Rejestracja i logowanie

Dwumiesięczna Lila z Kutna jest ciężko chora. Pomagać będą nawet policjanci z Warszawy!

Wydarzenia 06-11-2019 Autor: toza Foto: policja mazowiecka, poglądowe
10
Dwumiesięczna Lila z Kutna jest ciężko chora. Pomagać będą nawet policjanci z Warszawy!

Wczoraj W TYM MIEJSCU pisaliśmy o dramatycznym apelu rodziców małej Lili. U dwumiesięcznej dziewczynki zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. W pomoc włącza się Komenda Stołeczna Policji.

- Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w AKCJI HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI, która odbędzie się 8 listopada (piątek). Krwiobus będzie czekał na Państwa przed Komendą Stołeczną Policji w godz. 8:00-13:00. Krew zostanie przeznaczona dla dwumiesięcznej Lili z Kutna, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Liczymy na Waszą obecność – napisali mundurowi w komunikacie.

Przypomnijmy, że dawcą krwi może zostać osoba, która nie ma żadnych dyskwalifikujących chorób, mieszcząca się w określonej grupie wiekowej i wagowej, czyli między 18 a 65 rokiem życia, ważąca nie mniej niż 50 kg.

fot. poglądowe, mazowiecka policja

komentarze (10)
Dodaj komentarz

wyłączyć komentarze

wyłączyć kalandarze

Niestety dziewczynka dzisiaj powiększyła grono aniołków

Podobno malutka dziś zmarła...????????????

0la, lecz się, bo coś z tobą nie tak. Nienawiść zabija . Jak czytam to co napisałaś, to wstydzę się, za Polaków. BRAWO WIKTORIIA.

Mam pytanie chętnie bym pomogła. Jestem Ukrainką . I kiedyś słyszałam że nie mogę oddać krew z tego powodu. I to przykre mieszkam w Polsce mam dzieci

Spadaj na Ukrainę.

Mozesz spoko tylko badania i ok

Brawo dla osób które pomagają tej kruszynie jesteście wielcy

Dobrzy ludzie pomagają, źli ludzie szkodzą

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także