Rejestracja i logowanie

Dwoje chętnych na stanowisko rzecznika w gminie

Wydarzenia 14-08-2019 Autor: ez.
1
Dwoje chętnych na stanowisko rzecznika w gminie

Gmina Kutno po raz drugi przeprowadza rekrutację na stanowisko rzecznika prasowego. Było to konieczne w związku z rezygnacją poprzedniej, wybranej przez wójt Justynę Jasińską, kandydatki.

- Osoba wybrana w drodze otwartego i konkurencyjnego naboru ogłoszonego w dniu 4 lipca 2019 r. na kierownicze stanowisko urzędnicze rzecznika prasowego oraz ds. promocji i informacji, zrezygnowała z podjęcia zatrudnienia w Urzędzie Gminy Kutno i nie nawiązała stosunku pracy” – informowała wójt Jasińska.

Dlatego też zaraz po rezygnacji kandydatki ogłoszono ponowny nabór na to stanowisko. Chętnych jest dwóch. Komisja ds. naboru na swym posiedzeniu, które miało miejsce 12 sierpnia, zapoznała się już ze złożonymi ofertami kandydatów. Wszystkie spełniły wymagania formalne. Przed dwójką chętnych na stanowisko rzecznika prasowego rozmowa kwalifikacyjna, na którą zostaną zaproszeni telefonicznie. Odbędzie się ona 19 sierpnia.

Już wkrótce dowiemy się zatem, kto zostanie rzecznikiem Gminy Kutno.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

To już poroniony pomysł, aby gmina miała rzecznika. Wójt albo inny urzędnik gminny w razie konieczności nie mogą się wypowiedzieć? Chory kraj!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także