na OFE? poczytaj, potem się wypowiadaj

Nie ,teraz nie ma.

Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy! Te pieniądze się nam należały - premier z PIS ! to jest afera

Szanowny panie muszę pana zasmucić. Politycy pisu nie pracują charytatywnie i nie będą sobie odmawiać premii emoji

Do roboty nygusy a nie lazic po ulicach i demonstrowac swa glupote

Brawo, niech rządzą nami niedouczeni magistrowie, tchórze przesypiający stan wojenny, karły liczące korzyści koryta, Kłopotki, technik ogrodnik i jak dawniej "nie matura, lecz chęć szczera...". Już to przerabialiśmy. Nie boimy się.

PiS , PiS , PiS i jeszcze raz PiS a nie popłuczyny NKWD U B SB , WSI , IW i innych zdradzieckich organizacji przyniesionych na bagnetach Armi Czerwonej wespół z armią Ludowego Wojska poskiego.Zobaczcie jak płaczą dzieci komuny - jak widzimy to są sieroty matuszki komuny.Apeluję do Zjedoczoej Prawicy ; Róbmy swoje; niech czerwone psy zczekają a my róbmy woje.

taaa, Piotrowicz na prezydenta, on nie jest popłuczyną NKWD, UB, SB, WSI, to prawy człowiek z PISU, nasz projektant prawa obecnego!

Zgadza sie zreformowany pan prokurator ,a nie betonawe Po.

PIS PIS PIS JESZCZE RAZ PIS TVP OD KOŁYSKI AZ PO GRÓB

Henryk Świątkowski wujek Prezesa minister sprawiedliwości przez cały okres od 2 V 1945 do 21 IV 1956. Brał odpowiedzialność nie tylko za proces Pileckiego, ale w ogóle za wszystkie zbrodnie sądowe, jakie miały miejsce w tym okresie. To tak w ramach prawdy historycznej...

Widzę, że małym człowiekiem jesteś skoro powtarzasz kłamstwa wymyślone przez człowieka z komunistycznej bezpieki. Cóż, ale czego się można spodziewać po człowieku który stosuje Ubeckie metody.

A Twój wujek czym się zajmował?

Wjeżdżał do Polski na sowieckim czołgu.

Do Kutna soviet wjechał na amerykańskim czołgu.

właśnie się obudziłam.nie chcę Polski zdrajców ,którzy w Brukseli i w Niemczech się uskarżają się na Polskę.konstytucja i prawrządność to hasła którymi nas karmi opozycja a tak naprawdę to chodzi o interesy cwaniaków, SB złodziei.zabrano im miliony z kieszeni i władzę.do tej pory czułam się jak chłop pańszczyżniany który ma pracować aż do śmierci ,bez praw.a ta ich demokracja to tylko puste słowa. a sądy to jedno wielkie bagno wypełniona dawnymi słgusami dawnego systemu i zdrajcami.nie chcę takiej Polski.

Teraz nie czujesz się jak chłop bo pewnie 500+ co miesiąc, gromadka dzieci i wszystko fajnie kolorowo...

Ales ty prostak.

Nigdy nie zagłosuje na opozycję nic nie robili przez 8lat a teraz nagle chcą znów sprawować władzę o nie...

W życiu nie oddam głosu na PiS i narodowców - historia pokazała czym kończy się zabawa w nacjonalizm - utopieniem we krwi własnego narodu. Nie, dziękuję.

No ty bys pewnie chetnie utopil swoj narod,ze swoimi pogladami.

Prosze nie łączyć Narodowców z PISEM bo to dwie różne rzeczy. PIS to neokomuna. PIS PO jedno zło.Wszystkie partie WON

Lenin Ci tą prawdę zdradził.

Gardzę nacjonalizmem ale jeszcze bardziej gardzę działaniu na szkodę państwa

Te osoby powinny przygotować transparent z hasłem,,Żeby było tak jak było.,,

Filo, z tego hasła korzysta już PiS.

Bum, Bum, Bauman?

To nie jest hasło PiS-u. To hasło walczącej o utrzymanie synekur opozycji.

Komuchy podnoszą łby. Wagony bydlęce i na sybir nimi. A w pierwszym wagonie tusk z całą bandą.

Niema to jak dawka o 19.30 propagandy zero myślenia tylko wykonywanie przekazu dnia towrzysza Prezesa

W TfuVałeNie dawkujesz od świtu.

Brawo Panie za odwagę i zaangażowanie w ważnej sprawie.

Zwykłe konstytutki, nie ma za co dziękować.

Raczej za głupotę.

Świetna akcja ,poproszę o jakieś dane ,żeby można się było przyłączyć. Pozdrawiam i życzę sukcesów. Kutnowiacy ruszcie się, bo za chwilę nie będzie czego zbierać.

Nawet palcem nie kiwne.

juz PO i PSL zadbali wyprowadzili miliardy z.pl wyłudzenia VAT i afery już nie ma co sprzedać

PiS już wodę sprzedało jeszcze lasy kombinują do zydka

Niech się jeszcze ludzie obudzą i nie głosują na Burzyńskiego bo to gorsze niż POPIS razem wzięty.

