Rejestracja i logowanie

Dotkliwie pobili go w Niemczech, teraz walczy o zdrowie. W Kutnie będzie koncert charytatywny

Wydarzenia 09-03-2018 Autor: toza
11
Dotkliwie pobili go w Niemczech, teraz walczy o zdrowie. W Kutnie będzie koncert charytatywny

Jak wielu naszych rodaków, pan Paweł także pracował za naszą zachodnią granicą. Niestety, pewnego dnia został brutalnie pobity. Od tamtego momentu minęło już kilka lat, a mężczyzna nadal walczy o powrót do zdrowia. Leczenie jest niezwykle kosztowne, a rodzina pana Pawła nie jest w stanie samodzielnie go sfinansować.

Z tego powodu w internecie odbywa się zbiórka pieniędzy. Każdy z nas może się dorzucić, wystarczy wejść pod TEN LINK. To nie wszystko. Już w sobotę 17 marca o godz. 20 odbędzie się charytatywny koncert zespołu ALASTOR. Miejsce? Moto Pub Garage. Artyści zachęcają, by poświęcić ten wieczór pomocy dla Pawła Darula.

- Bardzo trudno było sprowadzić Pawła do Polski, ponieważ żaden szpital specjalistyczny nie chciał podjąć się dalszego leczenia i rehabilitacji. Cud sprawił, że Paweł dostał się do jedynego w Polsce ośrodka dla śpiochów fundacji światło w Toruniu i przebywał tam przez 3 miesiące, po czym zabrałam męża do domu. Było to konieczne ze względów finansowych, gdyż opłata za pobyt męża wynosiła 1600 zł miesięcznie, a dodatkowo dojazdy do męża też kosztowały. W 39-te urodziny mąż w końcu trafił do domu i mogliśmy być wreszcie razem z dziećmi – piszą bliscy pana Pawła.

Wydarzenia

Komentarze
komentarze (11)
Dodaj komentarz

Super inicjatywa!Szacun dla Alastora a to nie pierwszy raz jak pomagacie!!!Tak trzymac! do niektorych gryzipiorkow nigdy nie wiadomo czy nie przytrafi sie wam takie nieszczescie

niech wiecej wyjezdzaja do przyjaciol. a panu trzeba oczywiscie pomoc.

Jak by ktoś nie wiedział to jest Paweł Darul wcześniej tam mieszkał na osiedlu Batorego. Kto chce to niech pomoże.

Nie wiem, kim był, gdzie mieszkał, ale kimkolwiek by był i gdziekolwiek by mieszkał - warto mu pomóc.

Jestem GAY!!!!!Robię lody

Ktoś chyba nie zrozumiał nikt nikogo nie krytykuje jestem za organizacja pomocy dla potrzebujący i chorych i sam uczestniczę w koncertach tylko można by było napisać ile zebrano ile potrzeba wtedy na bilet można wydać nawet 100 zł zamiast 20 .Moja wypowiedź została skrytykowała ale nie widze niczego złego w tym co napisane .

Organizujesz - bierzesz kasę i zarabiasz, występujesz- bierzesz kasę i zarabiasz? Czy chodzisz na imprezy i płacisz za bilety?

Szanowni redaktorzy bądźcie ludźmi i wyłączcie możliwość komentowania.

To jakaś ściema przecież był już koncert i zbierali dla niego kasę czemu nie jest napisane ile zebrali .Nie jestem przeciw ale coś chyba nie chalo.

Do Kutno...żebyś ty nigdy nie był na miejscu Pawła zobaczysz wtedy co oznacza każdą 1zł dla tych wszystkich co krytykują tak chore osoby powinni sie zamienić i pobyć miejscu chorego

Jestem GAY!!!! Robie lody!!!!!

dodaj komentarz
Czytaj także