Rejestracja i logowanie

Dobra zabawa na święcie okraszona... bijatyką

Wydarzenia 11-09-2017 Autor: adm/KPP Kutno
14

"Impreza bez bójki to nie impreza". Tej dewizy trzymała się grupa osób, która podczas Święta Róży brała udział w bójce. Kutnowska zatrzymała czterech uczestników. Uczestnicy zajścia muszą liczyć się teraz z konsekwencjami swojego zachowania. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do  bójki doszło 9 września ok. 22:50 na ulicy Barlickiego. Policjanci patrolujący pobliski teren natychmiast pojechali na miejsce.

 - Uczestnicy na widok mundurowych rozbiegli się. Mimo to w wyniku pościgu i podjętych działań w celu zaprowadzenia porządku w miejscu publicznym, zatrzymano 4 osoby, które brały udział w bójce. Podejrzewani to mężczyźni w wieku od 17 do 26 lat. Trafili do policyjnego aresztu. Jak się okazało wszyscy zatrzymani byli pod wpływem alkoholu. W trakcie całego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana - informuje st.asp Edyta Machnik.

Na podstawie zebranego materiału śledczy z kutnowskiej komendy przedstawili czterem zatrzymanym zarzut udziału w bójce, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Zapraszamy tych anonimowych do żychlina emoji

Wiecie co jest najlepsze w waszych komentarzach? Anonimowosc haha, każdy wyszczekany, każdy potrafi wyzywać a tak naprawdę gówno wie bo tam nie był. Każdy mądry a tak naprawdę nic nie wie. Byłeś? Siedziales? Słyszałeś? Co ludzie którzy nic nie słyszeli mogą mówić co ktoś powiedział ? Może być tak że to wasz kolega z KUTNA się roz**** bo wyszedł jako pierwszy, więc szansę są nijakie co do chłopaków z zychlina emoji bardziej bym zwątpiła w chłopaków z Kutna bo było około 20 jak nie lepiej osób q zostały tylko 4. Więc gdzie jest reszta? Kasy cwany na swój sposób. Potrafią dojść do chłopaka i sepic 50 zł ? Wstyd i jeszcze raz wstyd! Pozdrowienia dla Kutna, dla tych najodzwazniejszych z najserdeczniejszymi podzrowieniami emoji

Te calodobowe na barlickiego powinni zlikwidowac! Codziennie awantury bijatyki ludzie spać w nocy nie mogą!

Debile I **** barany nie widzieliscie nie wiecie to dlaczego gadacje barany nikt nikogo nie oskarzyl wy **** głąby najpierw zamiast pisać spierdolone farmazony najpierw pimyslcie

Żychlin banda frajerow **** ich.. Pona dla dobrego chłopaka

Malolaci z zychlina to frajerzy. Jeden kozak roz**** czterech gosci

Kutno - Ale ten **** mać czwarty to alwaro albo chcecie na siłę z niego takiego zrobić ale coś nie wyszło

Jeb*c frajerow z zychlina Roz****i sie od razu na wjezdzie na komende..

**** frajerów. piona Żychlin 5!

szurszur to ty rozrabiałeś?

Proszę zlikwidowac nocne sklepy z alkoholem na tej ulicy a problem sam się rozwiąże. Jaką mądrą mamy policję która wie gdzie interwenjować , podjadą , poobserwują i już mają wynik - genialne?

Hahaha dostają więcej niż za narażenie życia

Kropka czohraj bobra

niema zadymy niema zabawy

dodaj komentarz
Czytaj także