Rejestracja i logowanie

Echa naszych publikacji: będzie oświetlenie na osiedlu

Wydarzenia 14-06-2018 Autor: ez
5
Echa naszych publikacji: będzie oświetlenie na osiedlu

Alkohol, śmieci, hałas... To wszystko skutki, zdaniem jednego z mieszkańców naszego miasta, braku oświetlenia na Grunwaldzie, a dokładniej między blokami znajdującymi się przy ul. Łokietka i Chrobrego. Już niedługo wszystko stanie się jasne - i to dosłownie. Mieszkańcy będą mogli zapomnieć o mroku panującym na osiedlu, bowiem administracja spółdzielni zadeklarowała, że wykona oświetlenie.

Do naszej redakcji zgłosił się Czytelnik - pan Krystian, który dostrzegł spory problem związany z brakiem lamp i latarni ulicznych między blokami przy ul. Łokietka i Chrobrego. Jeszcze na początku miesiąca informowaliśmy o sprawie TUTAJ. Jak twierdził wówczas pan Krystian, brak oświetlenia w tym rejonie sprzyja chuligańskim wybrykom i wykroczeniom i co więcej - panujący nocą na osiedlu mrok zdecydowanie nie służy bezpieczeństwu.

Złożył więc oficjalne pismo do Urzędu Miasta Kutno, jednak okazało się, że wskazanym terenem administruje nie miasto, a spółdzielnia mieszkaniowa RSM Pionier. Jak zarząd odniósł się do sprawy? Otóż wniosek o wykonanie oświetlenia na Grunwaldzie rozpatrzył pozytywnie i pewnym jest, że mieszkańcy zapomną o ciemnościach tam panujących.

- W odpowiedzi na Pana pismo oraz po przeprowadzonej konsultacji z lokatorami budynków Łokietka 3 i 5, Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier" w Kutnie informuje, że wykonanie oświetlenia terenu we wskazanym przez Pana miejscu będzie wykonane w 2019 r. po wprowadzeniu do planów remontu - czytamy w piśmie od spółdzielni.

Komentarze
komentarze (5)
Dodaj komentarz

A kto za to zapłaci . 

Brawo Panie Krystianie! Radni powinni się wstydzić i zrzec się diet za swoje nieróbstwo!

A ja prosze o echo mojej publikacji. Czemu na boisku ludzie wyprowadzaja kundle ktore sraja na trawe na ktorej dzieci I mlodzierz bawia sie lub graja w pilke? Staly 2 znaki zakaz wyprowadzania psow jeden zniknal .... prosze o echo...

Prosić możesz. Napisz interpelację w tej sprawie do odpowiednich instytucji, a nie w komentarzach żale wylewasz. Fakt boisko zasrane przez psy "osiedlowego kółka psich fanatyków wszystkowiedzących"

Mlodziez... sorki

UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także