Uważaj człowieku bo jego następca będzie święty

Jestem ciekaw jak twardy elektorat PiS zareaguje na to że zamiast 500+ będą bony...i to że wszystko idzie w górę paliwo gaz prąd i życie.

Bedziesz musial umierac.

Paliwo idzie w górę? DOWCIP DNIA. Albo tekst przekopiowany z czasów nieżądu Tfuska.

Pamiętam jak za czasów rządów p. Tuska ON kosztował ponad 6 zł a LPG ponad 3 zł.

A ja pamiętam ile nachapaly się rodziny PiS mieszkania odszkodowania kredyty potrzeby za friko z pieniędzy podatników bez względu na wiek a tu ustawy zapier...tylko poto żeby po latach pracy stanąć na komisji ZUS która Wacha się czy dać ci świadczenie czy nie wdowy i wdowcy nic nie dostają jak współmałżonek lat nie wypracuje bo za młodo zmarł a tu **** się wspiera

Tyle że chyba nie pamiętasz ceny baryłki ropy na rynku światowym. Krótkowzroczny jesteś i tyle.

Twardy elektorat PiS zareaguje tak jak zdecyduje partia. Proste.

Dokladnie,w jednosci sila.

STARUCHY NIGDY NIE ZAZNAŁY PRACY TO WYCHODZĄ NA ULICĘ I PRÓBUJĄ COŚ OSIĄGNĄĆ HATFU NA WAS BABSTWA

Dziwne, jak często ostry język idzie w parze z tępym, prymitywnym umysłem...

Tokim wlasnie jak twoj.

Ubecja walczy, ale Ziobro zrobi z wami porządek.

Ziobro? To ten co jest zerem?

Niech żyje PIS! Jestem za PIS-em i Jarosławem Kaczyńskim.Popieram Źiobrę i reformę sądów.Tak dobrego i konsekwentnego rządu nie było w Polsce od czasów Zygmunta Starego i jego żony Bony.Potem zaczęło się psuć w Polsce. Teraz mamy szansę w dziejach coś poprawić w naszym kraju.Ale PIS musi wygrać następne wybory.I to jeszcze bardziej niż teraz! Panowie aktywiści z PIS-u dlaczego to wy nie chodzicie po Kutnie i nie przekonujecie? Oj,żebyście nie obudzili się z ręką w nocniku jak to zrobiła PO w poprzednich wyborach...

Nie chodzą bo to tchórze są , boją się suwerena , albo nim gardzą . 

Dla was suwerenem jest konstytucja.

A dla was Rydzyk.

PIS zrobi z wami porządek!

PiS to może mnie w dupę pocałować.

Co ty **** jesteś, lubisz całowanie w dupę, a fuj p e d a ł.

Brawo dla PiS burdel **** nierubstwo iroz Rozdawanie patologia coraz większą ale takimi łatwiej rządzić więc jak przyjdzie im robić na społecznych nierobów i opłacać z własnej kieszeni zobaczymy ich chłonność pokolenie ambitnych aktywnych zawodowo ludzi zaczyna się kończyć powodzenia z takim rządzeniem nadchodzi era bękartów PiS którzy uważają że trzeba im dać wić ludowcy czeka was sporo roboty żeby utrzymać to co wychodowaliscie

Poniższy cytat w 100 % pasuje do totalnej opozycji. Ja bym jeszcze dodał, że są aroganccy. Panowie i panie z Kodu znają dobrze Ubeckie metody i "są agresywni, aroganccy i zupełnie zamknięci na dialog(...) Myślę, że są to osoby wysoce sfrustrowane, o ograniczonej wiedzy społecznej, być może z bardzo skomplikowaną przeszłością, która zaszczepiła negatywny stosunek do wszystkiego"

Stare lapucery, wycierać kurze w domu zamiast smrodzić na Królewskiej!!!!

Jak wam tak źle w Polsce to wynocha. Merkel może was przyjmie. Żenada!!!!!!!!!

Mój Pradziadek przelewał za Polska krew i dziś takie "cos" jak ty nie będzie mi mówić że mam się z tego Kraju wyprowadzić...Rzeczpospolita przetrwała gorsze czasy niż obecne...

Nie ,no gorszych czasow to juz nie bylo,przeciez mamy dyktature kobiet.

Pradziadek przelewał krew,żebyś mógł drugiego człowieka nazywać ,,czymś,,? Mhm, ciekawe.

Przelewał, chyba samogon w moskiewskich brygadach.

Nie dostąpiłbyś zaszczytu wyczyścić Mu butów prostaku...

Mój dziadek po takich na konia wsiadł.

Czyszczenie butow to nic zlego,ale sowieckich kamaszy tak.

Srac sie chce ten pis razem z rydzykiem.****y!

Boże zabierz Rydzyka do siebie jak najszybciej

Stare cioty wyszły na ulice

ALE BYDŁO XDDD TAKIM MOHEROM NAPLUĆ W PYSK I SKOPAĆ

Konstytucja!!!

Fajna lektura,polecam.

W tym wykonaniu to prędzej prostytucja!

Precz z PISlamem!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także