Rejestracja i logowanie

Długie godziny bez prądu. Gdzie wyłączą?

Wydarzenia 13-04-2018 Autor: ez
2
Długie godziny bez prądu. Gdzie wyłączą?

I znów kolejna porcja miejscowości, w których Energa zaplanowała przerwy w dostawie prądu. Mieszkańcy będą musieli zatem uzbroić się w cierpliwość.

Kiedy i gdzie nie będzie prądu? W poniedziałek przerwy w dostawie energii zaplanowano w miejscowości Miłonice (gm. Krośniewice). Tam 16 kwietnia wystąpią zaledwie przez 4 godziny. Planowane wyłączenie o godz. 08:00. We wtorek, 17 kwietnia prądu w Gołębiewie Nowym (gm. Kutno) nie będzie przez większość dnia bowiem dostępu do energii nie będą mieli w godzinach 08:00-17:00. Podobnie będzie 19 kwietnia. Mieszkańcy Gołębiewa Nowego mogą spodziewać się przerw w tych samych godzinach.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

to bezmozgi z kci nie maja o czym pisac, proszono ich o interwencje to olali tematy, bo pewnie po znajomosci albo kaska, sie nie dziw ze napisza ze aby nabrac tlenu trza wziac dech a aby spaliny wydmuchac trza pierdnąć, to ich poziom

I po co straszyć ludzi ? Wyłączenia planowe służą zapobieganiu awari konserwacji linii a poza tym nie błyszczycie inteligencją te informacje znajdują się na stronie ENERGA!!! Nikt was nie powiadamia żebyście ludzi uprzedzali - straszyli.

dodaj komentarz
Czytaj także