Rejestracja i logowanie

Dyżury przedstawicieli tej spółki zostały wstrzymane do odwołania. Wszystko przez sytuację epidemiologiczną

Wydarzenia 01-06-2020 Autor: bnp
0
Dyżury przedstawicieli tej spółki zostały wstrzymane do odwołania. Wszystko przez sytuację epidemiologiczną

Przedstawiciele Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa nie będą póki co pełnić dyżurów w Urzędzie Miasta. To efekt panującego stanu epidemicznego.

Dyżury przedstawicieli Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa to inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców naszego miasta, którzy są zainteresowani przyłączeniem nieruchomości do sieci gazowej. Jeszcze przed pandemią, dyżury odbywały się w każdą pierwszą środę miesiąca w godzinach 8:30 - 15:30 w Urzędzie Miasta Kutno - pokój 403. Spotkania przedstawicieli spółki z mieszkańcami to efekt porozumienia podpisanego przez miejskie władze z PGNiG.

Niestety, dyżury zostały wstrzymane.

- W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną dyżury przedstawicieli PGNiG, które odbywały się w Urzędzie Miasta Kutna w każdą pierwszą środę miesiąca,  zostają wstrzymane do odwołania. O możliwości wznowienia dyżurów będziemy informować na bieżąco - informuje urząd miasta.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także