Rejestracja i logowanie

[DUŻO ZDJĘĆ] "Łączy nas jeden cel". W "Czwórce" zagrali dla Lenki. Udało się zebrać...

Wydarzenia 30-11-2019 Autor: bnp
14

Już po raz czwarty Przemysław Tobolczyk zorganizował akcję charytatywną z cyklu "Kopiemy dla...". Tym razem na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 zbierano pieniądze dla chorej na mózgowe porażenie dziecięce Lenki Pawłowskiej. Kutnianie nie zawiedli i po raz kolejny udowodnili, że są ludźmi wielkiego serca. 

Imprezie towarzyszyła przyjazna atmosfera, organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek, ciepłe napoje oraz atrakcje dla najmłodszych, nie zabrakło również pysznego tortu. Akcję mocno wspierał radny miejski, Robert Stępniewski. 

W piłkarskiej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Hurt-Pap Egolit, za jej plecami znalazły się ekipy: Sklep-Hurtownia Wilcza i Kellog's Kutno (w turnieju zagrali także: Kutnowscy Motocykliści, MMS Kutno i Hufiec ZHP Kutno). To nie sportowe zmagania były jednak najważniejszym punktem dzisiejszego wydarzenia. 

Bohaterką imprezy była bowiem niespełna 6-letnia Lenka. Mała kutnianka urodziła się niedotleniona, przez co ma mózgowe porażenie dziecięce i niedowład rączek i nóżek, porusza się w specjalnym wózku. Jej los może odmienić kolejny przeszczep komórek macierzystych, zabieg jest jednak bardzo kosztowny. 

Dzisiejsza akcja z pewnością pomoże zbliżyć się do kwoty potrzebnej na przeprowadzenie zabiegu. Tuż po wręczeniu dyplomów i medali dla uczestników turnieju, Przemysław Tobolczyk poinformował, że darczyńcy przelali na konto zbiórki kwotę w wysokości 6 426 zł. A na tym nie koniec - do przeliczenia pozostają jeszcze pieniądze z wypełnionej po brzegi puszki. 

Organizator nie kryje zadowolenia z przebiegu akcji.

- Z całego serca dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w akcję, darczyńcom, zawodnikom i wszystkim tym, którzy pomagali w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia. Cieszę się, że kolejna akcja charytatywna zakończyła się takim sukcesem. Mam nadzieję, że kolejne będą równie udane - komentuje Przemysłąw Tobolczyk.  

Małą Lenkę może wesprzeć każdy z Was, na stronie siepomaga.pl. Zbiórkę znajdziecie tutaj - KLIK

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Ta kwota to małe zakłamanie bo jest to różnica wpłat na koncie, na rzecz którego działało wiele osób przez ten czase. Sam turniej to nie cale 1000 zł wpłat z wpisowego. Jednak gratulacje za dołożenie tej cegiełki.

Raczej czegoś do końca nie ogarniasz gdyż drużyny miały wpisowe bezpośrednio na i konto SiePomaga po400 *8 drużyn to mamy 3200 oraz nieustannych wpłata z tytułu promowania. Bardzo mądra taktyka organizatorów. Pozdrawiam

tobolczyk na prezydenta

Abyś widział że miałby naprawdę bardzo duże szanse

A może jak by sprzedać jeden z 2 garaży to by pomogło????

Hehe kutnowski biznesmen pan szanowny Jacek K 

prezes co ma firmę i ludzi...

Olka Walcz Spotkamy sie

Super inicjatywa . Są jeszcze dobrzy ludzie . Tylko czemu nie było nikogo z rządzących?

Nareszcie! Ile ta kobieta musiała się naprosić. Tak dobrze, że są już pieniążki. Wiadomo, że to kropla w morzu potrzeb ale początek już jest.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu Brawo Panie Przemku

Polska Bośnia Hiszpania i Sweden

Pięknie ????????????

Barawo,brawo,brawo !

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także