Rejestracja i logowanie

[FOTO] Chciał zabić psa i wrzucił go do studni?! ''Przebywał tam wiele dni, walczył o swoje życie''

Wydarzenia 02-06-2020 Autor: toza Foto: Cztery Łapy Żychlin, OSP Śleszyn
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (26)
Dodaj komentarz

Ile trzeba mieć w sobie zwyrodnialstwa patologii i na pewno jest brudasem śmierdzi ma drache na majtach i wali mu z japy żeby coś takiego zrobić obyś w życiu współczucia nie zaznal chłopie zasrany

Następny s k u r w y s y n, ciekawe jaką karę niezależny sąd orzeknie, jeżeli oczywiście złapią sprawcę. Osobiście życzę mu tego samego, wrzucić do studni.

Już wiemy kim jesteś cwelu i że wrzuciłeś tego psa do studni. Bedziesz ****o bardzo ukarany już nie długo.

mam nadzieję,że sad nie będzie łaskawy dla tego zwyrodnialca następnym razem wrzuci tam dziecko albo inną osobę. niskie kary powodują ,że nikt się nie boi .uzasadnienie,że niska szkodliwość czynu daje przyzwolenie na takie postępowanie .niech wreszcie sądy zaczną dobrze funkcjonować.

Brawo dla Pana, który przejął się skomleniem pieska. Brawo dla Panów Strażaków Brawo wszyscy ze schroniska Cztery Łapy. Jesteście WSPANIALI! DOBRO POWRACA WIELOKROĆ. Ten bydlak który pieska skrzywdził też niech pamięta. Znajdą go odpowiednie służby i PARAGRAF GOTOWY. Znęcania się nad zwierzętami w więzieniu też nie lubią. Tam pokażesz mały fiuciku ile jesteś wart. Takich złamasów powinno się pokazywać publicznie.

Ludzi dobrej woli jest więcej- wierzę w to, gdy obserwuję działalność Czterech Łap

Chciał bym zobaczyć wasza księgowość

Za nim Cię zacznie serce boleć idź z pieskiem do weterynarza, zrób zrób mu tylko głupie badania które należą się psiakowi tak samo jak miska, wtedy zobaczysz co ile kosztuje. A jak jest na coś chory to już kosmos. Każda wizyta i ponad 100 leci. Ja na samą babeszje u psiaka w tym roku wydałam 700 zł. Ale tak to jest jak wieśniak nie wie co ile kosztuje, bo siebie leczy na kasę chorych, niestety leczenie zwierząt jest bardzo kosztowne.

Chciałbym analfabeto żebyś się przymknął.

Wołać im kilka złotych na karmę, a nie księgowość chcesz oglądać. Ludzie robią dobrą robotę, a szyję węszą

Wpłać im kilka złotych na karmę- tak zaczynać powinien się mój wpis

Coś mi telefon zmienia wpisy. Nie szyje węszą, ale szuje. Nieważne- ważne, ze pies uratowany. Kogoś zaniepokoiło skomlenie, nie pozostał obojętny- ten człowiek ma wielkie serce. Cztery Łapy -jak zwykle - nie zawiodły. I tylko to się liczy.

Od tego by oglądać czująś księgowość są odpowiednie służby a nie ty. Jak podejrzewasz nieprawidłowości to zgłoś to do odpowiedniego urzędu. Dobrze by było żebyś to zrobił ofizjalnie pod nazwiskiem a nie anonimowo ale na to raczej nie liczę.

Znowu zbiórka przecież mapewno macie jeden procent pewnie dobrze się bawicie

Można te wpisy zakwalifikować jako pomówienie i zgłosić na Policję, ciekawe jaki typ czowieka reprezentuje piszący.

Idź im pomóc to zobaczysz jak dobrze się bawią. A jak nie wiesz nie oceniaj.

Po prostu nie dawaj. I nie komentuj. Ja daję i nie żałuję.

Polecam iść na wolontariusza, wtedy zobaczycie czy tak jest. Szanuję 4 łapy Żychlin.

Żychlinioki tak mają.

Poczytaj Kutnowiaczku co piszę o waszych, a dopiero się czepiaj innych, bo co drugi artykuł o Kutnoskiej PATOLI, ale widzisz i tym się różnią inteligentni ludzie że się nie przypiera.. . 

Kutnowiak pewnie się odezwał, lecz się.

Ty s****..... e ja ciebie bym tam wrzuciła i patrzyła jak zdychasz.

Mam nadzieję, że karma wraca. Do wszystkich

Jak bardzo złym człowiekiem trzeba być by tak potraktować niewinne zwierzątko. Powinien dostać wysoką karę za to co zrobił.

O to psina użyła strachu, dzieki ze mu pomogliście

Sandra jesteś aniołem wszystkich naszych i okolicznych niechcianych i skazanych w mniej drastyczny lub bardziej psiakow i kociaków. Dziękuję że nadal jesteś i nadal robisz wszystko żeby ratować kolejne biedny. Wielkie uznanie dla Czterech Łap za wszystko co robicie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...